Şimdi Ara

Sony satışları artırıyor ancak kayıp yaşamaya devam ediyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • türkiye ye şu çinli büyük firmalar distribütör ile girmeye başlasın bakalım o zaman göreceğiz samsung sony LG ve htc yi 1000 liralık telefonu 2000 liradan satmak neymiş o zaman ak koyun kara koyun belli olur

• Dünkü bebeler gelmiş Sony yi yerden yere vuruyor, istiyorlar ki 1KG naylon 1KG Alüminyum veya Çelik ile aynı fiyata satılsın, bu geri kafalıların zihniyetine göre LCW den aldığın tişört ile Lacost tan veya Tommy den aldığın tişört arasındada fark yok, çünkü ikisi de aynı işi görüyor adamlardaki mantık bu, böyle tipler tuvalet kağıdının bile en ucuzunu kullanır sonra götleri yara olur arkalarını tuta tuta gezerler çevremde birçok örneği var ...
    Hadi Sony çok pahalı eyvallah ulan Samsung'un S5 i 2200 lira bedava dimi? Hem daha kaliteli üretsin hem korelilerden ucuza piyasaya girsin ister misiniz 1200 Liraya Z2 ? mezarcılar sizi... Türkiyede herşey çok pahalı katılıyorum ancak rakiplerinden çok çok da fahiş fiyat farkları yok
  • Triluminos kullanıcısına yanıt
    Kedi ciğer meselesi onların ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Triluminos

Dünkü bebeler gelmiş Sony yi yerden yere vuruyor, istiyorlar ki 1KG naylon 1KG Alüminyum veya Çelik ile aynı fiyata satılsın, bu geri kafalıların zihniyetine göre LCW den aldığın tişört ile Lacost tan veya Tommy den aldığın tişört arasındada fark yok, çünkü ikisi de aynı işi görüyor adamlardaki mantık bu, böyle tipler tuvalet kağıdının bile en ucuzunu kullanır sonra götleri yara olur arkalarını tuta tuta gezerler çevremde birçok örneği var ...
    Hadi Sony çok pahalı eyvallah ulan Samsung'un S5 i 2200 lira bedava dimi? Hem daha kaliteli üretsin hem korelilerden ucuza piyasaya girsin ister misiniz 1200 Liraya Z2 ? mezarcılar sizi... Türkiyede herşey çok pahalı katılıyorum ancak rakiplerinden çok çok da fahiş fiyat farkları yok

Agir ama yerinde bir mesaj olmus...

16 GB Samsung Galaxy S5'in fiyati 2,100-2,200 TL civarindayken (distrubutor garantili), Z2'nin zaten malzeme kalitesi, kamera ve RAM farkiyla minimum 2,300-2,400 arasi olmasi lazim.

Dun ugradigim Sony Center'da da zaten 2,300-2,400 olur dediler. Z1'ler de su anda 1,880, Z1compact da 1,700'du , Gordion-ANKARA.

• oysa son 10 yilda mantar misali haberlere gore sony mesela tv'den hep cikiyor.
    demekki ciktigi filan yok,zarara devam ediyor.

• " Made in japan " olmanın bedelini ödüyorlar.
    Dayasalardı plastiği, dayasalardı ucuz etin yahnisi ürünleri, kral olurlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sony Türkiye'ye bir el atılması gerek.

Kesinlikle..
  • Sloganları saymazsak yorumların ağırlığından Sony=PS4 çıkmış. Zaten satış rakamları belli, her sektörün satışlarındaki birinci ikinci hepsi belli. Sony Yeni nesil konsol satışında birinci. nokta

• sony tasarım masarım kalite boş daya reklamı bak nasıl satışlar patlıyor

• adamlar htc gibi kötü telefon yüksek fiyat veya samsung gibi kötü telefon düşük fiyat yapmıyor. İyi telefon-pahalı fiyat yapıyor. O yüzden. Ayrıca Sadece ps satsa ayakta kalırlar..
    Klasik dh'nin sony batırma haberleri..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşım 34 eski sonyide biliyorum yeniyide ,açık seçik üretim ve kalite farkı var ,made in japan değil malaysia veya taiwan sonyi bile özledik ama hepsi china.
  • Hele o şuraya

• quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Yaşım 34 eski sonyide biliyorum yeniyide ,açık seçik üretim ve kalite farkı var ,made in japan değil malaysia veya taiwan sonyi bile özledik ama hepsi china.

Ama tüketim topluluğu china sony e bile pahalı diyor japan olsa kim bilir neler denilecek. Tüketiciler mecbur bırakıyor bir yandan.

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Yaşım 34 eski sonyide biliyorum yeniyide ,açık seçik üretim ve kalite farkı var ,made in japan değil malaysia veya taiwan sonyi bile özledik ama hepsi china.

Ama tüketim topluluğu china sony e bile pahalı diyor japan olsa kim bilir neler denilecek. Tüketiciler mecbur bırakıyor bir yandan.

Kim mecbur bırakmış ne düşünmüşler bilemiyorum , ama o eski alırım bir Sony kullanırım 20 sene olayı artık sonyde yok ,yani sony genele hitap eden sürüm yapan bir firma artık sadık müşteriye hitap etmeyi seçmedi ,bana göre Panasonic günümüze kadar en az ödün vermiş firmalardan zaten TV tercihimide ondan yana kullandım uzun vadeli bir yatırım sonuçta.

• Sony büyük bir şirket. En çok kâr getiren 2 departmanı PS4 ve mobil departmanı. Ben Z2 ve bundan sonraki telefonlarıyla dünyada çıkışa geçeceğini düşünüyorum. Ama bu fiyat politikasıyla Türkiye de düşüşe geçebilirler. Ama bence Sony ye bir şey olmaz daha uzun yıllar sektörde kalırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

Haftalık "Sony zarar ediyor" içerikli bir habere daha hoş geldiniz.

Ayıp olmasın diye arada Sony haberi yapıyorsunuz, gel gelelim o yapacağınız haber de en iyi ihtimal "BU" işte..

Bu tür içerikli haberlerde yorumlar hep aynı olur. Bu tür haber sitelerinde ise haberlerin önemli bir yapılma amacı da yorumlardır.

Xperia A2 tanıtıldı, bizim önümüze tanıtım haberi 1 aylık dedikodularla geliyor, Z1 Compact'ın revize hali olan antin guntin cihazı önümüze "Bu Z2 Compacttır" diye sunup firmayı ister istemez ki insanların önüne yem ediyorsunuz. Maalesef!

Diğer firmalara gelelim, kısa geçeceğim..

S5'e neredeyse belgesel çekeceksiniz, uygulama güncellemesini dahi haber yapıyorsunuz.. Anlatmamıza bile gerek yok..

M8 desen kılıfına kadar incelemesi yapıldı, zaten tanıtıldığı gün uzunca bir incelemesi yapıldı.. Pembesiydi, moruydu versiyonuydu.,

G3'e gelelim diyeceğim de, şu mesajı yazarken yeni bir G3 haberi hazırladığınızı tahmin etmemize gerek bile yok..

Dün ki haber başlığında dediğiniz gibi ,

Cihaz Nihayet! Türkiye de, peki Z2'nin teknik haberleri nerede?, detaylı incelemeleri, videoları nerede?

3 GB RAM, 3200 mah, Stereo hoparlör, 4K video, IP58, premium kasa verimli ekran & işlemci bu kadar değersiz görülmeyi hak etmiyor..

Haberi hangi editörün açtığına bakmadan yazıyorum..

Ülkemize, Manisaya ateş düşmüş, bizim dert ettiğimiz şeylere bak diyorum, yazıyorum siliyorum..

Geri dönüp Ana Sayfa haberlerine bakınca yok yaz sen bunu diyorum ister istemez!
    quote:

Orijinalden alynty: Illustrious.

Haftalyk "Sony zarar ediyor" içerikli bir habere daha ho? geldiniz.

Ayyp olmasyn diye arada Sony haberi yapyyorsunuz, gel gelelim o yapaca?ynyz haber de en iyi ihtimal "BU" i?te..

Bu tür içerikli haberlerde yorumlar hep ayny olur. Bu tür haber sitelerinde ise haberlerin önemli bir yapylma amacy da yorumlardyr.

Xperia A2 tanytyldy, bizim önümüze tanytym haberi 1 aylyk dedikodularla geliyor, Z1 Compact'yn revize hali olan antin guntin cihazy önümüze "Bu Z2 Compacttyr" diye sunup firmayy ister istemez ki insanlaryn önüne yem ediyorsunuz. Maalesef!

Di?er firmalara gelelim, kysa geçece?im..

S5'e neredeyse belgesel çekeceksiniz, uygulama güncellemesini dahi haber yapyyorsunuz.. Anlatmamyza bile gerek yok..

M8 desen kylyfyna kadar incelemesi yapyldy, zaten tanytyldy?y gün uzunca bir incelemesi yapyldy.. Pembesiydi, moruydu versiyonuydu.,

G3'e gelelim diyece?im de, ?u mesajy yazarken yeni bir G3 haberi hazyrlady?ynyzy tahmin etmemize gerek bile yok..

Dün ki haber ba?ly?ynda dedi?iniz gibi ,

Cihaz Nihayet! Türkiye de, peki Z2'nin teknik haberleri nerede?, detayly incelemeleri, videolary nerede?

3 GB RAM, 3200 mah, Stereo hoparlör, 4K video, IP58, premium kasa verimli ekran & i?lemci bu kadar de?ersiz görülmeyi hak etmiyor..

Haberi hangi editörün açty?yna bakmadan yazyyorum..

Ülkemize, Manisaya ate? dü?mü?, bizim dert etti?imiz ?eylere bak diyorum, yazyyorum siliyorum..

Geri dönüp Ana Sayfa haberlerine bakynca yok yaz sen bunu diyorum ister istemez!

Sonuna kadar haklısınız.İçimde kaç gündür ateş var.Yazmayacaktım ama dayanamadım.

Erdi abinin S5'e yaptığı inceleme resmen belgesel olmuştu.40-50 gb'lık fotoğraf,video çekimi vardı.Yeni doğan çocuk gibi ilgi gösteriyorlar.
    M8'de aynı şekilde.Gereksiz bir sürü incelemesi yapıldı
    G3'te ise bahsetmeme gerek yok.Anasayfayı kaplıyor.

Ama Z2 neden üvey evlat muamelesi görüyor.İnceleme,videolar,çekilmiş fotoğraflar,teknik konular,gereksiz bir sürü kılıf incelemesi vs. neden ona da yapılmıyor ? Reklam denir buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Face Of Melinda -- 19 Mayıs 2014; 13:11:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Kim mecbur bırakmış ne düşünmüşler bilemiyorum , ama o eski alırım bir Sony kullanırım 20 sene olayı artık sonyde yok ,yani sony genele hitap eden sürüm yapan bir firma artık sadık müşteriye hitap etmeyi seçmedi ,bana göre Panasonic günümüze kadar en az ödün vermiş firmalardan zaten TV tercihimide ondan yana kullandım uzun vadeli bir yatırım sonuçta.

Çok kaliteli tv yaptılar kimse almadı direk etikete baktılar. Ben 2011 model tv aldım sony. Görüntüsü olsun kalitesi olsun şahane. Ama 2014 sony tvler daha ucuz hatta aynı boyuttaki 4k tvler nerdeyse daha ucuz. Ekmek köfte meselesi oluyor sonunda.

• Her sene aynı muhabbet.
  • donanımhaber'in de işi gücü yok sony batıyo haberleri yapıp duruyo bıkmadan usanmadan. arkadaş anlayın artık ya sony batmaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.