Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, lbt d505 setimde xr99 kolonlarını kullanmayı düşünüyorum.Sizce verim alınırmı? Daha önce kullanan oldumu acaba?
  • Satılık Sony RX70 veya Sony RX80 yada Sony RX100AV arıyorum arkadaşlar....

Satan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkantr19 -- 11 Nisan 2015; 15:02:16 >
  • EMRE4488 kullanıcısına yanıt
    Azizim merhabalar bendede sony lbt xgv8 ve lbt vr90 var xgv8 sifir ayarinda lakin vr90 sadece ana govde var ama xgv ve xgr serileri müthiş. Sen nasıl buluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baypipo42 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Sony lbt XGV8 mükemmel bir set ses gücü tonlaması ile nadir setlerden biridir. Ben daha küçük bit odaya geçtiğim için seti eşimden çıkaralı yaklaşık 7-8 ay oldu . Şu anda tonlama olarak onu aratmayacak philips fwc-85 aldım . Xgv 8 tadındadır sesi o kadar güçlü değildir ancak tonlama olarak ses netliği olarak aynıdır diyebilirim. Vr90 vr70 vs tiz sıkıntılı yanı bas ağırlıklı denge philipse göre veya xgv8 göre daha zayıf kalıyor. Düşük bütçe var ise philips woox eski seri setler mükemmel

• mrb arkadaşlar benim elimde Sony mhc rx80 sistem var teybi açtığımda cd kapağı kendiliğinden açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim

birde teybin arkasında in ve out çıkışları var bilgisayara nasıl bağlayabilirim

• Merhabalar arkadaşlar ben uzun zamandır sony nin shake 99 sistemiyle ilgileniyorum türkiyede olmadığı için henüz alamadım ama burda bazı ustad ların yazılarını okudum onun gibi sistemler yerine Pioneer a-70 k amfi yaninada JBL e100 veya E90 onermisler çok daha iyi ses alırsın demişler siz daha iyi bilirsiniz onun için affiniza sığınarak soruyorum sony nin shake 99 u 4800 watt ses veriyormus bu bahsettiğiniz amfi ve kolonlar kaç watt ses verir acaba ortalama ustadlar cevap verirse sevinirim söyle bi clupdeymis gibi hissettiricek sistem istiyorum evimde bütçe 5 6 bin TL shake 99 a çok heveslendim ama malesef türkiyede bulamadım yurt disindan da getirmek için hiç bi bilgim yok akıl ve bahsettigim sistemler hakkında bilgi verirseniz sevinirim hocam

• Arkadaşlar merhaba, bende Sony RXD5 var ama çalıştırıyorum herşey açılıyor ama radyo çalmıyor ve ses gelmiyor. Lütfen nedenini söyler misiniz kafayı yicem.
  • Merhabalar arkadaşlar ben uzun zamandır sony nin shake 99 sistemiyle ilgileniyorum türkiyede olmadığı için henüz alamadım ama burda bazı ustad ların yazılarını okudum onun gibi sistemler yerine Pioneer a-70 k amfi yaninada JBL e100 veya E90 onermisler çok daha iyi ses alırsın demişler siz daha iyi bilirsiniz onun için affiniza sığınarak soruyorum sony nin shake 99 u 4800 watt ses veriyormus bu bahsettiğiniz amfi ve kolonlar kaç watt ses verir acaba ortalama ustadlar cevap verirse sevinirim söyle bi clupdeymis gibi hissettiricek sistem istiyorum evimde bütçe 5 6 bin TL shake 99 a çok heveslendim ama malesef türkiyede bulamadım yurt disindan da getirmek için hiç bi bilgim yok akıl ve bahsettigim sistemler hakkında bilgi verirseniz sevinirim hocam

• sony lbt xb60 cihazım var aux seçeneği yok eşsiz bir sesi var bunu laptopa ve tv ye nasıl bağlarım bilgisi olan ? ( bi kablo aldım ama işe yaramadı pek )
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumushanem

Merhabalar arkadaşlar ben uzun zamandır sony nin shake 99 sistemiyle ilgileniyorum türkiyede olmadığı için henüz alamadım ama burda bazı ustad ların yazılarını okudum onun gibi sistemler yerine Pioneer a-70 k amfi yaninada JBL e100 veya E90 onermisler çok daha iyi ses alırsın demişler siz daha iyi bilirsiniz onun için affiniza sığınarak soruyorum sony nin shake 99 u 4800 watt ses veriyormus bu bahsettiğiniz amfi ve kolonlar kaç watt ses verir acaba ortalama ustadlar cevap verirse sevinirim söyle bi clupdeymis gibi hissettiricek sistem istiyorum evimde bütçe 5 6 bin TL shake 99 a çok heveslendim ama malesef türkiyede bulamadım yurt disindan da getirmek için hiç bi bilgim yok akıl ve bahsettigim sistemler hakkında bilgi verirseniz sevinirim hocam

Üstadların dediğine güven shake denilen alet içi boş teneke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Orijinalden alıntı: gumushanem

Merhabalar arkadaşlar ben uzun zamandır sony nin shake 99 sistemiyle ilgileniyorum türkiyede olmadığı için henüz alamadım ama burda bazı ustad ların yazılarını okudum onun gibi sistemler yerine Pioneer a-70 k amfi yaninada JBL e100 veya E90 onermisler çok daha iyi ses alırsın demişler siz daha iyi bilirsiniz onun için affiniza sığınarak soruyorum sony nin shake 99 u 4800 watt ses veriyormus bu bahsettiğiniz amfi ve kolonlar kaç watt ses verir acaba ortalama ustadlar cevap verirse sevinirim söyle bi clupdeymis gibi hissettiricek sistem istiyorum evimde bütçe 5 6 bin TL shake 99 a çok heveslendim ama malesef türkiyede bulamadım yurt disindan da getirmek için hiç bi bilgim yok akıl ve bahsettigim sistemler hakkında bilgi verirseniz sevinirim hocam

Üstadların dediğine güven shake denilen alet içi boş teneke.

Bahsettiğin amfi ve hoparlörler hi-fi sınıfında Sony müzik seti onların kalitesine kesinlikle yaklaşamaz. Güç istiyorsan hi-fi sistemler de son derece güçlüdür üzerindeki watt değerleri gerçeğe yakın değerlerdir pek şişirme olmaz. Elimde magnat supreme 202 hoparlör ve 30 wattlık t sınıfı amfi var. Bakıldığı zaman pek güç beklememek lazm ama logitech z2300 den daha fazla ses alıyorum
    Ben ses yüksekliğinden ziyade kalitesi için satın almıştım beklentimi karşıladı.
    Sonuç olarak kaliteli müzik dinlemek istiyorsan bu sony shake falan belklentini karşılamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gumushanem G kullanıcısına yanıt
    dostum merabalar bende sony lbt zx99 yada sony lbt gpx 77 yada 88 getirtmeyi düşündüm baya sıkıntı yaşadım. ama getirtmek mümkün amerikada iste.com a üye olduktan sonra getirtmen mümkün ama bilgin olsun ağırlığına göre fiyat farkı var boda tahminimce senin shake 99 için 500 ile 1000 dolar arasıbir ücret çıkarrlar
  • Yılların eskitemediği Mhc-GR7 ilk sahibinden ;)

• Nihayet aradığım Sony RX70 müzik setime kavuştum...
  • Sony RX90 Müzik seti satılıktır arkadaşlar

İlgilenen arkadaşlara resim & Video atılır. Çok temiz kullanılmış bir cihaz. Çiziği dahi yok. Zaten resimlere baktığınız zaman görürsünüz

Kumandası vs. herşeyi mevcuttur

İlgili arkadaşlara detaylı bilgi verilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkkBss

mrb arkadaşlar benim elimde Sony mhc rx80 sistem var teybi açtığımda cd kapağı kendiliğinden açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim

birde teybin arkasında in ve out çıkışları var bilgisayara nasıl bağlayabilirim

Merhaba ,

Bu sorunu zamanında bende yaşamıştım. Çözümü ise içini açıp lastiği değiştirmekle bulmuştum ama bir süre sonra aynı sorun tekrar etmeye başladı. Yine lastiği değiştim ve yine bir süre sonra aynı sorun tekrar etti. Cihazı ne zaman açsam Cd kendiliğinden açılıyordu. Bende Pc'e bağlı olarak kullandığım için ve Cd işlevini kullanmadığım için amfi'nin içindeki Cd'i çalıştıran giriş kablosunu çıkarmıştım. Şimdi kafam rahat.

Aşağıdaki kablo ile Pc'e bağlayabilirsin.

http://daydealx-com.s3.amazonaws.com/files/images3/blk_rca_cable.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IUnlimitedPowerI -- 17 Mayıs 2015; 2:48:08 >

• Collezione kullanıcısına yanıt
    Var kardeşim izmir ikamet ediyorsan yada izmire gönderirsen yardımcı olurum @Collezione

Neden bu sorunun olduğunu açıklamak isterdim fakat sonra her kez usta oluyor numaram 545 486 54 33 yaklaşık 100 tl masrafı var

Neden bu sorunun olduğunu açıklamak isterdim fakat sonra her kez usta oluyor numaram 545 486 54 33 yaklaşık 100 tl masrafı var

• Sony RX 99 Müzik Seti Satılıktır Arkadaşlar

http://forum.donanimhaber.com/m_106370351/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.