Şimdi Ara

SONY DAV-DZ100 'İ TAVSİYE EDERMİSİNİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sakın alma kardeş kimde gördüsem pişman bence sony bu üründe kötü yapmış ama diğer sonylere bişey diyemem bass larda çok yetersiz
  • Elimde boyle bir liste var aşağıdaki gibi yani. Bunlardan hangisini onerirsiniz ben guzel bir ses bass istiyorum temiz ses filan bunların hangisi ise yarar ? yorumlarınızı bekliyorum
    SONY DAV-DZ10
    PANASONIC SC-HT 340
    LG LH-T7652SA
    LG LH-3600SE
    LG LH-T3632SD
    LG HT502SH
  • quote:

Orjinalden alıntı: cece35

sakın alma kardeş kimde gördüsem pişman bence sony bu üründe kötü yapmış ama diğer sonylere bişey diyemem bass larda çok yetersiz

arkadaşım kullanmadığın bir ürünü neden karalıyorsun anlamıyorum.yaptığın çok yanlış..
  • ARKADAŞIM KALİTELİ SES DİNLEMEK İSTERSEN......BÖYLE SET OLARAK SATILANDAN ALMASAN İYİ EDERSİN A/V RECEIVER,HOPARLÖR,DVD AYRI AYRI SATIN AL.
  • bende var 1 senedir kullanıyorum tanıdıktan aldım uzun araştırmalarım sonucu 499 ytl ye ve tatmin edıcı bir salonu hoplatıcak kadar max ses veriyor.amfi dijital direk amfi ayarları yok. divx oynatıcısı gerçekten guzel yalnız guncelleme yapman gerekiyor.
  • arkadaşım bu sistem bilgisayara bağlanamaz çünkü dvd'li ev sinema sistemi.zaten arka kısımda böle çıkışlar yok pc bağlanmak için.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.