Şimdi Ara

sony bravia seçimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ancak d3000 piyasada bulanamadığı ve gelmeyeceği söyleniyor. sanırım d3500 diye full hd yeni bir model çıktı.

quote:

Orjinalden alıntı: yscakal

Özellikle D3000 önerilmesinin nedeni 100Hz olmasından kaynaklanıyor.S3000 ile en belirgin farkı da bu.SD yayınlarda daha başarılı.
  • 32p3000 fellik fellik arıyorum hala bulamadık. istanbul bilişim dısında sony nın getırdıgı ürünlerdegorurseniz pm atınız plx :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: magmatic

p3000 i ne ile kullanıyorsun, yani dt mi normal digital uydumu vs. ve kaça aldın..... normal yayınları 16:9 a çevirip görüntüyü basıklaştırıyomu.... 4:3 seçeneği var mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

37P3000 kullanıyorum.Çok memnunum.Tavsiye ederim.

P3000 ni normal digitürk bağladım.Standart scartla bağladım.görüntü gerçekten çok iyi.ben cevahir alışveriş merkezindeki sony shopdan 2500 ytl'ye aldım.ekran formatı olarak 4/3-geniş-akıllı-14/9-zoom seçenekleri var.Normal görüntüyü akıllıya aldığınız zaman dediğiniz basıklaşmayı önlüyorsunuz.Ben bu tv'den acayip memnunum.

• kardeş yakaladım senı :D digiturkte karelenme yapıyor mu tv ?? p3000 kullanıp dıgıturku olan bır tanıdık bulamadımda :D
  • iyi öyleyse bende p3000 sorayım. en gıcık olduğum o basık görüntüydü, onu düzeltiyosa otomatik hemen p3000. diğer modellerde bu özellik varmıdır acaba....
    quote:

quote:

p3000 i ne ile kullanıyorsun, yani dt mi normal digital uydumu vs. ve kaça aldın..... normal yayınları 16:9 a çevirip görüntüyü basıklaştırıyomu.... 4:3 seçeneği var mı?
    quote:

37P3000 kullanıyorum.Çok memnunum.Tavsiye ederim.

P3000 ni normal digitürk bağladım.Standart scartla bağladım.görüntü gerçekten çok iyi.ben cevahir alışveriş merkezindeki sony shopdan 2500 ytl'ye aldım.ekran formatı olarak 4/3-geniş-akıllı-14/9-zoom seçenekleri var.Normal görüntüyü akıllıya aldığınız zaman dediğiniz basıklaşmayı önlüyorsunuz.Ben bu tv'den acayip memnunum.

• quote:

iyi öyleyse bende p3000 sorayım. en gıcık olduğum o basık görüntüydü, onu düzeltiyosa otomatik hemen p3000. diğer modellerde bu özellik varmıdır acaba....

Evet bende merak ediyorum özellikle d3000 serisinde aynı özellik varmı ? İnsanları şişman ve kısa boylu göstermesi görsel olarak memnun edici değil
  • D3000 100hz, Motion flow, 24p
  • Akıllı modundan bahsediyorsanız. Var. Bende akıllı moda ayarlamıştım.
  • En alt seri olan u serisinde bile vardı "akıllı" modu. İnsanları şişman gösteren geniş ekran sorununu oldukça çözen bir seçenek.

P3000 hepsiburada da var. Linki:http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=152437&productid=evsonykdl37p3000k
  • yaklaşık 2 aydır 32 p 3000 ve aynı zamanda 40 x 3500 kullanıcısıyım , 40 x 3500 tek kelime ile çok iyi bir lcd , 32 p 3000 den de çok memnunum. p 3000'i digiturk ile kullanıyorum , herhangi bir pixelleşme sorunu yok. hdmi çıkışı olan dvd player ile kullanıyorum gayetde başarılı görüntü alıyorum.
    bütçenin 37 P 3000 e yetiyorsa düşünmeden alabilirsiniz.
  • peki arkadaşlar bu dijital karasal alıcı braviaların hangi modelinde var, yada şöyle sorayım çok gereklimi sizce ilerisi için....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPinPrick -- 9 Ocak 2008; 0:14:19 >
  • quote:

peki arkadaşlar bu dijital karasal alıcı braviaların hangi modelinde var, yada şöyle sorayım çok gereklimi sizce ilerisi için....

Hepsinde var. Gerekliliğini bilemiyecem ama kanallar geçse bu karasal yayına çok iyi olurdu. Şu an trt1 ve trt2 var. Ve görüntü kalitesi uydudakinden daha iyi denilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.