Şimdi Ara

sony bravia seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar, lcd tv ler konusunda bilgim yok.
    ev kullanıcısıyım, digital uydu, dt izliyorum, dvd player kullanacağım belkide htpc de bağlayabilirim ilerde. 32 inch sony bravia almak istiyorum. hangi modeli önerirsiniz. 2500 ytl ye kadar bütçe ayırdım. 32 değilde 37 mi alsam. (izleme mesafem yaklaşık 3 metre). önerilerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

• izleme mesafeniz 3m 37 bile ufak kalır bence 40D3500 tafsiye ederim biraz bütcenizi aşar fiyatını tam olarak bilmiyorum ama 3500 civar olmalı
  • ben toshiba bi de gaza gelip bravia aldım 4 milyara almıştım gerek yok boş yere sony vermeyin toshiba alın derim
  • izleme mesafem maksimum 3 metre , fazla büyük olmasın istiyorum. 32 veya 37 olarak önerebileceğiniz bişiler varmı. sony kalitesine güvendiğim için onca para vermişken sony olsun istiyorum. haksızsam söleyin...
  • Yanılmıyorsam Sony'de 37" olarak sadece 37p3000 modeli var. Tavsiyem odur ki, alabildiğinin en büyüğünü al. Aradan geçen zamanla birlikte televizyonunun suya girmiş kedi gibi çektiğini zannedeceksin çünkü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: magmatic

izleme mesafem maksimum 3 metre , fazla büyük olmasın istiyorum. 32 veya 37 olarak önerebileceğiniz bişiler varmı. sony kalitesine güvendiğim için onca para vermişken sony olsun istiyorum. haksızsam söleyin...

haksızsın
    sony iyi markadır ama lcd konusunda samsung, lg, philips gibi markalar da iyidir.
    size samsung 32R81B öneririm 32" olarak veya bütçeniz müsait 37R81B de olabilir. Bunları sony ile karşılaştırmanızı öneririm.
  • bi yandan aklımda kayıyor başka markalara ama...?????? kafam karışacak yine.... şimdilik sony düşünüyorum. ama önerilerede açığım araştırayım...
    quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: magmatic

izleme mesafem maksimum 3 metre , fazla büyük olmasın istiyorum. 32 veya 37 olarak önerebileceğiniz bişiler varmı. sony kalitesine güvendiğim için onca para vermişken sony olsun istiyorum. haksızsam söleyin...

haksızsın
    sony iyi markadır ama lcd konusunda samsung, lg, philips gibi markalar da iyidir.
    size samsung 32R81B öneririm 32" olarak veya bütçeniz müsait 37R81B de olabilir. Bunları sony ile karşılaştırmanızı öneririm.

• 2500 ytl ye kadar bütce ve 32 inç tv ... hmmm ... tabiki D3000 :) tv hakkında bu forumda acılan bir sürü topic ve tv yi kullanan bir sürü kişi var..aynı sekılde şuan stoklarda cok zor bulanan bu tv yi bulmak için fellik fellik sony bayilerini dolaşan arkadaslar var bunlar abartı degil , acılan topicleri okuma fırsatın olursa tv den memnuniyetin ne derecede oldugunu , herkesin hayranlık besledigini görebilirsin..tek dezavantaj olarak fiyatının yüksek oluşu gösteriliyordu , oda makul seviyelere indi..tavsiye bizden , arastırma - alma senden..koaly gelsin
  • Tavsiyeni degerlendirecegim. D3000 modeli hepsiburada da var sanırım. Ama ordan almam. Bi arastirayım bakalım. Tesekkür ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: bitter end

2500 ytl ye kadar bütce ve 32 inç tv ... hmmm ... tabiki D3000 :) tv hakkında bu forumda acılan bir sürü topic ve tv yi kullanan bir sürü kişi var..aynı sekılde şuan stoklarda cok zor bulanan bu tv yi bulmak için fellik fellik sony bayilerini dolaşan arkadaslar var bunlar abartı degil , acılan topicleri okuma fırsatın olursa tv den memniyetin æne derecede oldugunu , herkesin hayranlık besledigini görebilirsin..tek dezavantaj olarak fiyatının yüksek oluşu gösteriliyordu , oda makul seviyelere indi..tavsiye bizden , arastırma - alma senden..koaly gelsin

• Mutlaka Sony düşünüyorsan kesinlikle D3000 modelini al derim.Tüm LCD'ler arasında kendisine hayran hayran bakmıştım.Özellikle kayan yazılarda ve hareketli görüntülerde diğerlerine fark atıyor.
  • arkadaşlar U3000 S3000 ve D3000 arasındaki fark nedir. U3000 in fiyatı bayaa uygun geldide....
  • U serisini bence boşver hatta arkadaşlar yazmış 40d3000 olmazsa yeni serisi 40d3500 bütçeni biraz aşar ama bende tafsiye ederim kesinlikle pişman olmazsın.
  • U serisini geç ama S serisine olabilir.Ama D3000 bulabilirsen onu al derim.
  • peki arkadaşlar bu P serisi hakkında bilgisi olan varmı. şu an fiyat olarak ve önerileriniz doğrultusunda 32s3000 düşünmekteyim. D serisini almadım diye pişman olurmuyum. D serisinin üstünlüğü nedir...
  • d3000 ve d3500ün sd yayınlardaki görüntü farkını değerlendirebilen oldu mu arkadaşlar
  • 37P3000 kullanıyorum.Çok memnunum.Tavsiye ederim.
  • D serisi ile S serisi arasında görüntü kalitesi açısından ne kadar fark var ? Uydu yayınlarında fark belli oluyor mu ?
  • Bulabiliyorsanız D3000 yoksa Panasonic 32LX70F yada Sony D3500 ,Samsung 32R81B ( 32R82B ), Sony S3000 gibi modellere bakın. D3000 hareketli sahnelerde S3000 e göre daha bir başarılı gelmişti bana. ( Futbol, hızlı ve küçük alt yazılar..... ) S3000 de kötü bir tv değildir.
  • p3000 i ne ile kullanıyorsun, yani dt mi normal digital uydumu vs. ve kaça aldın..... normal yayınları 16:9 a çevirip görüntüyü basıklaştırıyomu.... 4:3 seçeneği var mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

37P3000 kullanıyorum.Çok memnunum.Tavsiye ederim.
  • Özellikle D3000 önerilmesinin nedeni 100Hz olmasından kaynaklanıyor.S3000 ile en belirgin farkı da bu.SD yayınlarda daha başarılı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.