Şimdi Ara

Sniper Elite V2 (2012) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
32.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archVillain

Orjinal sürümün çıkmasını bekliyorum bende 2 gün var.

Alıpta Co-Op yapmak isteyen varsa pm atsın.

hacı bu oyun kilidini beklemek çok acaip bi olay ya. şimdi ben oynayacam sen bekleyeceksin bu arada amerikadn bağlanınca oyuna giriliyor ama vatana dönünce kilit kalkmamış oluyor. eskiden amerikadan bir kere girince sonra kilit açılırdı önlem almışlar ona
  • İnceleme notları pek parlak çıkmadı, iyi ki ön sipariş vermemişim.
  • İlk oyunun kalitesiyle paralel bir oyun mu? Hiç oynamadıysa 4-5 kere oynayıp bitirmiştim, ghost warrior aynı etkiyi yaratamamıştı. ona göre edinelim bu oyunu...
  • Arkadaşlar vururken kemikleri gözükmüyor yavaş çekim oluyor ama kemikler neden gözükmez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Orjinal sürümün çıkmasını bekliyorum bende 2 gün var.

Alıpta Co-Op yapmak isteyen varsa pm atsın.

hacı bu oyun kilidini beklemek çok acaip bi olay ya. şimdi ben oynayacam sen bekleyeceksin bu arada amerikadn bağlanınca oyuna giriliyor ama vatana dönünce kilit kalkmamış oluyor. eskiden amerikadan bir kere girince sonra kilit açılırdı önlem almışlar ona

Aslında ben henüz alamadım. Yani 2 kere aldımda Getgames le sorunlar yaşıyoruz önceki siparişlerim iptal oldu. 2 gün içinde almaya çalışıcam bakalım. Tam olarak kilidi beklemiyorum yani oyunu almaya çalışıyorum bu aralar. Alabilirsem key göndericek adamlar direk.

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

İnceleme notları pek parlak çıkmadı, iyi ki ön sipariş vermemişim.

4-5 verenlerde var 8-9 verenlerde var. İnceleme notları çok değişken. Oyun için tam anlamıyla parlak değil, kötü diyemeyiz. Dediğim gibi 9 veren var bir sürü.

• Pek beğenmedim açıkçası oyun basit olmuş gibi. Düşmanlar özürlü gibi davranıyor.
  • arkadaşlar 3 sorum var.
    1-oyun ilk oyunla paralel mi hikaye yönünden. ilkini de oynamam gerkir mi
    2-ileri düzey ing. ye gerek var mı anlamak için
    3-hitler normal sürümde yok mu dlc mi satın almamız gerekiyor
    cevaplarsanız sevinirim
  • Oyun iyi hoş ama yapay zeka olmamış malesef...
  • Arkadaşlar bilen birisi yok mu ateş edip düşmanı vururken kemikleri gözükmüyor yavaş çekim oluyor ama kemikler gözükmüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burukan

Arkadaşlar bilen birisi yok mu ateş edip düşmanı vururken kemikleri gözükmüyor yavaş çekim oluyor ama kemikler gözükmüyor..

"Vital hit" attığında kemikler gözükür, her zaman gözükmez.

Yalnız hiç gözükmüyorsa elindeki versiyonun bir yerlerinde bir problem vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

quote:

Arkadaşlar bilen birisi yok mu ateş edip düşmanı vururken kemikleri gözükmüyor yavaş çekim oluyor ama kemikler gözükmüyor..

Vital hit nedir üstad. Bazen kafadan atınca kemikler gözüküyor..
  • quote:

quote:

quote:

"Hayati vuruş" demek.

Kritik bölgelerinden mesela kalpten vurunca falanda röntgen görünümüne geçer oyun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

"Hayati vuruş" demek.

Kritik bölgelerinden mesela kalpten vurunca falanda röntgen görünümüne geçer oyun.

Ben de bir tuşa basınca kemik gösteriyor sanmıştım.. sağol aydınlattığın için..

• Yüklemeye Değermi Beyler ???
  • Yapay zeka oyuna yakışmayacak kadar kötü, onun dışında herşeyden tam puan alır benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 2 Mayıs 2012; 16:01:46 >
  • Alininkinde sorun mu vardı beyler yarısındaydı ne yapayım çalışmıyor mu ?
  • Skidrow çıkışında oyunu yüklerken night.bilmem ne dosyasına kopyalama hatası verdi,yoksay yaptım mecbur 2. bölüme geldim henüz bi problem yok
  • Beyler mayın, tuzak vsvs nasıl koyuyoruz? Tuşunu bir türlü bulamadım. Başta bi yerde takıldım get past the guard post diyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

"Hayati vuruş" demek.

Ben de bir tuşa basınca kemik gösteriyor sanmıştım.. sağol aydınlattığın için..

şekil 1.a
    karşıdaki sniper ın testislerini dağıtırken

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

Beyler mayın, tuzak vsvs nasıl koyuyoruz? Tuşunu bir türlü bulamadım. Başta bi yerde takıldım get past the guard post diyor.

X ile değiştirip F ile kuruluyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.