Şimdi Ara

smile yeni tarifem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009.dan beri smile kullanıyorum ilk bir kaç ay hariç şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım 31 ağustosta bir yıllık tahattütüm bitiyor smile bana 6 ay 29 tl-6 ay 49 tl toplam 1 yıllık yeni sözleşme önerdi cazip geldi kabul ettim önceden 3 ay 29 tl di

• bende eski aboneyim ama iptal ettirmiştim taşınmak için acaba açıp söylesem bu şartları sunarlarmı
  • bende ttnetten geçmek istiyorum, böyle uygun tarifeler varsa
  • kandırıldım arkadaşlar müşteri temsilcisi bana 6 ay29tl 6ay 49tl bir yıllık dedi kaç kere teyid ettirdim bir yıllıkmı diye evet eski müşterilerimize uyguluyoruz dedi bu gün müşteri hizmetlerini aradım12 ay dediklerini 24 ay yapmışlar o sinirle şişlideki merkezine gittim neymiş efendim öyle kampanya varmışta eski müşteriye beni 12 ay diye yanlışlıkla 24 ay işaretlemişler yerse diye salı günü dönüş yapıcaklarmış ya düzelecek yada iptal istedim bekleyip görücez
  • bana da aynı kampanyayı 12 ay diye söylediler.
    Telefonda 12 ay taahhüt vererek kabul ediyorum dedim.
    Ama şüphelendim şimdi, bir yamuk olmasın.
  • Telefonla konuşulan herşey kayıt altına alınıyor,
    itirazınızda kayıtları dinlemeyi talep edin olmazsa şikayetvar.coma gidin.
    Tek onayla ile abone kaydı almasını biliyorlar ama.
  • bende bu tarifeyi sormuştum burada okuduktan sonra ancak nekadar diretti isem o kampanyanın 24 aylık olduğunu söyledi ve sadece yeni abonelere geçerli dedi eski aboneler için 3 ay 26.99 sonraki 9 ayda 49 tl den daha avantajlı tarifenin olmadığını söyledi bende bunu kabul etmiştim tabii ses kaydı benim tel de de var :) bir yamuk yaparlarsa diye total recor ve call record diye programlar ses kaydını alıyor
  • merkez binasına gittiğimde hata yapılmış 12 ay yerine 24 ay sisteme girilmiş dediler bende yedim aramasam 24 ay geçircekler hata olduğuna dair anket formuna yazdılar güya bu gün geri dönüş yapacaklardı ya hata düzelecek yada iptal istemiştim ne arayan var ne soran tam bi sahtekarlık
  • banada ilk o tarifeyi önermişlerdi
    bende kapattırmak istediğimi söyledim
    daha sonra aradılar ilk 12ay 29tl sonra 49tl 24 ay taahhütle
  • bende 8mbite kadarı iptal dedim 24 saat içinde iptal olacak dedi kac gün geçti aradan hala aynı ne arayan ne soran
  • smile hatalarını düzeltmek yerine iptal yolunu seçtiler bende iptal edin dedim saniyesinde kestiler ertesi gün ttnet başvurdum istanbula ilk abonelere özel 12 ay tahaütlü 39tl 2.5 aktive ücreti ayda 41,5tl 8 mb limitsiz nasıl iyimi 950 ile dowland yapıyorum
  • müşteri hizmetleri iptalden sonra hiç bir ücret ödemeyeciğimi söylediği halde 4 günlük kullanıma 24,500 tl fatura çıkarmışlar ne yapmamı önerirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.