Şimdi Ara

Skylake için hangi anakart ( MSI -GIGABYTE - ASUS ) ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni nesil skylake sistem toplamayı düşünüyorum. Aşağıdaki anakartlar arasında kaldım sizce hangisi ? (Seçiminizi sebebiyle birlikte yazarsanız memnun olurum)

- ASUS - ASUS MAXIMUS VIII HERO

- GİGABYTE - GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 7-EU

- MSI - Z170A GAMING M7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktoluna -- 26 Kasım 2015; 13:42:09 >

• 3ü de iyi anakart
    benzer özelliklerde

ben gaming de msi tercih ederim ve M7 modellinde 100 Tl değerinde Steel Series Kinzu V3 mouse hediye. bu da extrası
  • 3üde aynı kart bunların :D Fiyat performans olarak msi kartlar genelde iyi olur mouse hediyeli ise msi alın derim..
  • Aynen hepsi aynı :) gigabyte i eledim. Asus ve msi arasında kaldım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximus VIII Hero, IR35201 PWM ve CSD87350Q5D mosfet sayesinde diğer ikisinden VRM konusunda bir adım önde fakat yetkili servisi hakkında iyi bir kanı yok.
    Gigabyte Gaming 7'deki SiRA18DP mosfetler, MSI Gaming M7'deki Nikos PK616BA'dan daha yüksek kapasiteli ve daha az ısı üretirler. Fakat Skylake'ler overclock yapıldığında bile az güç tükettiklerinden dolayı bunun da pek bir önemi kalmadı.
    LLC konusunda 3 anakart da hava/AIO soğutma için oldukça iyiler.
    Dolayısıyla, sizin yerinizde olsam seçimi garanti süresine (Asus - Gigabyte: 3 yıl / MSI: 2 yıl), yetkili servislere ve anakartın yanında sunulanlara göre yapardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.