Şimdi Ara

Skoda Yeti Türkiyede (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
27.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bu araç Tiguan'dan daha güzel....En azından daha radikal
  •  Skoda Yeti Türkiyede

Donanım Listesi yok sitede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 4 Mart 2010; 21:50:02 >
  • Fazla küçük bir araç. Sanki Daihatsu Terios boyutlarında gibi.
  • aracın tanıtımları iyi olursa satışları çok iyi olacaktır kanımca.1.2 tsi 105 hp-40.000TL.bu formül kırılma noktası olacaktır birçok müşteri için.şahsen nissan kaşkay yerine bunu tercih ederdim.nede olsa vw kalitesi ve en önemlisi son teknoloji motorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teaman1977

Fazla küçük bir araç. Sanki Daihatsu Terios boyutlarında gibi.

hocam araç vw tiguan ile ortak platforma sahip. motor, şanzuman, yürüyen aksam, elektrik tesisatı ve daha bir çok konuda aynı parçalar kullanılıyor, tiguan ne kadar küçükse yeti de o kadar küçük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

Active 1.2 TSI 105 HP DSG Tipt. 42.990

bunun fiyatı gayet uygunmuş donanım seviyesi nasıl acaba

Ne olacak ya ezikline ya da boşline
  • SUV a 1.200cc motor bana az geldi her ne kadar 105 hp olsada
  • suvla doblo arası bir tasarım. bence çok karaktersiz olmuş..
  • Motorlarina laf yok da cok tipsiz ya
  • bu araca bu parayı vermem katiyen
  • Fiyatları gayet makul. Bu araç direkt Tiguan'ın rakibi. 1.2 TSI + DSG ile önemli bir avantaja da sahip. Bir test sürüşü yapalım bakalım. Umarım DSG'lisi gelmiştir. Daha önce Mayısta gelecek demişlerdi.
  • Active donanım olarak bir sitede bunları buldum.dış görünüm olarak fark olur diyordum donanım seviyeleri arasında ama bir fark göremedim

Skoda Yeti Türkiyede

Skoda Yeti Türkiyede

Skoda Yeti Türkiyede

Skoda Yeti Türkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman6161 -- 4 Mart 2010; 22:56:13 >

• Yukarıda fiyat listesinde active donanımlı 4x4 yok, bu herhalde orta donanımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

Active 1.2 TSI 105 HP DSG Tipt. 42.990

bunun fiyatı gayet uygunmuş donanım seviyesi nasıl acaba

fiyatı uygun ama acaba performans nasıl?bu da kısa zamanda efsaneler arasında yerini alır bu gidişle.gitmiyor diyenlere 260 ı gördüm diye cevaplar verilir..
  • fiyatları uygunmuş ve 1.2 Tsi da ilk bu araçla gelmiş oluyor vatana millete hayırlı olsun.
  • ilk etapta tasarımı hoşuma gitmemişti ancak iyice inceleyince ve özellikle doğru renkler seçilince hiç fena değil

motor seçenekleri gayet güzel

1.2 tsi ve 7 ileri dsg hem az yakıyor hemde performans oılarak yeterli 1.5 tonluk aracı 11.8sn'de 100km hıza ulaştırıyor

genel olarak testlerinde off-road yetenekleri olarak (şaşırtıcı ama) benzer çoğu araç kadar iyi hatta daha iyi performans sergilediği, kabin izolasyonunun başarısı, kullanılan malzemenin kalitesinden ve süspansiyonların hem şehiriçi hemde arazideki başarısından bahsediliyor

fiyat olarak da hiç fena değil bence iyi bir satış grafiği yakalar
  • fiyatı uygun olan active çok boş duruyor özellikle içi
  • baz donanımın içi çok kötüymüş bu arada.yeni eklenen resimlerde farkettim.direksiyon çok ucuz duruyor ve deri değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.