Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.626
Cevap
78
Favori
550.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba... Sadece size fikir vermesi için: 1. bakımı(15 bin) Ekim 2014'de 427 TL'ye ve 2. bakımı(30 bin) Kasım 2015'de 561 TL'ye yaptırdım. 2 bakım da yüce oto(ist.)'da yapıldı. Ayrıca, bakımı skoda'nın zaman zaman düzenlediği indirimli bakım kampanyalarına (% 20 civarında) denk getirebilirseniz iyi olur.
  • Beyler bilgi için teşekkürler.

Garanti bozulmaması için bu ay yaptıracağım yüce otoya.

Dediğiniz gibi servis kampanyası olursa güzel olur yakalamak lazım zamanı.

iyi forumlar.
  • Yeti DSG konforunda başka araç var mıdır bilmem ama benim gözümde her gün değer kazanıyor. Her sürüş ayrı bir zevk. 1 yılda 30,000 km yol yaptık. İleride yine bir Yeti ile devam etmek istiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa080

Beyler bilgi için teşekkürler.

Garanti bozulmaması için bu ay yaptıracağım yüce otoya.

Dediğiniz gibi servis kampanyası olursa güzel olur yakalamak lazım zamanı.

iyi forumlar.

Mustafa Bey, kampanya olmasa da servise gittiğinizde indirim isteyin. Genellikle ufak da olsa bir indirim yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yüzde80 -- 6 Şubat 2016; 1:39:37 >
  • arkadaşlar 1.2 tsi start stop 110 hp active donanım +park sensörü arka ve katlanabilir yan aynalr mödüllü 0 yeti düşünüyorum şu an liste fiyatı 61.000 tl sene sonu gibi 56 bin tl'ye alabilirsem arabayı alıcam veya toyota corolla 1.33 life alıcam yeti nasıldır detayıca yazarsanız sevinirim
  • citroen1400guz C kullanıcısına yanıt
    Daha 2. Aydan sene sonunu mu bekliyorsunuz

• arkadaşlar selam, smartlink, mirrorlink ile ilgili güncelleme var mı? araştırdım, yeti için net bir cevap bulamadım. konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar aracımdaki kavrama arızasıyla ilgili Türkiye'de bana yardımcı olacak bir muhatap bulamadım araç satılıncaya kadar herkes iyi ondan sonra seni tanıyan yok, skoda çek cumhuriyeti yazışma adresi olan var mı? varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnsscc

Arkadaşlar aracımdaki kavrama arızasıyla ilgili Türkiye'de bana yardımcı olacak bir muhatap bulamadım araç satılıncaya kadar herkes iyi ondan sonra seni tanıyan yok, skoda çek cumhuriyeti yazışma adresi olan var mı? varsa paylaşabilir mi?

Internette buldugum adres bu compliance@skoda-auto.cz
  • Yeti'yi kamping aracı yapmışlar. Ülkemizde daha çok caddy, doblo gibi hafif ticarilerden veya minibüslerden yapılan kamping araçlarına bir alternatif olmuş.

Yapım aşamaları ve detayları ilgili sitede mevcut.

http://www.instructables.com/id/Skoda-Yeti-MicroCamper-Fat-Berta-30/

• aktuz A kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş,yetiye ne yakışmaz :)

• Yeticiler esselamun aleykum aranizda yeni yetici olarak bende katildim.yeni aldigim 2014 1.2 active aracim hakkinda on panelde tikirtilarin takintisini yasiyorum acaba busorunu yasayan varmi???

• Herkese merhaba.
    Bende yeti alarak aranıza katıldım.
    2015 model 1.6tdi DSG elegance modeli.Ek olarak çift renk-cam tavan-koltuk ısıtma-anahtarsız biniş ve çalıştırma-geri görüş kamerası var.10.000 km de ve boya yok.82.000 tl ye aldım.Nasıl fiyatı iyimi sizce?

• Beyler selam,

arabanın ilk bakımını yüce otoya yaptırdım.Toplamda 557TL tuttu.Araçta sıkıntı yok

iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

beyler alıyorum, ne diyorsunuz?http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-skoda-columbus-rns-510-241427381/detay

Eğer cihaz açılmadıysa, kozmetik durumu da iyiyse fiyatı iyi. Sıfırını 3.000-3.500 civarına satıyorlar. Yalnız bu led versiyon mu emin değilim, led olmayan versiyonda ışık belli bir açıdan vurunca görüntü tamamen gidiyor diyebilirim. Harita konusunda da çok büyük beklentileriniz olmasın, cihazda igo yok zaten, navteq harita kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

beyler alıyorum, ne diyorsunuz?http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-skoda-columbus-rns-510-241427381/detay

Eğer cihaz açılmadıysa, kozmetik durumu da iyiyse fiyatı iyi. Sıfırını 3.000-3.500 civarına satıyorlar. Yalnız bu led versiyon mu emin değilim, led olmayan versiyonda ışık belli bir açıdan vurunca görüntü tamamen gidiyor diyebilirim. Harita konusunda da çok büyük beklentileriniz olmasın, cihazda igo yok zaten, navteq harita kullanır.

teşekkür ederim, peki bunun yerine ne önerirsiniz? biraz da araçla uyumlu olsun istiyorum.

• Açıkçası mecburen yine bunu öneririm. Harita zaafiyetine rağmen Superb aracımda ben de 5 yıldır bunu kullanıyorum. 3. parti cihazlar genellikle kötü birer kopya şeklindeler. Piyasada en popüleri olan Necwox örneğin dokunmatik olarak da, arayüz olarak da çok kötü. Zenec olabilir ama Zenec de gereksiz pahalı. Özet olarak navigasyonu %100 etkin kullanamazsınız, akıllı telefonunuzda mutlaka birkaç tane navigasyon programı bulunmalı.
  • peki sizce smartgate mi taktırsam? neticede daha ucuz bir çözüm. 800 lira istiyor servis. telefonun navigasyonu kullanılabiliyor o zaman sanırım.
  • Benim yetide arıza lambası yanıyor.arabayı çalıştırırken ekranda sol sis farını kontrol ediniz diyor.bakıyorum ama bi sıkıntı yok çalışıyor.niye arıza lambası yanıyor
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.