Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.626
Cevap
78
Favori
550.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üstad iyi niyet garantisi 5 yıl boyuncaymış. benim arabamın tüm bakımları serviste yapılmış olmasına rağmen trafiğe çıkış 10. ay 2010 tarihi olması nedeniyle iki ay ile iyi niyet garantisini kaçırdım bu da aracımın garantisine güvenmem nedeniyle oldu. nasıl olsa garantisi var bakımı normal zamanda yaptırırım arıza çıkarsa garanti devreye girer diye umut etmiştim ama tur asist sağolsun şanzıman garanti kapsamına giriyor ama şanzımanda yer alan bir parça garanti kapsamında değil diye çamura yatıyor.
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    arıza kavramada. kavramanın değişmesi gerekiyormuş.
    Evet Tur Asist Skoda ile birlikte çalışıyor bildiğim kadarıyla ama üç haftadır telefonla görüşüyorum aynı kişiyle ikinci kez görüşemedim her seferinde bir başkası derdimi yeniden anlatıyorum hatta birinde bir gün önce görüştüğüm birisini bağlattım ben sizinle görüşmedim dedi aynı isimli biri daha mı var dedim hayır sadece benim dedi nasıl bir şirket anlamadım rezalet.
  • Sanusani kullanıcısına yanıt
    Lastik ebatınız nedir? Bütçeniz ne kadar. Bütçe kısıtı yoksa Continantal TS850'yi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enoktakenokta kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Lastik ebatları : 205/55 R16 "Michelin". Aracımın bagajdaki stepnesi ise "Continental" 195 / 60 R16.

Bütçem 250-300 max. Evet önerdiğiniz lastiği inceledim kaliteli bir kış lastiği çıkarmışlar.
  • Sanusani kullanıcısına yanıt
    Sizin ebatta sanırım o civarda olmalı lastiğin tanesi.

• enoktakenokta kullanıcısına yanıt
    Yeti 1.6 TDI aracın hareket halinde stop ediyor.kontağı kapatıp açınca tekrar çalışıyor.bunuda ayda bir kez yapıyor.yapınca ekrana elektrik arıza Işığı çıkıyor.yardım lütfen.

• Bu arizayida su ana kadar 3 kez yaptı.araç 45 binde.

• m ali M kullanıcısına yanıt
    Bu soruyu servise veya bir elektrik ustasına yöneltmelisiniz.

• m ali M kullanıcısına yanıt
    Bu hafife alınacak bir sorun değil hocam. En kısa sürede servise gidin derim.

• Bu olay anlık bir sorun.bir kez yoğun trafikte dur kalk yaparken.bir kez kırmızı ışıklarda.bir kezde tali yolda yavaca giderken.ve her bir olayın arkasından ısıtma buji arizasi ekrana çıktı.kontağı tekrar kapatıp açınca araç çalıştı ve arıza Işığı kayboldu.ve yoluma devam ettim.bu olay bir şekilde başka kullanıcıların başına gelmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m ali -- 10 Ocak 2016; 8:54:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErknOzyurt

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Skoda 1.4 tsi dsg ambition..siparisimizi verdik.. Yeni yilin ilk is gunu teslim alacagiz nasipse.. Bakalim insAllah dogru tercih yapmisizdir..

2016 Da kasa değişeceği söyleniyor. Bunu sordunuz mu bayiye. Ayrıca kaça aldınız.

Hocam sormadim yeni kasa olayini..fiyat 66750 gibi maloldu..

Acizane yorumum; Ben cok degisik araclar kullandim..gerek luks gerekse alt sinif araclar.. Bu araci sevdim .. Kaliteli geldi..

• Arkadaşlar meraba 1 aydır araştırmaktayım test sürüşleri yaptım arabayı çok beğendim fakat tek sorun yakıt,dizel otomatik yok şu iki seçenek var 1.2 tsi 1.4 tsi
    zonguldak ta kullanıcam yılda 15bini geçmez kullancağım km. 1.4tsi düşünüyorum 7 ileri dsg sizce yakıt sıkıntı olur mu geniş bi araca ihtiyacımız var ticari almak istemiyorum çünkü ötv indirimiyle alıcam. atik skoda dan aldığım fiyat ambition 1.4 tsi dsg 46750 1,2tsi manuel active 37750.aynı fiyata dizel otomatik clio sport tourer alabiliyorum 47 bintl. manuel olarak da dizel manuel dacia logan stepway alabiliyorum 37500.bu araçların yakıtları yaklaşık 5 lt lerde.
    kısaca derdim şu arkadaşlar mesala bi düzceye gidip geleyim dediğimde benzin düşünmek zorunda kalır miyim. çok sakin araba kullanırım uzun yolda bile 100 km yi geçmiyorum zaten.Daha önce bu karşılaştırma ve hesapları yapan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
    görüntü olarak bu arabalar yeti ye ulaşamaz tabi ama bi yorumlarsanız çok sevinicem.1.4 tsi dsg kullanan varsa şehir içi dışı yakıt tüketimlerinizi söylermisiniz. forumdaki 65 sayfanın hepsini okudum. yaklaşık 7 8 litrelerde galiba. şimdiden teşekkür ederim allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidinaksoy -- 12 Ocak 2016; 18:43:21 >

• abidinaksoy A kullanıcısına yanıt
    Benim aracım 1.4 DSG İzmir trafiğinde ortalamam 7,5 - 8 lt civarı uzun yolda 6 - 6,5 lt civarı.
    Buradan daha ayrıntılı paylaşımlarım var inceleyin isterseniz , ben yılda ortalama 10,000 km yapıyorum ve tüketim benim için makul, daha önce 1,2 Micra aracım vardı bundan 1 - 1,5 lt daha az yakıyordu bu kilo farkına rağmen ben tüketimden memnunum

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=23654&page=21
  • mşah kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim haberim yoktu skodaturkeyden :)
    Merhaba benim Yetiden önceki aracım Clio Sport Tourer 1.2 benzinli manuel vites idi. Onun yakıt tüketimi gerçekten çok iyi idi. Ama konfor ?

Yeti ile kıyaslamayın bile eğer yılda 15.000 i geçmem diyorsanız ve 100 km hızı da geçmem diyorsanız yakıt tüketimleri arasında en fazla 1 litre oynar. konfor güvenlik ve rahatlık için hiç düşünmeyin bence .

Sonuçta ne alırsanız alın güzel günlerde kazasız belasız kullanın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidinaksoy

Arkadaşlar meraba 1 aydır araştırmaktayım test sürüşleri yaptım arabayı çok beğendim fakat tek sorun yakıt,dizel otomatik yok şu iki seçenek var 1.2 tsi 1.4 tsi
    zonguldak ta kullanıcam yılda 15bini geçmez kullancağım km. 1.4tsi düşünüyorum 7 ileri dsg sizce yakıt sıkıntı olur mu geniş bi araca ihtiyacımız var ticari almak istemiyorum çünkü ötv indirimiyle alıcam. atik skoda dan aldığım fiyat ambition 1.4 tsi dsg 46750 1,2tsi manuel active 37750.aynı fiyata dizel otomatik clio sport tourer alabiliyorum 47 bintl. manuel olarak da dizel manuel dacia logan stepway alabiliyorum 37500.bu araçların yakıtları yaklaşık 5 lt lerde.
    kısaca derdim şu arkadaşlar mesala bi düzceye gidip geleyim dediğimde benzin düşünmek zorunda kalır miyim. çok sakin araba kullanırım uzun yolda bile 100 km yi geçmiyorum zaten.Daha önce bu karşılaştırma ve hesapları yapan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
    görüntü olarak bu arabalar yeti ye ulaşamaz tabi ama bi yorumlarsanız çok sevinicem.1.4 tsi dsg kullanan varsa şehir içi dışı yakıt tüketimlerinizi söylermisiniz. forumdaki 65 sayfanın hepsini okudum. yaklaşık 7 8 litrelerde galiba. şimdiden teşekkür ederim allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin

Bende şuan yetiyi araştıriyordum babamın %40 özürlü raporu var yetiyi begendik babam kullanicak genellikle arayip bayiden yarın fiyat alicaz siz hangi bayiden fiyat aldiniz ve hangi motoru kullanirsiniz alirsaniz

Selamlar. 2015 Temmuzundan bu yana Yeti 2015, 1.6 kullanmaktayım. Arabayı satın almadan önce çok kararsız kaldım. Birçok model arasında gidip geldim ancak hem forumdaki arkadaşlar sağ olsun hem de araştırmalarım sonucunda Yeti'den çok memnunum. Şu zamana dek herhangi bir sıkıntı çekmedim. Yüklediğiniz resimdeki diğer arabalar hakkında bir bilgim yok ancak; nissan, kia, hyundai, ford, opel gibi markaların suv modellerini kullanma fırsatı buldum ve içlerinde fiyat-kalite yönünden Yeti'de karar kıldım. Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Saygılarımla !
  • Yakıt tüketimi ile ilgili izlenimlerimi yazmayı unutmuşum. 1.6 dizel yakıt tüketimim şehir içinde 7-8 Litre arasında seyrediyor; ancak şehir dışındaysa 6 litre hatta bazen 5 Litre'ye kadar iniyor. Skoda hali hazırda 1.6 Dizel üretimini durdurduğu için ve yorucu yollarda gidip gelmeyecekseniz Yeti 1.4 ü tercih edebilirsiniz. Ve Dsg şanzımandan da memnunum.
  • atik otodan fiyat almıştım 1.4 tsi ambition modeli için 46750 tl fakat belgeleri yetiştiremedim ve şu an hiç bir bayide yeti yok marta kaldık kısaca.dsg otomatikten yana kullanıcam tercihimi çünkü mauel devri bitiyor biraz.
  • Poseidoneptune P kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bende yetiyi seçtim,kazasız belasız yolculuklar
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.