Şimdi Ara

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
85
Favori
57.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Genelde hep PS4 için paylaşımlar var. PS3 slim için de yapıyor musunuz, elinizde hazır görseller var mı? Ve PS3 için fiyatı 20 TL olarak yazmışsınız, bunun içinde kol stickerı da var mı yoksa sadece konsol mu?
  • Küp Sucuk K kullanıcısına yanıt
    Sadece konsol hocam o da var hocam ancak aynen pek koymamışız

• Biraz ps3 için görsel alabilir miyim?
  • Hocam Ds4 icim batmanli ışık banti 2 adet fiyat alabilirmiyim

• MetoCxCx kullanıcısına yanıt
    15 TL

• Son hız devam ediyoruz :)
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• Arkadaşlar ds4 da elim terlediği için bu skinlerin ele yapışma,kayma gibi problemleri oluyor mu?
  • Aga seni bi mesajda mentionladım bakarsın değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 22 Temmuz 2015; 11:09:06 >
  • Witcher aşkını ps4 üme kadar taşıdım Heyecanlı bekleyişimin ardından sonunda stickerima kavustum.Bekledigimdende güzel oldu özellikle ds4'e aşık oldum.Arada karşısına geçip izliyorum Elinize sağlık çok güzel ve temiz bir çalışma olmuş.İkinci ds4 ü alınca onada şekil bir şey yapmayı planlıyorum
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• LiuKang kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan selehattin dostum.Ne demek görüşmek üzere tekrardan hayırlı olsun :)

• güzel çalışma çıkarıp defalarca takmama rahmen fazla bir deformasyon olmadı sadece biraz esniyor oda normal kağıdın doğası gereği eline sağlık arkadaşların baskılarda kaliteli ama biraz çizikler vardı sanırım makineden yazıcıdan kaynaklı birşey bu fiyata daha iyisi zor bulunur teşekürler tekrar
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• Hocam merhaba. Yeniden geldim :) Note 2 cihazime skin yaptirmak istiyorum. size resimleri tam olarak ayarlayarak yollasam. Sadece basmaniz mümkün mu ? Hatta 4 5 resim atarim 1 kagida yaparsiniz kagit israf olmaz oluru varmidir ?

• SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

Ne zaman aldınız hocam

• Sağolsun, özel mesajlara dahi cevap vermeyen çok ilgili (!) bir satıcı.
  • Mesajınız gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Mesajınız gelmedi

sahalara donus nezaman aslan parcasi :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Haftaya inşallah abim :)

• Satmaktan vazgeçtiniz sanırım? Bu işi yapmıyorsunuz ya da ilginize hayran(!) kaldım. Size resmini gönderdim tamam dediniz. Ücretini dediğim gün yatırdım perşembe günüydü hafta sonuna denk geldiği için kargo pazartesi olur dediniz tamam dedim. Ancak ertesi gün ne isteğimi sordunuz ayrıca burada 25 TL + 5 TL kargo yazıyor. Sanalpazarda 30 TL ödedim + kargonunda ödeneceğini söylediniz. Bugün bunu sordum iptal edin isterseniz siz dediniz. İlginize hayran kaldığımı da ifade etmek isterim mesajlarıma çok geç ve süreç ile ilgili sanki ben zorla yaptırıyormuş gibi bir hisse kapıldım. Bunu buraya yazdım çünkü ilk defa böyle bir ürününü satmak istemeyen bir satıcıyla karşılaşıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.