Şimdi Ara

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
85
Favori
57.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 fotoğraf çıkmamış, biraz daha ayrıntılı çekebilirseniz hemen sipariş vereceğim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Gözüküyor hocam bir daha atayım isterseniz
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 20. yıl baskısından almak istiyorum hocam.https://store.donanimhaber.com/21/af/e6/21AFE6FD0CF737F9F9A1D915A7B96AB4.jpg
    Kapıda kargo ücreti ödemek isteiyorum. Pm gönderdim.
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    Cevapladim hocam

• hocam ben sıkı bir ordusporluyum bana ozel bısey yapabılırmısın
    https://www.google.com.tr/search?q=orduspor&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Z1RaVfGyBar7ywPw1oH4Bg&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=1440&bih=799#imgrc=0BiItGN7T-R1MM%253A%3B1tQ6A7RdYBc5nM%3Bhttps%253A%252F%252Fordusporluyuz.files.wordpress.com%252F2011%252F05%252Forduspor-wallpaper-duvar-kac49fc4b1dc4b1-4.jpg%3Bhttps%253A%252F%252Fordusporluyuz.wordpress.com%252Ftag%252Forduspor-duvar-kagidi%252F%3B2592%3B1944
    link bu logoyu fılan bıraz buyutebılırmısın yada sen grafırkersın anlarsın sen mesela adana demırspor a yaptıgın cok guzel olmus o tarz da olabılır bide el yazısıyla Sarı Zeybek istiyorum o çapraz yüzeylere pc den bi yapıp fotograf atabılırsen cok guzel olur

• ekum1167 kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam nasıl isterseniz yaparız :))

• Cihan beye çok teşekkür ederim yapıştırması aşırı zor olsa da çok güzel oldu.

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• extend456 kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam çok güzel olmuş :)

• Kolay gelsin hocam size şu 2 resmi atsam üstteki resmi üst taraf alttaki resimde alttarafa yapişcak şekilde ayarlayabilirmisiniz ? Eger fiyatta fark oluyosa sadece ustteki resim kaplasin heryerini. Birde yarin kargolayabilirmisiniz ?
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• Hocam birde ds4 icin istiyorum bişey daha sadece ps4 e mi tasarlayabiliyorsunuz ? gitar icin bisey tasarlayabilirmisiniz olculerini versem ?

• donsuzsuperkahraman D kullanıcısına yanıt
    Hocam ozelden yazarsanız daha iyi olur :)

• Bende bu skini yaptırıyorum geldiğinde paylaşırım ,şimdiden kolay gelsin elleriniz dert görmesin

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
  • Ben kaplama almak istiyorum.

• Smile75 kullanıcısına yanıt
    Özelden yazın hocam

• Ps3'u laptop mod'uyla ugrasiyorum. Tukiyede ilkim insallah hocam. Belli olculerde yapabiliyormusunuz tum olarak. :)

• canysf kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam sizede :) Evet hocam baskı üzerine ne isterseniz yaparız :)

• ilk uğraşım ,zevkli bir çalışma oldu benim için...
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
  • Güle güle kullanın hocam çok güzel olmuş . Yapıştırırken biraz daha güzel yapabilirdiniz ama :)))

• hocam merhaba kolay gelsin
    ürünü uygulamak çok uğraştırıcı birşey midir ? yada yanlış uyguladık diyelim hemen kaldırıp yapıştırırsak sıkıntı olurmu yapışması açısından
    birde bi kaç ay sonra çıkarmak istesek zarar verir mi ps4 e iz filan kalır mı acaba ?

elinizde minimal veya sade tasarımlar var mıdır ?
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sayfada her şey yazıyor . tekrar kaldırıp yaoabilirsiniz uygulaması kolay :)

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.