Şimdi Ara

Size göre en iyi Türk şarkıcı kimdir? (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
1
Favori
20.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe müzik dinlemem dinlersem de şimdikilerden Duman
  • Türkçe müzik dinlemem dinlersem de şimdikilerden duman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al-Tair -- 20 Haziran 2012; 15:04:38 >
  • sezen aksu
  • Cem Adrian
  • Ekrem Düzgünoğlu
    Yavuz Bingöl
  • Tarkan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birçok sanatçı sayılabilir burda ama benim içinde ahmet kaya farklı.siyasi görüş olarak tam zıttı kişilerin bile ahmet kaya dinlediğini biliyorum.parçalarının hepsinde birşeyler buluyorsunuz.tarz meselesi ama yeni yetme birçok sanatçının isminin geçmesi bu konuda bana anormal geliyor.şebnem ferah nere zeki müren nere diyesim geliyor ama sonuçta zevk meselesi saygı duymak lazım...
  • Sezen aksu ve şebnem ferah arasında kalırım sık sık ama şebnem ferah sezen aksu'nun öğrencisi olduğuna göre SEZEN AKSU demek daha doğru olur.

• Metal ve rock dinleyicisi olarak..

Yani tarafsız bi' biçimde Tarkan..
  • Ajda Pekkan.fazla dinlemiyorum ama saygı duyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

Oluru olsa evlenirim
     Size göre en iyi Türk şarkıcı kimdir?

Bu kadın, ilk ünlü olduğu dönemde;"kim la bu kezban? Öğğk" falan dediydim Demez olaydım Öbür albümünde bambaşka bir insan olmuş,çok da güzel olmuştu Ulan dedim! Şekil,imaj kılık kıyafet bir insanı bu kadar nasıl değiştirir diye hayretler içinde kalmış, hayranlığım daha da artmıştı
    Çok güzel kadın.Ses rengi bambaşka ve sesi de çok iyi.İnsanın içini ısıtıyor.

"Ne la bu demeyip ne olur bu" demeli insan.

Bu arada güzel gerçekten de

Bundan sonra "ne olur bu" diyecem

• quote:

Orijinalden alıntı: local99

Hayko Cepkin
    Ogun Sanlısoy
    Kurban
    Şebnem Ferah
    Duman
    Pentagram
    MFÖ
    Yüksek Sadakat
    Teoman

+1 diyor ve ekliyorum; leman sam, mor ve ötesi, üçhürel, panik, kurban.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exile -- 21 Haziran 2012; 16:39:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Exorcist

Barış Manço ve Cem Karaca.

üstüne yorum yapmam
  • Tanju Okan, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Sezen Aksu, Candan Ercetin, Ayten Alpman, Bülent Ersoy.
    Bunlarin haricinde Serdar Ortac ve Tarkan'i da severim. Ama yukaridaki isimlerin yaninda sonuk kalacagi icin listeye dahil etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brovito -- 22 Haziran 2012; 10:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

birçok sanatçı sayılabilir burda ama benim içinde ahmet kaya farklı.siyasi görüş olarak tam zıttı kişilerin bile ahmet kaya dinlediğini biliyorum.parçalarının hepsinde birşeyler buluyorsunuz.tarz meselesi ama yeni yetme birçok sanatçının isminin geçmesi bu konuda bana anormal geliyor.şebnem ferah nere zeki müren nere diyesim geliyor ama sonuçta zevk meselesi saygı duymak lazım...

ne alaka şeboyla zeki mürenin ses rengi aynımı sorunun cevabı farklı kuşaklara hitap etmeleri açıkçası şebnem varken zeki müren dinlemem ama saygı duyarım onlar bana duyduğu sürece

• Tek bir müzik türüne bağlı kalmamak lazım birden çok isim söyleyecekseniz. Bana göre tek 1 kişiye indirgeyemeyiz. Zeki Müren, Barış Manço, Candan Erçetin, Tarkan, Bergen, Bülent Ersoy, Sagopa Kajmer, Teoman en iyi Türk şarkıcılar.
  • Tartışmasız Tarkan
  • Dinlediklerim sevdiklerim Türkçe olarak halk müzıği seviyorum ben.
    Sanatçı olarak Her nekadar dinlemesem Bülent Erson, Zeki Müren , Neşet Ertaç galiba bunlar hakkı yenmeyecek kişiler.

Benim sevdiklerim Erkan Oğur , Kazım Koyuncu. Erkan Oğur ile mukayese edilebilecek kimse yok. Tarkan ne lan çocukken hareketli diye dinliyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavuz Çetin, Dr. Skull, Barış Manço, Cem Karaca, Barış Akarsu, Kazım Koyuncu, Zeki Müren
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Öksüz Mustafa.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.