Şimdi Ara

Size göre en iyi Türk şarkıcı kimdir? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
1
Favori
20.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yavuz çetin sanatçı olarak awesome john da iyidir
  • müslüm gürses
  • Türk olarak Cem Karaca.
    Ayrıca Ahmet Kaya diyenler, bölücüden sanatçı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maraz Alinin sağ kolu -- 6 Mayıs 2012; 18:12:53 >
  • Emre Aydın, Manga ve Şebnem Ferah olabilir.
  • Neşet Ertaş
    Tarkan
  • feridun düzağaç
    teoman
    erkin koray
    dahada yazılacak çok isim var
  • Kişiden kişiye değişir tabiki ancak dinlendiği zaman kimsenin itiraz etmeyeceğini düşünüyorum. Türkiye'nin şuan yaşayan en büyük sanatçısı Kesinlikle ve tartışmasız SABAHAT AKKİRAZ'dır. Onun gibi bir ses dünyada bile nadir bulunur. Richard Hammer gibi ünlü isimlerle çalışmış, Türk Halk müziğini dünyaya tanıtmayı amaçlamıştır. Yurt dışında çok sık konserler verir ve okuduğum kadarıylada Londra Jazz festivalinde çok büyük ses getirmişdir. Fransa tarafından en iyi etnik sanatçı seçilmiş ve adına belgesel yapılmış, ve bu belgeselde MEZZO gibi dünyanın en önde gelen sanat televizyonunda yayınlanmışdır. Amerikada listelere girmeyi başarmış ve yurtdışında çok beğenilen ama canım Türkiyemde yurtdışındaki kadar değer verilmemiştir ama bu onu dünyada başarılı olduğu gerçeğini değiştirmez. Dünya kıymetini biliyor ama biz bilmiyoruz.
  • Erkan Oğurdur Dünyanın sayılı sanatçılarından benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Arkadaş şurda düzgün konu açılıyor konunun içine ediyorsunuz resmen
  • Mustafa Sandal
  • Türkçe şarkı hiç dinlemiyorum. Sadece liseye giderken radyoda duyduğum şu müzik hoşuma giderdi.

• En iyi gibi sınıflandırmalara son derece karşıyım ancak iyi sanatçı dersek aklıma gelen ilk iki isim Orhan Gencebay ve Erkan Oğur'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara -- 11 Haziran 2012; 23:20:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teoman'dır. Ne olursa olsun..
  • erkekler arasında müslüm gürses
    kadınlar arasında Göksel.
  • Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur
  • Ahmet Kaya. Bana göre gelmiş geçmiş ülkemizdeki en iyi erkek ses.Tüm parçalarını ayrı severim.Keşke ülkemizde kalmasına izin verilseydi.Bu benim görüşümdür şimdi biri çıkıp bölücü vs diye saçmalıklarla sivrilmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

Oluru olsa evlenirim

Bu kadın, ilk ünlü olduğu dönemde;"kim la bu kezban? Öğğk" falan dediydim Demez olaydım Öbür albümünde bambaşka bir insan olmuş,çok da güzel olmuştu Ulan dedim! Şekil,imaj kılık kıyafet bir insanı bu kadar nasıl değiştirir diye hayretler içinde kalmış, hayranlığım daha da artmıştı
    Çok güzel kadın.Ses rengi bambaşka ve sesi de çok iyi.İnsanın içini ısıtıyor.

"Ne la bu demeyip ne olur bu" demeli insan.

Bu arada güzel gerçekten de

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.