Şimdi Ara

Sistemim gta 5 i kaldırır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bilgisayarım gta 5 i aldırır mı kaldırırssa hangi düzeyde oynarim bilgisayarım bu şimdiden teşekkürler...

http://www.hepsiburada.com/hp-15-r215nt-intel-core-i5-5200u-2-2ghz-2-7ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-l0f30ea-p-BD601563

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JANCRAL -- 13 Ağustos 2015; 21:53:47 >

• Oynatır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JANCRAL

merhaba arkadaşlar bilgisayarım gta 5 i aldırır mı kaldırırssa hangi düzeyde oynarim bilgisayarım bu şimdiden teşekkürler...

http://www.hepsiburada.com/hp-15-r215nt-intel-core-i5-5200u-2-2ghz-2-7ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-l0f30ea-p-BD601563

Düşük ayarlarda kasacaktır.Bence oynatmaz oynatsa bile zevk almazsın ve markada hp çabası.

• http://forum.donanimhaber.com/m_104898411/tm.htm

Burayı inceleyebilirsin aynı ekran kartıyla sabit 30 fps oynadığını belirtmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NothinGMan07

Oynatmaz oynasan da zevk alamassın.

Bütçeni söylersen güzel bir bilgisayar toplayabiliriz.

Bilader neyin kafası bu?

Adam oynatır mı demiş sen oynatmaz gibi KESİN bir ifade de bulunup üstüne de zevk almazsın demişsin.

Üstüne üstlük bütçeni söylersen güzel bir sistem toplarız diyorsun, adamın mesajında sistem alacağım diye bir şey geçiyor mu? Dalga geçer gibi mesaj yazıyorsun. Sanki adam her gün bilgisayar alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Search and Rescue

quote:

Bilader neyin kafası bu?

Adam oynatır mı demiş sen oynatmaz gibi KESİN bir ifade de bulunup üstüne de zevk almazsın demişsin.

Üstüne üstlük bütçeni söylersen güzel bir sistem toplarız diyorsun, adamın mesajında sistem alacağım diye bir şey geçiyor mu? Dalga geçer gibi mesaj yazıyorsun. Sanki adam her gün bilgisayar alıyor.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Search and Rescue

quote:

Bilader neyin kafası bu?

Herkesten özür diliyorum. Ben yanlış bilgisayarla karıştırdım.

Siteyi mobilden açtım. Karşıma çöp bir bilgisayar geldi. İşlemcisi q8400 müydü neydi.

Ekran kartıda çok kötüydü. Bende direk oynatmaz dedim. Bilgisayardan bakınca düzeldi sorun.

Mesajımı sildim. Konuya cevap verecek olursak Gt 840m gta 5 performans testlerine bakabilirsin.

Normal ayarlarda 40 fps oynatabilir gibi geliyor bana. Ama fps düşmeleri yaşayabilirsin.

• arkadaşlar çok teşekkür ederim içim rahatladi arkadaşta yanlışlık yaşamıış sorun değil hepimiz insanız herkese tekrardan çok teşekkürler ...
  • çözünürlük fullhd olmadığı takdirde medium high arası oynatır diye düşünüyorum, ısınma problemine çözüm bulursanız randımanlı çalışır
  • gt 820m ile hersey low 30fps alırsın gibime geliyor
  • gençler aynı soruyu ben sormak istiyorum Asus K55dr notebook var gta 5 i low da akıcı oynarmıyım sizde ?
  • Intro izletir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gereksinimlerine göre varsayım ile oynatacaktır;

İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

RAM: 4GB

Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Sabit Disk Alanı : 65GB

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

RAM: 8GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

Sabit Disk Alanı: 65GB
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.