Şimdi Ara

GTA 5 GT 820M Görüntüleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kaldırmaz kaldırmaz diyenlerden sıkıldım elimde patlarsa da patlasın dedim ve gidip aldım 2 gün önce updateler sorunlar derken akşam anca açabildim daha önce yazacaktım fakat sabaha kadar oyuna dalıp gittiğim için yazamadım Oyun içinden görüntüleri kamerayla aldım screenshot yapamıyorum belki bazı programlarla olabilir fakat dedigim gibi pek ugrasamadım telefonla bir görüntü ve ayarları da çekip sizlerle paylaşıyorum.

Lenovo z5070

CPU: i7 4510u
    GPU: GT 820M 2 GB(64 bit)
    RAM : 8 GB 1600 MHZ

Aşağıdaki ayarlarla nerdeyse sabit 30 fps 26nın altına düşmüyor sabaha kadar gta online attık dh crewdeki arkadaşlarla hiçbir sorun olmadan kapanma ısınma vs. Aslında 22-30 fps arası oynamak isterseniz cok daha iyi bir görüntü ayarı var story mode da oynasaydım kesinlikle onu yapardım fakat online modda görüntü öyle cok canımı sıkmıyor.

Kamera görüntüleri siteye yüklenince sanki kötü gözükmüs screenshot nasıl alabileceğimi söylerseniz o şekilde çekerim.Açıkçası shadow high olunca daha iyi gözüküyor ama fazla objenin olduğu yerde fps düşüşü yaşıyorum o yüzden ben shadowu düşürdüm hiçbir sorun olmadan oynuyorum.

Edit: Benim eleman baya karizmatik oldu fakat o ilk gün yüzündeki yara izi acayip iyi durmuştu şimdi kayboldu nasıl tekrar yara yapabiliriz

DH Crew bulusmasından birkaç kare

Bunlar da offlinedan

Burdan daha foto eklersem görebilirsiniz

http://socialclub.rockstargames.com/member/skyforIV/games/gtav/pc/snapmatic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyfor -- 18 Nisan 2015; 11:40:09 >

• Ben daha indiriyorum inşallah sorunuz açarsam akşama gelirim :)
  • Lenovo z5070 galiba kullandığın bilgisayar. Çok güzel bir bilgisayar. Havalandırması muhteşem zaten. IBM kalitesini taşımaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cullukahmet

Lenovo z5070 galiba kullandığın bilgisayar. Çok güzel bir bilgisayar. Havalandırması muhteşem zaten. IBM kalitesini taşımaya devam ediyor.

Evet hocam simdiye kadar gta 5de hiç ısınma takılma kapanma gibi sorun yaşamadım lenovo cidden iyi iş çıkartıyor servisi de çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

Lenovo z5070 galiba kullandığın bilgisayar. Çok güzel bir bilgisayar. Havalandırması muhteşem zaten. IBM kalitesini taşımaya devam ediyor.

Evet hocam simdiye kadar gta 5de hiç ısınma takılma kapanma gibi sorun yaşamadım lenovo cidden iyi iş çıkartıyor servisi de çok iyi

hocam her şey aynı bendeki de ama i5. Sizde oynatır mı?
  • quote:

quote:

quote:

hocam her şey aynı bendeki de ama i5. Sizde oynatır mı?

Oynatır sorun yok i3 işlemciyle pentium işlemciyle oynayan var

• Hayırlı olsun kardeşim.
    Bende wdogs u gt540m e alacağımda sormuştum.
    Menüyü göremezsin diyenler vardı.
    720p de çatur çutur akıcı şekilde oynamıştım.
    İnsanlar sanıyorki herkes 3-4binlik pc leri sakız alır gibi alabilir.
    Güle güle oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crew ortamı iyiymiş ya bende offline bitirip öyle gelecektim %30 yaptım. Pazartesi başlayacam online moduna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaksakal

Hayırlı olsun kardeşim.
    Güle güle oyna.

Aynı fiyata hatta daha az fiyata monster abra a5 alabiliyordum fakat daha önce kullanmadığım bir marka freedos işletim sistemi vs beni lenovoya yönlendirdi tekrar 3 bilgisayar aldım lenovodan 3ü de hala sapasaglam aldıgım bir bilgisayar 10 gün sonra bozuldu açılmadı aldıgım yere götürdüm degistirmezler sigortadandır vs dediler ben de lenovoyu aradım evden aldılar pcyi 4 gün içinde geri gönderip isterseniz yenisini isterseniz para iadesi alabilirsiniz dendi magazadakiler bile şaşırıyor. 2650ye aldım 2 ay falan oldu fakat işimi çok rahat görüyor cok oyun oynayan birisi degilim gta serilerini oynamayı seviyorum bir de moba tarzı oyunlar o kadar zaten grafik delisi de degilim lowda açsın yeter GTA 5 konusuna bakıyorum ekran kartı yarıştırma konusu olmuş benimki ultrada açıyor seninki lowda diye aşağılayanlar var resmen

• İ3 4005u
    4gb ram
    820m 2gb

akıcı bir şekilde oynar mı sence? Lowda açsın yeter.
  • Arkadaşımda hd5670, 3gb ram, c2d işlemci var. O sistemde deneyeceğim watch dogs'u bile çalıştırdım (ultra low). Şimdi hedef gta 5
  • quote:

Hayırlı olsun kardeşim.
    Güle güle oyna.

Hocam bende Watch_Dogs indirmiştim GT520M ekran kartıyla fakat en low ayarlara aldığım halde deli gibi kasmıştı. Oyunu torrent mi indirdiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujita

quote:

Hayırlı olsun kardeşim.
    Güle güle oyna.

Hocam bende Watch_Dogs indirmiştim GT520M ekran kartıyla fakat en low ayarlara aldığım halde deli gibi kasmıştı. Oyunu torrent mi indirdiniz acaba?

Benim bütün oyunlarım, yazılımlarım, filmlerim, müziklerim.. Hepsi lisanslı.

Wdogs lüks sürümünü g2a dan aylar öncesi 20tl ye yakın almıştım.

Oyun orijinal uplay oyunu. Korsanı bir kere kırıyorlar ve bir daha bakmıyorlar. Ama orijinal oyun güncel oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla açık açık söyleyeceğim eleştirebilirsiniz beni bende lenovo g500 2020m işlemcili notebook var ekran gidiyor aşağı yukarı yapınca kararıyor bazen hoperlör kapanıyor ses gelmiyor vede ısınıyor ekranın kapanmasını işlemcinin ısınmasından kaynaklanıyor olduğunu düşünüyorum çok oyun oynarım ben ama bilgisayar iyi dayandı bana call of duty mw3 high ayarlarda oynadım gta4 low da oynadım pes13-15 oynadım hitman oynadım bu sistemle anca bunları oynayabildim ekran kartı bide intel hd grapicsh ekran kartıyla oynadım bu oyunları
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun kardeşim.
    Güle güle oyna.

Aynı fiyata hatta daha az fiyata monster abra a5 alabiliyordum fakat daha önce kullanmadığım bir marka freedos işletim sistemi vs beni lenovoya yönlendirdi tekrar 3 bilgisayar aldım lenovodan 3ü de hala sapasaglam aldıgım bir bilgisayar 10 gün sonra bozuldu açılmadı aldıgım yere götürdüm degistirmezler sigortadandır vs dediler ben de lenovoyu aradım evden aldılar pcyi 4 gün içinde geri gönderip isterseniz yenisini isterseniz para iadesi alabilirsiniz dendi magazadakiler bile şaşırıyor. 2650ye aldım 2 ay falan oldu fakat işimi çok rahat görüyor cok oyun oynayan birisi degilim gta serilerini oynamayı seviyorum bir de moba tarzı oyunlar o kadar zaten grafik delisi de degilim lowda açsın yeter GTA 5 konusuna bakıyorum ekran kartı yarıştırma konusu olmuş benimki ultrada açıyor seninki lowda diye aşağılayanlar var resmen

Katılıyorum hocam. Lenovonun bilgisayarları sağlam olur. Zamanında lenovo önerdiğimde herkes lenovo alınmaz falan diyordu önerdiğim kişi aldı hala da çok memnun. Ayrıca o ekran kartı muhabbetinin konsolda olmaması beni en çok konsola çeken şeylerden birisiydi.

Not : Konsolculuk değil amacım yanlış anlaşılmasın.

• Arkadaşlar konuyu upluyorum sebebi gt820m den daha iyi ekran kartıyla kaldırır mı diye soranlar var bu konuyu görsünler Bu arada yeni bilgisayar aldım yine lenovo Bu sefer tavan yapıp y700 modelini aldım gtx 960 ve i7 6700hq var gta 5 i her şey fullde sadece msaa kapalı 50 fpsde çalıştırıyor 45'in altına düşmüyor. MSAA'i fullediğimde fps 20'ye düşüyor fakat kapalıyken öyle gözle görülebilecek bir etkisi olmadığını düşünüyorum, belki de bana öyle geliyor. Lenovo fan boy gibiyim

• Benım Şöyle Laptop 16 GB Ram WİNDOWS 7 iNTEL CORE İ5 HARİCİ 2GB EKRAN KARTI 6 YA KADAR ÇIKIYORMUŞ ZORLAYINCA GEFORCE 820M 2GB BEN KAÇ FPS ALIRIM YUKSEK GRAFIKDE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.