Şimdi Ara

SİSTEM İLE İLGİLİ SON RÖTUŞLAR 2 GUN SONRA ALIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yasin.25

kardeş ben sana cevap verip kendi bildiğini yap demiştim zaten daha ne diye uzatıyorsun. ayrıca bakınız hdd erişim süresi ortalama 15 ms. ssd erişim süresi ortalama 0,4 ms var sen düşün artık farkı

YA HE HE
  • Anakartı yapabilirsin ama ekrankartı nvidia amdden iyidir gtx770 iyidir degiştirme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgn123

quote:

kardeş ben sana cevap verip kendi bildiğini yap demiştim zaten daha ne diye uzatıyorsun. ayrıca bakınız hdd erişim süresi ortalama 15 ms. ssd erişim süresi ortalama 0,4 ms var sen düşün artık farkı

YA HE HE

yani ben sana düzgünce kardeş diyerek cevap vereyim, senin yaptığın muameleye bak AYIP bu yaptığın ben sana kesin bilgilerle cevap veriyorum fakat sen kabullenmek istemiyorsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgn123

quote:

YA HE HE

yani ben sana düzgünce kardeş diyerek cevap vereyim, senin yaptığın muameleye bak AYIP bu yaptığın ben sana kesin bilgilerle cevap veriyorum fakat sen kabullenmek istemiyorsun.

Sen ne yapıyosun Windowsu hızlı açmaktan başka ssd ile onu söyle kazık yemeye alışmışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: runaway7

ASUS
    Z87-A INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI ANAKART

SAPPHIRE HD7970 O.C. GDDR5 3GB 384BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI

sistemin anakartında ve ekran kartında böyle bir değişiklik yapsam nasıl olur?

Intel i5 4670k
    Msi gd45 gaming
    gskill 2x4gb 1600mhz cl9
    gigabyte gtx770 windforce 2gb
    Seagate 1tb 7200rpm sata3
    asus dvd-rw
    Corsair 300r 600w

Ayriyetten cooler master 212x
    cok guzel f/p oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

demek SSD sadece sistem hızlı açılsın diye var erişim süresi meselesini bi araştır istersen.

Dostum Ssd denen sey tamamen kisisel zevk ürünü bence neden program mesala 6-7 saniyede açılıyorsa ssd ile 1-2 saniyede açılıyon performansa etkisi %0.00 ha takıntın varsa ben 5-6 saniye bekleyemiyorum hemen açılsın hersey dersen baska normal bir pc 35-40 saniyede açılıyor zaten oyunlardada oyun içi yüklemeler 2-3 saniye sürüyor bölüm yüklemeleri en fazla 64 mb cache hdd de 10 saniye sıfr bunun icin 300 tl vereceğine diğer bilesenlere yatırmak en mantıklı şeydir
    Yok hala ssd sart ssdsiz sistem olmaz diyorsan

• tamam kardeşim haklısınız, kapatalım artık şu konuyu herkes kendi bildiğini yapsın o zaman.
  • Ekran kartını 7970 O.C. al.
    Anakartı MSI Z87-G45 yap.
    Dua etmesende olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Edition -- 11 Ağustos 2013; 1:04:18 >
  • ASUS
    Z87-A INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI ANAKART
    360 TL
    ---------------------------------------------------------------------------
    INTEL
    Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci
    584 TL
    GSKILL
    8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    186 TL
    SEAGATE
    3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
    155 TL
    CORSAIR
    CARBIDE SERİSİ 300R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH KASA
    325 TL
    ----------------------------------------------------------------------------
    ZOTAC
    GTX770 GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
    1.134 TL

YARIN ALIYORUM YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

• https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/24384/5bec47de-0382-4242-bbcd-85f3e03c494d.jpg

ekran kartına +1000 tl vermek istemedim.

hd'de seagate beni yıllar önce yakmıştı..ondan uzak duruyom.. WD'den kolay kolay vazgeçmiyeceğim.

bunlar dışında aynı sistem...

sistemi ne kadar kullanmayı düşünüyon ? eğer kasayı aynı tutup ilerde bazı parçaları güncellemeyi düşünüyosan 400R modelini alabilirsin.. ama şu an 300R yeterli galiba..

gayet iyi sistem olmuş.. ekran kartını sakın değiştirme.. oyunlarda nvidia

ayrıca işlemci soğutucusu da düşünebilirsin.. benim sistemdekini.

birde yarin %25 indirim yok .ALCAKSAN BU GECE 23:59'a kadar al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprinx -- 11 Ağustos 2013; 14:47:13 >

• bu parçaları hangi siteden topladınız acaba ? uzun bir süre parça değişikliği yapmamayı düşünüyorum

birde harddiskinizden memnun musunuz seagate ile ilgili olumsuz yorumlar okudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runaway7 -- 11 Ağustos 2013; 15:11:00 >
  • ssd yi bilmeyen konusunu bile açmasın ssd yl hdd den kötü yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: runaway7

bu parçaları hangi siteden topladınız acaba ? uzun bir süre parça değişikliği yapmamayı düşünüyorum

birde harddiskinizden memnun musunuz seagate ile ilgili olumsuz yorumlar okudum

vatan'dan bugün aldım.. pzt - salı anca gelir.

WD 1TB 32MB SATA2 7200RPM CAVIAR BLACK WD1001FALS ---> 25.04.2009

4.5 sene üstteki HD'yi kullandım.. canavar gibiydi.

Seagate kötü demiyom.. çok kişi sana o modeli önerir...

seagate ile kötü bir hatıram olduğundan bir daha almamayı düşünüyorum...bu tamamen benim görüşüm.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.