Şimdi Ara

Sınırsız Upload istiyoruz! Sizde bize katılın, BTK Upload sınırını kaldırsın! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
8
Favori
57.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
557 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdem the mixer

Henüz vermiyorlar. Ancak 10 sene içerisinde muhtemelen vereceklerdir. Cem Çelebiler'in söylediği üzere, ileride VDSL2 Plus verilmesiyle ilgili çalışmalar sürüyormuş.
    forumda 1 kişide denk geldi vdsl2+ kullanan.
    turk telekom altyapısı üzerinde turknet kullanıyordu.
    turk telekom nokia-alcatel marka dslamları destekliyormuş 35b yi.

hat değeleri bu şekildeydi
    176mbps upload destekliyor
    Sınırsız Upload istiyoruz! Sizde bize katılın, BTK Upload sınırını kaldırsın!

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Oha... Bi' dakika. 35b Demiyor ama? 35a Diyor? Bu arada neden hızı limitli verilmiş? Download hızını limitlemişler. Ayrıca Upload hızıda limitli. Bu YAPA olamaz herhalde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Oha... Bi' dakika. 35b Demiyor ama? 35a Diyor? Bu arada neden hızı limitli verilmiş? Download hızını limitlemişler. Ayrıca Upload hızıda limitli. Bu YAPA olamaz herhalde?
    35a diye birşey yokmuş. 35b var sadece. hatalı yazılmış olabilir.
    yapa değil.önceki mesajımda yazmıştım
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Almanya'da VDSL2 Plus (35b) hız testi videosunu izledim. Adam 250 Mbps Download alıyor ama Upload hızı en fazla 50 Mbps görüyordu neden bilmiyorum. Acaba kısıtlamışlar mıdır?

• quote:

Almanya'da VDSL2 Plus (35b) hız testi videosunu izledim. Adam 250 Mbps Download alıyor ama Upload hızı en fazla 50 Mbps görüyordu neden bilmiyorum. Acaba kısıtlamışlar mıdır?
    olabilir.
  • Bu konu sabitlensin. Yetkililere duyrulur.

• Forumumuzun en yararlı konularından birisi. Açan dostumuzu kutluyorum. Bolca destek lazım konuya
  • konuyu guncel tutmak lazim, upload hizlari hala rezalet, berbat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogru duzgun rekabet olmayinca boyle oluyor herhalde

turkiyede iletisim firmalarinin hepsi dunyadaki en rezil firmalar malesef

• snapdrgn S kullanıcısına yanıt

Türk Telekom FTTH Fiber kullanmaya başladım 2022 Temmuz ayında. Çabalarım sonucu fiber geldi ama hala simetrik hız vermiyorlar. Şimdilik paketim 100 Mbps ama bana verilen Upload hızı 20 Mbps. Yıl olmuş 2023, TürkNet kendi fiber altyapısında 1000/1000 simetrik veriyor. AtlantisNet'te aynı şekilde. AtlantisNet henüz yaygınlaşmadı ama o firma daha da geniş kapsamlı tarife sunuyor. 100/100 Paketleri bile var. 1000/1000 ve 10000/10000'e kadar paket satıyorlar. Buna ek olarak, Comnet kendi fiber altyapısında da 10 Gbps simetrik yani 10000/10000 verebiliyor ama metro ethernet olarak veriyor. 15.000 TL fazla yüksek bir fiyat 10 Gbps için. Atlantisnet bunu 5000 TL'ye veriyor. Haliyle Comnet'inde 5000 TL yada 4000 TL cıvarı vermesi lazım ki bu fiyatlar bile çok yüksek.

• Erdem the mixer kullanıcısına yanıt

upload 100 mbps'den başlayıp böyle oluyor.

• smart0201 kullanıcısına yanıt

İlk başta 100 görüyorsan ONT hızın 100 demektir, bir arkadaşından Türknet PPPoE kullanıcı adı şifresini al gir, muhtemelen 1000/100 olacak hız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

jıo.com böyle çıkıyor zaten yetiyor 50 mbps upload

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.