Şimdi Ara

Sınır tanımayan Çinliler iPhone 5'i de üretti! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
64.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelirse bir tane çakma ifon 5 alırız artık
  • fake make ama tasarım fena olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 22 Aralık 2010; 21:59:13 >
  • İsterse birebir aynısını veya yarıyarıya daha incesini yapsın, iphonun o seriliği, ekranı ve apple storu olmadıktan sonra hiç bir halta yaramaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

iPhone u alır bu cidden.

@error 404

ilk önce nokia yazmayı öğren

Ha sen ciddisin yani
    Saka mi bu?
    arkadaslar neye gore bu karari veriyorsunuz bizide bilgilendirin
    Yani bosa para veriyoruz o zaman biz kaliteli cihazlarimiza
    once neyin ne oldugunu ogrenmek ile baslayin derim
    komik yorumlar yapmayalim.

bu tip insanlar genelde kullandıkları nokia 5800'ları dünyanın en iyi telefonu diğer tüm yeni çıkan telefonları da dünyanın 2. en iyi telefonu olarak görürler.Çoğu, almak istediği fakat alamadığı iPhone'a çamur atmaktan büyük haz duyar

• Gidin kendi markanızı yaratın böyle çakmalar ile uğraşacağınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritozz

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

iPhone u alır bu cidden.

@error 404

ilk önce nokia yazmayı öğren

Ha sen ciddisin yani
    Saka mi bu?
    arkadaslar neye gore bu karari veriyorsunuz bizide bilgilendirin
    Yani bosa para veriyoruz o zaman biz kaliteli cihazlarimiza
    once neyin ne oldugunu ogrenmek ile baslayin derim
    komik yorumlar yapmayalim.

bu tip insanlar genelde kullandıkları nokia 5800'ları dünyanın en iyi telefonu diğer tüm yeni çıkan telefonları da dünyanın 2. en iyi telefonu olarak görürler.Çoğu, almak istediği fakat alamadığı iPhone'a çamur atmaktan büyük haz duyar

ağır fanboy abimiz mesajımı ciddiye almış. lol

• bayılıyorum su cınlı uretıcılere cok yakısıklı yapmıslar ıp5 ı :)
  • Orjinal tasarım yapta alak bu ne böyle çakma model yapaktan başka birşey beceremiyorlar
  • tasarımı cidden güzel olmuş
  • quote:

Peki ya benim gibi almak istediğinde bir düzine iPhone alabilecek durumda olupta beğenmediği için çamur atanlar ne olacak?
    Bu apple'cılar özel bir sanal ordu gibi maşallah. Forumların karanlık köşelerine sinmişler, açılan her konuyu atılan her mesajı didik didik tarıyorlar. Biri iphone hakkında olumsuz birşey söyledimi anında başlıyor salıdırı

Bir başkasını "parası yetmiyorda alamıyor, o yüzden çamur atıyor" gibi cümlelerle küçük düşürmeye çalışmayın

iPhone dediğiniz cihazın kökü kaç para? 3 kuruşluk bir cihazla hava atmaya kalkmayın, yakışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tt0m@n -- 23 Aralık 2010; 11:38:56 >

• Biri çinlileri durdursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinancetinkaya

quote:

Peki ya benim gibi almak istediğinde bir düzine iPhone alabilecek durumda olupta beğenmediği için çamur atanlar ne olacak?
    Bu apple'cılar özel bir sanal ordu gibi maşallah. Forumların karanlık köşelerine sinmişler, açılan her konuyu atılan her mesajı didik didik tarıyorlar. Biri iphone hakkında olumsuz birşey söyledimi anında başlıyor salıdırı

Bir başkasını "parası yetmiyorda alamıyor, o yüzden çamur atıyor" gibi cümlelerle küçük düşürmeye çalışmayın

iPhone dediğiniz cihazın kökü kaç para? 3 kuruşluk bir cihazla hava atmaya kalkmayın, yakışmıyor.

Helal.

Sırf bu apaçilik anlayışı yüzünden, Iphone, BMW, 106 GTI, gibi nesne ve markalardan soğuyor ve almıyorum ve kullanmıyorum. Eline Iphone alan kendini dünyanın kralı zannediyor yaw ne ayak anlamadım gitti. daha ne halt olduğunu bilmeden ilk çıktığı gün cep telefonu alanları zaten hiç anlayamadım, telefonla havamı atılır ya her kes alıp kullanabilir bu zıkkımı, alıp kullanıyorda. Kredi kartına taksitle çok kolay herkesin alabileceği bir ürün daha neyin havasını atıyor bu millet, görende Türkiyede ilk Bugatti Veyron'a bunlar biniyoda ayakları yere basmıyo sanır :D ne kadar havadar bir memleketimiz var ya herkes bir hava peşinde :D

Zübüdik bir telefon işte altı üstü.

• quote:

Orijinalden alıntı: *President*

quote:

Orijinalden alıntı: sinancetinkaya

quote:

Helal.

Sırf bu apaçilik anlayışı yüzünden, Iphone, BMW, 106 GTI, gibi nesne ve markalardan soğuyor ve almıyorum ve kullanmıyorum. Eline Iphone alan kendini dünyanın kralı zannediyor yaw ne ayak anlamadım gitti. daha ne halt olduğunu bilmeden ilk çıktığı gün cep telefonu alanları zaten hiç anlayamadım, telefonla havamı atılır ya her kes alıp kullanabilir bu zıkkımı, alıp kullanıyorda. Kredi kartına taksitle çok kolay herkesin alabileceği bir ürün daha neyin havasını atıyor bu millet, görende Türkiyede ilk Bugatti Veyron'a bunlar biniyoda ayakları yere basmıyo sanır :D ne kadar havadar bir memleketimiz var ya herkes bir hava peşinde :D

Zübüdik bir telefon işte altı üstü.

belki bilirsin forum genel kısmında diğer markaların olmayın apple ürünlerinin ayrı yazıldıgı bi forum var orda var konu cok merak ediyorsan...

• ilk resim güzel
  • çinliler tasarımda zevk sahibiler. araba olsun başka aletler olsun. adam çakma I phoneu bile öyle bi yasarımla yapmış ki I phone 3ten daha zevkli. I phone 4 tasarımda yanına bile yaklaşamaz bu telefonun.. fakat dokunmatik ekranın kalitesi, tasarımından çok ekranında gizli.. acaba appleın dokunmatik ekran tecrübesine yetişebilmişler mi? yetiştilerse de şaşırmam. her şeyin fabrikası çinde.. her aletin know-howu bu fabrikalarda çalışan işçilerin beyinlerine kazınıyor bi şekilde.. fanboylara ifrit oluyorum. parası yetmediği halde bütçeyi kastırıp kredi kartına borca gömülüp Iphone almak, sonradan görme 3. dünya ülkelerinde olur. bi yere otursa hemen masanın üstüne I phoneunu koyar. I phone 4 çıktı benim paramsa hala 3e bile yetmiyor. ama uzanamadığım ciğere mundar da demem. bana I pod almak daha mantıklı geliyor : ) ki onu bile yapmam şahsen.. gerek yok..
  • işte ayfon killır
  • ıphone ureticisi citi halde hasta kurtulursa ıphone 5 çıkartır ancak
  • çin katliamı şart oldu
  • iphone killer
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.