Şimdi Ara

Sınır tanımayan Çinliler iPhone 5'i de üretti! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
64.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafif bombeli arka kapak cidden çok güzel olmuş. Kesinlikle diğer firmalarda görürüz bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

yahu bu adamlar kendi markalarını çıkarsalar artık :D içi boş iphone üretmekten bıkmadılar ha :D 2 gün daha uğraşın adam gibi alet yapın :D

kendi markaları olarak meizu var birtek donanım olarak güzel ama türkiyeye gelmiyor ki bu arada tasarımı begendim cidden. seneye apple da iphone u bu tasarımla cıkarırsa cok bomba olur zaten :P
  • tasarım süper
  • telefonu, başka telefonları taklit etmeye çalışmadan özgün birşekilde tasarlasalarmuş bence daha başarılı bir telefon olabilirmiş. Adamlarda bu teknoloji varken hala kendi markalarını üretemiyorlar. birtek meizu işte apple tarafından çakma telefon üretimi yasaklandığı için son dönem birşeyler yapmaya başladı.. 1 milyarlık çinde bir tane kendi markasını yaratabilecek adam yok!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

iPhone u alır bu cidden.

@error 404

ilk önce nokia yazmayı öğren

Ha sen ciddisin yani
    Saka mi bu?
    arkadaslar neye gore bu karari veriyorsunuz bizide bilgilendirin
    Yani bosa para veriyoruz o zaman biz kaliteli cihazlarimiza
    once neyin ne oldugunu ogrenmek ile baslayin derim
    komik yorumlar yapmayalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

nokıa 5800'dan 10 kat ıyı olacağı kesındır

@RappeR07 ben uzun süredır "i" tuşumu kullanamadan yazı mesaj atıyorum kendısı bozuk olduğu ıçın delıkanlı. çok bıleceğıne az otur dınle oku öğren sataşma mıllete sana laf sokan olmadığı müddetçe . anladın mı genç arkadaş ? hadı sana ıyı forumlar oraya buraya ıyı sataşmlar ,)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Error 404 -- 22 Aralık 2010; 18:22:53 >
  • tırnakmatik olmasa kullanılır
  • quote:

quote:

ben uzun süredır "i" tuşumu kullanamadan yazı mesaj atıyorum kendısı bozuk olduğu ıçın delıkanlı. çok bıleceğıne az otur dınle oku öğren sataşma mıllete sana laf sokan olmadığı müddetçe . anladın mı genç arkadaş ? hadı sana ıyı forumlar oraya buraya ıyı sataşmlar ,)

şizofrenimiz eksikti

• quote:

Orijinalden alıntı: bimilyon

iPhone 4s

Sınır tanımayan Çinliler iPhone 5'i de üretti!

Bomba olmuş bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

quote:

ben uzun süredır "i" tuşumu kullanamadan yazı mesaj atıyorum kendısı bozuk olduğu ıçın delıkanlı. çok bıleceğıne az otur dınle oku öğren sataşma mıllete sana laf sokan olmadığı müddetçe . anladın mı genç arkadaş ? hadı sana ıyı forumlar oraya buraya ıyı sataşmlar ,)

şizofrenimiz eksikti

ss alın

• Arkadaşlar gereksiz polemiklere girmenin bir manası yok konu hakkında tartışmak daha doğru olur.

Tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

quote:

şizofrenimiz eksikti

• quote:

quote:

ya bilerek yaptı kesin arkadaşlar. kendi kendine verdiği cevaba bakın çok ilginç.. kesin bilerek!! ama yinede birisi ss alsın yani :))

• Oba her telefon incelemesinin yorum kısmına yazılan 'IPHONE KILLER' yazılmamış şaşırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doit -- 22 Aralık 2010; 17:43:24 >
  • şu konun başındaki fotoğraftaki teli yapsalar gerçekten çok ağır bir havası var çok süper iphone 5 keşke bu şekil gelse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

quote:

ya bilerek yaptı kesin arkadaşlar. kendi kendine verdiği cevaba bakın çok ilginç.. kesin bilerek!! ama yinede birisi ss alsın yani :))

arkadaş @error 404 dıye cevap verdığınden, "ı" harfı ıle yazdığım nokıa'yı tekrarlamak ıçın kendı postumu alıntı yaptım arkadaşlar. ama şızofrenı gıbı durmuş harbı , dışardan bakınca ben de güldüm baya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

quote:

arkadaş @error 404 dıye cevap verdığınden, "ı" harfı ıle yazdığım nokıa'yı tekrarlamak ıçın kendı postumu alıntı yaptım arkadaşlar. ama şızofrenı gıbı durmuş harbı , dışardan bakınca ben de güldüm baya

iyi neyse kurtardın durumu bu mesajla

• iphone 5 demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 22 Aralık 2010; 20:07:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

iphone 5 demek

Evet adamlar sıradan gidiyor

• hey allam yaaa. bu adamlarda üretkenlik süper ama yaratıcılık sıfır. acaba apple calışanları bu üründen alıp bakarlar mı? Şaka bir yana bu telefonda tek eksik ios olabilir.. :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.