Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bilmiyorum hocam bir indirin uygulamayı inceleyin ben daha almadım o kartı
  • gurcan_15 G kullanıcısına yanıt
    9₺ bakiye ile nasıl bilet alayım dostum? Check in yapınca para geliyorsa sorun yok tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız 26 tl de amma kazıkmış yahu, parayla girmem sinemia olmasa,

cuma günü başlattım üyeliğimi, bana da oluyor bakiye yükleme iptali. yalnız bileti aldıktan sonra iptal ediliyor yüklenen

• %15 indirim için davetiye hakkı olan pm gönderirse sevinirim
  • Forum Bornova ya gelmeye başladığımdan bu yana hep kart çek diyor 4/4 oldu hiç pnr verip sıra bekletmedi sağolsun kiosk ile hallediyorum

Ekleme: Check in yapınca para yükleme meselesi sanırım gerçek hesabımda 65 lira vardı sinemaya geldim Check in yaptım biletimi alana kadar 35 lira yüklemişler gecenin bu saatinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CnkYgT -- 1 Şubat 2016; 21:38:54 >
  • Hocam, bende bileti aldıktan sonra para geri çekiliyor.
    Check-in yaptığımda yükleme yapıyorlar,bileti aldıktan sonra geri alıyorlar.
    Bugün dikkatle kontorl ettim,para geri alınınca sanki bileti almadan önce geri alım yapılmış gibi gözüküyor fakat dediğim gibi bileti aldıktan sonra yapıyorlar.

• https://bkmexpress.com.tr/kampanya/sinemia/

bkm %33 kampanya yapmış, ben %25den üye olmuştum geçen ay.

şu an 6 aylık abonelik aylık 40 liraya falan geliyor, bedava resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/sinemia/

iananılmaz cidden. Bedavaya geliyor. Acaba referans sistemi ile birleşiyor mu?
  • 39 luk kampanya devam ediyor mu?
  • marquin kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olmuş ya davetiye gelmişti kampanya bekliyordum. 39 TL geldi aylığı
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Birleşmiyor BKM ya da o ikisinden birisi
  • marquin kullanıcısına yanıt
    hocam sağolasın geçen gün davetiye gelmişti şimdi faydalandım kampanyadan senin sayende
  • cinemaximum'da iftarlık gazoza gittim dün akşam. 3 saat önce online olarak aldım biletimi. salonda dolmuştu, erken almasam yer kalmıyormuş zaten. herhangi bir sorun çıkmadı. salona girince normal check-in yaptım. kabul etti.

yalnız burada haftada 1 kere falan yazmış birileri. sitesinde ayda 4 kere diyor. haftada 1 kere demiyor. 4 gün üst üste online alabilirim sanki. bu konuda süre sınırı var mı anlamadım tam olarak?
  • want2die kullanıcısına yanıt
    bende aynı şeyi düşündüm. Haftada 1 demiyor bence 4 kere alabiliriz.
  • Şu an BKM %33 kullanılırsa ve 1 aylık üyelik alınırsa ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: marquin

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/sinemia/

iananılmaz cidden. Bedavaya geliyor. Acaba referans sistemi ile birleşiyor mu?

Ben bkm ile ödemeyi seçtiğimde indirim uygulanmıyor. Neden olabilir.

• Arkadaşlar bende buradan görüp başvuru yaptım hem arkadaşıma hem bana geldi davetiye..Ancak aklıma takılan şeyler var, internetten okuduğum kadarıyla üyelik bitmesine rağmen kredi kartından para çekilenler var, doğru mudur?

Ayda kaç filme gitme sınırımız var? yanımızdaki kişinin biletini de biz alabiliyormuyuz, yani iki bilet alıp bu karttan çekince sorun oluyormu?

kullananlar kısaca bir anlatım yapabilirse bugün başlatayım üyeliği
  • @yunus_emre1991
    Eylül'den beri kullanıyorum, bildiğim kadarıyla cevap vereyim. Benden ilk 6 aylık abonelik sonrası çekilmedi ama yenileme maili geldi ben de 6 ay daha taksitle ödeme şeklinde uzattım (yaklaşık 40tl idi aylık yine).
    aylık her gün bir filmden 30-31 film izleme imkanınız var, her gün bir bilet alabiliyorsunuz, aynı karttan ikinciyi alma durumunu bilmiyorum denemedim hiç ama ben kartımdan ayrıca benimkini çektiriyorum genelde (cinemaximum için kod veriyor zaten genelde).
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun mevcut, bkm'yi aradım sinemia ile görüşün dediler.
  • 1 alana 1 bedava günleriyle birleşiyor mu? Son durum nedir? genellikle ckm caddebostan'a gidiyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.