Şimdi Ara

SINAVIN GENELİ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kratosburaq

quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

çapı kaç olcaktı geometride bi soru vardı

şıklar 12 *15*18*21*24

Ya 21 ya da 24 tü. Fakat saaladım ve 21 yaptım. İnşallah doğrudur

cevabı 18 di biraz karmaşık bir soruydu.soruyu tam hatırlayan varsa çözeyim
  • Beyler zor olması daha iyi olur, diğer herkese zor olur. Kolay olursa en kötüsü bile yapar, siz arada okuma yanlışından soru kaçırırsınız, bozmayın moralleri.
  • Kol gibi girdi açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Her soruya 1 dk veren zihniyetin Allah belasını versinler bunlar sanıyor ki her soruyu 1dk da çözeceğiz yok arkadaş kör müsün sen ya ben o Türkçede en az 1 soruda bu 1dk yı aşamaz mıydım? Bunu görmüyor musun abi? Allah belasını versin ya öyle böyle değil acayip küfür ettim allah belasını versin ya sinirimi nereye boşaltırım bilemiyorum

+1903 .

Arkadaş benim durumumuda özetlemiş, sinirimi boşaltıcak yer arıyorum . Ayrıca hayal kırıklıklarımıda giderebileceğim bişeyler .
  • Gidip içicem yoksa düzelmez bu kafa türkçe zor kabul sosyal çok kolaydı hadi bakalım hayırlısı beyler hakkımızda fen de ayrıştırma sorusunu yaptım bir tek eleme falan feşmandı nasıl olacak acaba o
  • sınav gama ışını gibiydi giriciliği yüksekti bana fena girdi... bir çok kişiyede girmiştir ama eminim çözümler açıklanınca sorular çok kolay felan olacak çözümler basit denecek ama asla basit değildi basitse kendileri sınava girip yapsınlar matematikte 1 soru yetiştiremedim o geometri sorusunu diktörtgen çember kare çapı soruyor hatta 1 dk felan baktım ama bir anlık tutuldum kaldım bir şey yapamadım hic bi baktım 4 dk kalmış sınavın bitmesine adam söylemiyor hemen fen grubunu işaretledim fizikte gölge yarı gölge sorusu boştu onu yaptım tam geoya geri döndüm 3-4 sn baktım sınav bitti kalemi bırakın sesi geldi tam sallamasyon işaretlicektim çift sayılı cevaplardan birini aldı elimden gitti hayvan herif

hele o gözetmen beni kıl etti bayan gözetmene yavşamak için bütün sınav fısır fısır konuştu türkçede acayip dikkatimi dağıttı oç

Birde o ösym saati yokmu allah onunda belasını versin saniyeleri vuruyor tam sessizlik oldu oh be dedim bi baktım saat sesi geliyor ösym daha iyi bir saat koyamamış oraya

•  SINAVIN GENELİ ?
     SINAVIN GENELİ ?

geometri sorusunun çözümü

• zaman anlamında bir sorun yaşamadım tüm sorulara baktım neredeyse ama turkcenin yarısını bos bıraktım beni çok zorladı 3 defa okudugum sorular bile oldu ama 2 şıkkı bile eleyemedim diyebilirim.

matematik bence en kolayıydı.

fen normal geçti.

sosyalin yarısını falan yaptıgımı düşünüyorum.

ama türkce yuzunden puan bayaa bi düsecek :(
  • ösym kar etcek ya aklınca.gerizekalı kurum ya.sorular boru gibi.o saat varya o saat.beynimi yedi bitirdi ya.pamuk tıkadım kulağıma etki bile etmedi.yazık ettik ya valla.geçen seneye göre 20 puan filan fazla gelcek.hele denemelerle hiç bi alakası olmucak.belki bu senenin en rezil puanı gelcek.yazık
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.