Şimdi Ara

SINAVIN GENELİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıldı arkadaşlar?sayısalcı olarak öpüldüm fazlasıyla.mat geo türkçe zordu.fende fena değildi.geçen seneki sorular bu seneye göre bence çerezdi.siz?

• Geo ve Türkçe zordu tamam da mat ya da fen kolaydı.
  • zordu galiba
  • çapı kaç olcaktı geometride bi soru vardı

şıklar 12 *15*18*21*24
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

çapı kaç olcaktı geometride bi soru vardı

şıklar 12 *15*18*21*24

aynen cevabını ve çözümü istiyorum
  • Benim mat döküldü resmen o kadar boşum varki , türkçe dilbilgisi hariç normal ,
    Fen iyi denilebilir , sosyal yaptım ama çok bilgi sormuşlardı yorum yapmaya izin vermediler resmen genel olarak geçen sene ayarındaydı ve orta üstü normal denemelerle alakası olmayan bi sınav
  • tm ciyim(maalesef )
    tr çok uzundu soruları okurken unuttum yeniden okumak alışkanlığım olmadığı için işaretledim geçtim 20 yanlış gelse şaşmam
    sosyal normal geldi coğrafya kolay gibiydi felsefe 2-3 soru seçiçiydi tarihde orta sayılır.(galiba pek hatırlamıyorum)
    mat değilde geoda zor sorular vardı yapamadım zaten ama kalan sorularda kolaydı diyebilirim
    fene hiç bakamadım 4 soru yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 1 Nisan 2012; 13:30:16 >
  • geometriden tek boşum , bana baya zor geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

çapı kaç olcaktı geometride bi soru vardı

şıklar 12 *15*18*21*24

Ya 21 ya da 24 tü. Fakat saaladım ve 21 yaptım. İnşallah doğrudur
  • Sayısalcıyım.Her zamanki sıralamayla çözmek için Türkçe'den başladım.Ve o Türkçe sorularıyla 1 saat veya daha fazla uğraştım.Geometri zordu.Fene de fazla zamanım kalmadı açıkcası,çok hızlı çözmek zorunda kaldım.Birkaç soruyu atlayarak çözdüm.Kısacası şemsiye büyüktü..
  • Sözelim Türkçe zor du ama Sosyal çok iyiydi.
  • fen lisesi mensubu bir sayısalcı olarak söyleyebilirim ki türkçe ve sosyalde harab oldum matematiktekş 2-3 soru şaibeliydi gerisi temizdi takılmadan çözülürdü yani
  • hayatımda böyle türkçe bölümü görmedim 1 saat sürdü panikten 30. soruda matematği geçtim. çalışan adam emeğini alamadı işte Allah belalarını versin bunların.
  • çalışmadan giren biri olarak türkçe çok zordu , tarih ilk 4-5 soru düşündürücü gerisi kolaydı , coğrafya idare eder , felsefe ortalama
    genel olarak zor bir sınavdı .
  • nebliym türkçeyle başladım zaten hayvan gibi karışıktı.geçen senekiler uzundu ama anlaşılıodu yne en azından.ama bu seferki tr ler epey karışıktı.mat fena değildi bence ama geçen seneki sorular daha kolaydı.fen ortaydı.sosyal kolay gibydi sanki.ama 20 ye kadar geldiğim için sosyalden gerisini bilmiyorum
  • Zordu, mıçtım. Bazı şemsiyeler açılmaz.
  • zaman sıkıntıydı
  • bari lys'yi kolay sorsunlar lan bırak hukuğu işletmeye girebilir miyim acaba diye düşünmey başladım
  • Her soruya 1 dk veren zihniyetin Allah belasını versinler bunlar sanıyor ki her soruyu 1dk da çözeceğiz yok arkadaş kör müsün sen ya ben o Türkçede en az 1 soruda bu 1dk yı aşamaz mıydım? Bunu görmüyor musun abi? Allah belasını versin ya öyle böyle değil acayip küfür ettim allah belasını versin ya sinirimi nereye boşaltırım bilemiyorum
  • Fen kolaydı .Matematikte birkaç seçici soru vardu.türkçe sosyal boru gibiydi.Geçmiş olsun.Ösym tarz değiştirmiş bence.türkçe fln çok ilginçti.hiçbişey hatırlayamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.