Şimdi Ara

şınav ve mekik bel ağrısı olana zarar verir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
11.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bel ağrısı olan biri şınav veya mekik çekebilir mi bi sakıncası olur mu. Özellikle mekik çekerken sırt ile kalça arasındaki bölüm hafif ağrıma yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mekik derken kastın buysa yapma

şınav ve mekik bel ağrısı olana zarar verir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 10 Nisan 2015; 21:07:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • süreklilik ve esneme hareketleri(bel ve sırt ağrısı çekiyorsan kesinlikle yapmalisin) şart.bi hastaliginiz var mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: alper1979

süreklilik ve esneme hareketleri(bel ve sırt ağrısı çekiyorsan kesinlikle yapmalisin) şart.bi hastaliginiz var mi hocam?

Abicim yaşım daha 19. Kalçamdan dizimin altına kadar bi kasıntı var. Babam ve annem zaten fıtık. Bunu söylediğimde kesin sende de başladı bu fitigin belirtisi dedi. Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Haziranda sınav var onu atlatttiktan sonra emar çekilcem o zaman netleşecek inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: DearDaily

quote:

süreklilik ve esneme hareketleri(bel ve sırt ağrısı çekiyorsan kesinlikle yapmalisin) şart.bi hastaliginiz var mi hocam?

Abicim yaşım daha 19. Kalçamdan dizimin altına kadar bi kasıntı var. Babam ve annem zaten fıtık. Bunu söylediğimde kesin sende de başladı bu fitigin belirtisi dedi. Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Haziranda sınav var onu atlatttiktan sonra emar çekilcem o zaman netleşecek inşallah

Kontrol için hazirani mi bekliyorsun dostum?Sağlık bu şakaya gelmez.Eger ciddi bi problem varsa 2-3 ayda bile ilerleyebilir/kötüleşebilir.Skolyozumu farkettigimde 17 yasindaydim keşke daha önce farkedip müdahale edilebilseydi diyorum şimdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DearDaily

quote:

Kontrol için hazirani mi bekliyorsun dostum?Sağlık bu şakaya gelmez.Eger ciddi bi problem varsa 2-3 ayda bile ilerleyebilir/kötüleşebilir.Skolyozumu farkettigimde 17 yasindaydim keşke daha önce farkedip müdahale edilebilseydi diyorum şimdi.

Doğru diyorsunuz abi aynı şekilde bende babama söylüyorum ama haziranı beklememi söylüyor. elimden bişey gelmiyor sadece zorlamamaya çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

La neyini bekliyorsun haziranın, gidiceksin beyin cerrahisine zaten seni direk mr'a göndericek. MR'da çıkıyor herşey. Bende de bel fıtığı var, benim için doktor mekik çekmememi söyledi kesinlikle. Kafana göre iş yapma ilk doktora görün.

Eyvallah sıkıştırcam babamı en kisa sürede gitmek için. Geçmiş olsun bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

@DearDaily Teşekkür ederim. İnşalallah bir sıkıntı çıkmaz. Izdırap çünkü bel fıtığı.

Inşallah hocam. Baya ızdırap dediğiniz gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.