Şimdi Ara

sim kart fena sıkıstı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
18.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar kingsim.turbosim falan da kullanmama ragmen sim kartım cıkmıyor kesinlikle cok guclu bi sekilde sıkıstı..ne yapabilirim gerekirse icini acmaya bile hazırım ama nasıl acılcagını bilmiyorum lutfen yardım

• içini açabilmek için ilk olarak simkartı çıkartman gerekli değişen bişey olmayacaktır tek çaren oradan çıkartmak ..:)
  • Benimde kingsim ile birlikte telefona sıkıştı ve çıkaramıyorum. Kendi haline bıraktım artık telefonun ömrü boyunca sadece bu hat ile çalışacak
  • Turbo sim kullandığım dönemde bu durumu kısmi olarak ben de yaşamıştım. Gerçekten sinir bozucu bir şeydir. Cihazı açmaktan başka çaren yok gibi sanırım. :(
  • bu durumu kingsim takılı simkart ile yaşamıştım.çıkarana kadar baya uğraştım ama çıkıyor biraz sabır gerekli bu konuda ben yaklaşık bi 15 20 dkk uğraştım çıkarmak için bunun için ataç ucu veya sim çıkarma yuvasının içine girebilecek çok sert bir cisimle denemek lazım zaten böylece bi kısmı çıkıyor ama elle tutup çekecek kadar değil gerisinide cımbızla yapmıştım...
  • dün gece bende böyle sıkışan bir turbosimi çıkardım..biraz zor oldu ama en sonunda kerpeten gibi bişeyle asıldım ve başarılı oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.