Şimdi Ara

silinsin (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • otomatik arama şebeke arama (Network Search) açık konuma nasıl getircez bulamadım
  • syhgül S kullanıcısına yanıt
    nit
    uydu ararken
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Aksiyon tv ile başlıyan kısmını olduğu gibi Zengin metin belgesine kopyaladım,aksiyon tv önüne # ile animal ve bio ve diğerlerin önüne ve (http hariç) # işreti bıraktım zengin metinde kaydet dedikten sonra oluşturduğum liste.txt klasörün içine liste.m3u isim verek kaydetim falş diske atım ama atlata g mini bir türlü görmedi sorun nerede yaptım. @pphammer
  • güncelleme dosyasını indirdim usb den yazılım yükle dediğim de hiç bir tepki vermedi bende indirdiğim dosyanın NTOBE-S_UPGRADE sonrası fazla yazılarını sildim tekrar yükle dedim bunda 100 e kadar saydı yeniden başladığında update error ( code:259 ) hatasını aldım neden güncelleme yapılmamakta anlamış değilim.
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan81 -- 11 Ağustos 2014; 19:40:29 >
  • atakan81 A kullanıcısına yanıt
    mini kullanıyorsunuzdur umarım.
    http://update.atlanta.com.tr/manuel/SmartG4mini/
    tekrar indirin mümkünse idm gibi dosya indirme programı kullanın.
    dosya hatalı inmiş olabilir. flash fat32 olarak formatlanmış olsun. Başka dosya olmasın. Tek parça olsun.

Sonradan farkettim menuden güncellemeyin.

Cihazı kapatın. Açma tuşuna bastıktan sonra kırmızı tuşa tık tık diye basın. kırmızı tuş açma tuşu değil. Orta soldaki tuş. MAvi menu gelecek. Oradan güncelleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 11 Ağustos 2014; 22:12:21 >
  • quote:

Orijinalden alynty: hssahin65

Aksiyon tv ile ba?lyyan kysmyny oldu?u gibi Zengin metin belgesine kopyaladym,aksiyon tv önüne # ile animal ve bio ve di?erlerin önüne ve (http hariç) # i?reti byraktym zengin metinde kaydet dedikten sonra olu?turdu?um liste.txt klasörün içine liste.m3u isim verek kaydetim fal? diske atym ama atlata g mini bir türlü görmedi sorun nerede yaptym. @pphammer

flashyn direkt bo?lu?una atyn. Deneyin. list.txt diye klasöre gerek yok.
    E?er windowsunuz dosya uzantylaryny (txt, exe, mp4) gibi göstermiyorsa siz liste.m3u de?il liste.m3u.txt yapmy?synyzdyr. Kontrol edin.

liste.m3u nun içi

#EXTM3U
    #5 Bursa Heykel
    http://88.255.175.20:19...il:avponu/playlist.m3u8
    #5 Bursa Avp
    http://88.255.175.20:19...il:avponu/playlist.m3u8
    #5 Bursa Setba?y
    http://88.255.175.20:19...l:setbasi/playlist.m3u8

yani bir # li satyr, bir http veya rtmp olacak.

iptv programy ile mnt/sda1 gibi yazyp flashynyza girebildiniz mi? Yoksa m3u dosyasyny my göremediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 11 Ağustos 2014; 22:09:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

mini kullanıyorsunuzdur umarım.
    http://update.atlanta.com.tr/manuel/SmartG4mini/
    tekrar indirin mümkünse idm gibi dosya indirme programı kullanın.
    dosya hatalı inmiş olabilir. flash fat32 olarak formatlanmış olsun. Başka dosya olmasın. Tek parça olsun.

Sonradan farkettim menuden güncellemeyin.

Cihazı kapatın. Açma tuşuna bastıktan sonra kırmızı tuşa tık tık diye basın. kırmızı tuş açma tuşu değil. Orta soldaki tuş. MAvi menu gelecek. Oradan güncelleyin.

Kırmızı tuşa açılırken art arda hızlı hızlı bastım digital normal şekilde açıldı. Aynı şekilde mavi tuşu denedim yine normal bir şekilde açıldı hiç bir yükleme ekranı gelmedi. Update sitesinden tekrar indirdim rar dan çıkarıp aynı şekilde kopyaladım flash belleğe olmuyor. belleğe fat32 formatında formatladım olmuyor. Olmuyorr.

• açar açmaz kırmızıya basmaya başla. normal kumandayı alete doğru tut.
    orta soldaki kırmızı, yanında yeşil var. Çok hızlı olmasına gerek yok. tık tık tık diye bas.

flashın boşluğuna bin dosyasını atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 11 Ağustos 2014; 23:15:59 >
  • Cihaz bugün geldi, bayıldım desem yeridir. Emeği geçenlerin ellerine sağlık

Lakin bir sorum olacak. İptv listesini topu silmek istediğimde iptv uygulaması çalışmayı durdurdu uyarısı çıkıyor ve işlem yapılamıyor.
    Uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum ancak liste silinmedi.

Bunu silmenin hiç bir yolu yok mu? Zira böyle kullanmak çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpjasper

Cihaz bugün geldi, bayıldım desem yeridir. Emeği geçenlerin ellerine sağlık

Lakin bir sorum olacak. İptv listesini topu silmek istediğimde iptv uygulaması çalışmayı durdurdu uyarısı çıkıyor ve işlem yapılamıyor.

Önce smartmarketten iptv 5.03 ü yükleyip deneyin. Olmazsa yeni güncellemeyi yükleyin.

Sonra
    Cihazı fabrika ayarlarına döndürün.

Sonra tüm ayarlarınızı yapın. Programlarınız kurun. İptv kanallarını yüklemeyin.

ayarlar sistem menusunden yedekleme yapın.

Sorun çıktıkça yedeğinize geri dönün.

Yeni güncelleme de iptv 5.03 daha iyi çalışıyor. Silme daha sorunsuz. BENCE İptv kanallarını silme işlemini yavaş yavaş yaparsanız daha iyi siliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 12 Ağustos 2014; 10:28:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

quote:

Orijinalden alıntı: alpjasper

Cihaz bugün geldi, bayıldım desem yeridir. Emeği geçenlerin ellerine sağlık

Önce smartmarketten iptv 5.03 ü yükleyip deneyin. Olmazsa yeni güncellemeyi yükleyin.

Sonra
    Cihazı fabrika ayarlarına döndürün.

Sonra tüm ayarlarınızı yapın. Programlarınız kurun. İptv kanallarını yüklemeyin.

ayarlar sistem menusunden yedekleme yapın.

Sorun çıktıkça yedeğinize geri dönün.

Yeni güncelleme de iptv 5.03 daha iyi çalışıyor. Silme daha sorunsuz. BENCE İptv kanallarını silme işlemini yavaş yavaş yaparsanız daha iyi siliyor.

teşekkürler harfi harfine deneyeceğim :)

• HErhangi bir internet sitesindeki videoyu iptv ye ekleme.

windowsa idm kurun. Bu program HErhangi bir internet sitesindeki videoların üstüne indirme linki koyar.
    BUradaki linki alın
    192.168.1.x:18000 den İp Tv Kanal Listesi ekleyiniz.

örnekhttp://tr.stream.donanimhaber.com/2si18agu.mp4
  • syhgül S kullanıcısına yanıt
    seyırturk uygulaması full reklam attıgı ıcın kapatılmıstır arka plana reklam atıyor

uygulamayı yapan admınden reklamsız uygulam rıca ettık tamam dedıler

reklamsız uygulama gelsın markete eklenıcek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 12 Ağustos 2014; 16:08:23 >
  • cccam server ekledim ancak çözmüyor server C: şeklinde portu yazmadım adres yerine hepsi doğru şifrelerin C: boşluk falan varsa die değiştirdim ama olmadı bi türlü örnek şeklinde yazabilirmisiniz bi türlü çalıştıramadım serveri
  • c: yazmıyorsunuz
  • Atlanta smart g4 kullanıcıları seyirturk reklamsiz uygulamasi

smart markete eklenmiştir iyi seyirler
    silinsin
  • Vu duo kullaniom ayni zamanda vu duoda turkvod eklentisi var ki g4 minide de olmali cunku gordugum en iyi dizi film uygulamasi androidler çöp turkvod a aliskin oldugumdan androiddeki dizi film uygulari berbat geldi bana makine gercekten cok. İsiniyor alisma evresindeyim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Vu duo kullaniom ayni zamanda vu duoda turkvod eklentisi var ki g4 minide de olmali cunku gordugum en iyi dizi film uygulamasi androidler çöp turkvod a aliskin oldugumdan androiddeki dizi film uygulari berbat geldi bana makine gercekten cok. İsiniyor alisma evresindeyim bakalim

arkadaşım kullanion vu duo turkvod : seyırturk bilmiyorsan sor ögren
    server gırmeyı bılmıyorsan calısmıyooo dıyecegıne nasıl oldugunu sor
    ıyı uygulama bılmıyorsan sor ogren bak adam eklemıs bır suru uygulama
  • Seyirturkte herkes kendi adini yaZmis turkvodda ne guzel dizi isimleri film isimleri siralanmis ne nerde aramak gerekiyor server calistirdim media player olarak cok iyi tuner olarak cok iyi degil astrada 19 da hustler vu duoda sorunsuz izlerken g4 minide izleyemiyorum cok enterasan geldi bu durum bakalim daha neler kesfedecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Seyirturkte herkes kendi adini yaZmis turkvodda ne guzel dizi isimleri film isimleri siralanmis ne nerde aramak gerekiyor server calistirdim media player olarak cok iyi tuner olarak cok iyi degil astrada 19 da hustler vu duoda sorunsuz izlerken g4 minide izleyemiyorum cok enterasan geldi bu durum bakalim daha neler kesfedecegiz

size katılmıyorum makinanın ısınması bu sıcak havalarda ufak aletler için normal ve kullanımında herhangibi bir etki yaratmıyor önemli olan bu

kaç kişi astra 19 da hustler kanalını izler ki keşvede keşvede bunumu keşvettiniz

Ben makinayı 1.5 aydır kullanıyorum ve şu anda piyasadaki kesinlikle en iyi en pratik ve hızlı makina ( eski bir dreambox 800 hd kullanıcısıyım )bunun tersini söyleyene

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.