Şimdi Ara

silinsin (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cihazı Recovery (kurtarma) ekranına alabiliyor musunuz? Yardımcı olması açısından video ekliyorum G4 videosudur ama işlem aynıdır G5 te.

https://www.youtube.com/watch?v=0MRiJ9lPBGg
  • akskon A kullanıcısına yanıt
    2 sene sonunda aynı sorun bende de oldu. cihaz ilk açıldığında bi 10-15 saniye süresince sinyal yok uyarısı veriyor sonra kendi kendine düzeliyor.

ikinci sorunda ne film izlenebiliyor ne digiturk play ne de netflix, bir dakika sonra görüntü kararıyor fakat arkadan ses geliyor, ne yaptıysam çözemedim bu sorunu.

İki pişmanlığım vardır elektronik aletlerde; biri telefon LG G2 diğeri de Atlanta G4 Mini dir.
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 23 Temmuz 2017; 17:19:20 >
  • Sorunu format atarak çözebildim. Usb ile format attım. İlkin olmuyordu ama sonra keyfi yerine geldi ve format atabildim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden bu konu silinmek istemiş? best uydudan Fatih bu ürünleri satarken arkasında arıza verince mi arkasında duramıyor?
  • Atlanta smary marketteki kodi 1.6 jarvisi indirdim fakat pvr etkinleştirdim ip dosyasıda tamam fakat tv kısmı aktif olmuyo.Acaba kodinin sürümü düşük diyemi cebimde son sürüm yüklü aynı ip dosyası çalışıyor.

• Arkadaslar çok pahalı olmayan 150 civarı Wifi özelliği ve ıptv özelliği olan bir uydu alıcı tavsiye edebilir misiniz...

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.