Şimdi Ara

silinsin (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Butun tuslari denedim , herseyi denedim ne yazikki olmuyor

Garantiye goturcem goturmesine de bayramda tvsiz kalmak cok sinir bozucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı bir HDMI kablo denediniz mi? Belki kablodandır.

• pvr kaydını hafıza kartına yapabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: apollo48

pvr kaydını hafıza kartına yapabiliyormuyuz?

ben yapamadım birde her yeniden başlattığımda kumanda tanımlayın uyarısı çıkıyor yeni yazılım ile giderilecek dendi kısa sürede çıkacak dendi ama 1 ay oldu daha çıkan bir şey yok..
  • yeni bir güncelleme ile pvr kayıt yolunu hafıza kartına gösterme özelliği gelirse çok güzel olur, usb girişini başka amaçlar için kullanırdık. mouse, klavye, vs. için.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollo48

yeni bir güncelleme ile pvr kayıt yolunu hafıza kartına gösterme özelliği gelirse çok güzel olur, usb girişini başka amaçlar için kullanırdık. mouse, klavye, vs. için.

Merhaba yarin firmaya söylüyorum
    hayırlı bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: macellan83

Butun tuslari denedim , herseyi denedim ne yazikki olmuyor

Garantiye goturcem goturmesine de bayramda tvsiz kalmak cok sinir bozucu

Merhaba sabah aras kargo ile fabrikaya ucretsiz gönderiniz

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• macellan83 M kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda da sorun oluştu. Dün durup dururken sinyal yok demeye başladı. Diğer uydu alıcısında sorun yok ama mini sinyal alamıyor( fabrika ayarları ve diğer işlemler denendi). Servisi aradım ilk defa böyle bir sorunla karşılaştıklarını söyleyip miniyi onlara göndermemi istediler. Ama ben yeni aldığım cihazın tamir olmasını istemediğim için iade talebi oluşturdum. Olmadı değişim yapılmasını talep edeceğim.

• Merhaba
    PCden indirdiğim video dosyalarını ağdan bu cihaza nasıl kopyalabilirim? Cheetah Sync isimli uygulama bilgisayardaki bir folder cihazdaki folderı senkronize düşündüm fakat cihaz bilgisayarı görmedi. Bu cihazda stabil çalışan bir uygulamam var mı? Windows 8 kullanıyorum.
  • djdeha selam
    digiturk play aboneseniz uygulama uzerinden izliyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 1 Ağustos 2014; 19:06:15 >
  • DTPLAY İLE GAYET STABİL ŞEKİLDE MAÇ İZLENİYOR. YÜKSEK KALİTE ALIRSAN GAYET İYİ OLUYOR
  • Exzina E kullanıcısına yanıt
    airdroid kurun.
    toplu yükleme, toplu silme, yedekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Benim cihazda da sorun oluştu. Dün durup dururken sinyal yok demeye başladı. Diğer uydu alıcısında sorun yok ama mini sinyal alamıyor( fabrika ayarları ve diğer işlemler denendi). Servisi aradım ilk defa böyle bir sorunla karşılaştıklarını söyleyip miniyi onlara göndermemi istediler. Ama ben yeni aldığım cihazın tamir olmasını istemediğim için iade talebi oluşturdum. Olmadı değişim yapılmasını talep edeceğim.

Ürünü tamir ettirmek istemediğim için hepsiburada sağolsun iade aldı. Ama tekrardan sipariş verirmiyim bilemiyorum. Ürünün android olması, cccam'in ve iptv nin stabil olmasının yanında dezavantajları fazlaydı. Her uyduyu açışımda kumandayı eşlemek için sorması, bir kaç uygulama yükledikten ve çalıştırdıktan sonra yavaşlaması(malum android), kanal geçişlerinde ilk 1-2 saniye görüntünün yavaşlaması, usb çoğaltıcının çalışmaması( ki büyük eksiklik) gibi kusurlar beni soğuttu. Artık en azından çift çekirdekli modeli(G5 idi sanırım) çıkınca yeniden almayı düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 3 Ağustos 2014; 0:32:56 >

• uyduyu tv üzerinden seyrederken aynı anda pc den web browser üzerinden farklı kanal izleme şansımız varmıdır?
    ayrıca ürünün arayüze webbrowser üzerinden erişip kontrol etme olanağı varmıdır?
  • Merhaba cihazini fabrika ayarina donun satin aldigin kisi ayari yapmamis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 3 Ağustos 2014; 19:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jojoned

uyduyu tv üzerinden seyrederken aynı anda pc den web browser üzerinden farklı kanal izleme şansımız varmıdır?
    ayrıca ürünün arayüze webbrowser üzerinden erişip kontrol etme olanağı varmıdır?

Merhaba
    Web browserden bağlanıp cccam ve iptv girisi yapılabilir

• merhaba

oraya giriş yapabildim fakat dreamboxdaki gibi kanal değiştirme yada uygu görüntüsünü pc de izleme yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jojoned

merhaba

oraya giriş yapabildim fakat dreamboxdaki gibi kanal değiştirme yada uygu görüntüsünü pc de izleme yok sanırım.

Evet hocam bir o yok onun disinda herseyi fazla fazla var

• teşekkürler.

bu arada mx player üzerinden dts codec çözmek için sayfanızdaki eklentiyi indiriyorumhttp://update.atlanta.com.tr/manuel/SMART-G4/DtsCodec/ ama mx player içinde gözükmüyor.

http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254
    bu sayfataki codeckleri download edince gözüküyor.
    bunlardan hangisini yüklemem gerekir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.