Şimdi Ara

silinsin (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bana yardım edebilcek varmı? mara ip tv bir süre sonra bulunduğu kanalda donma yapıyor ve hd kanallarda hareketlerde yavaşlama yapıyor
  • dc106 kullanıcısına yanıt
    Anlamadım resim eklermisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    şöyle söyliyim mara ip tv yi açtıktan yaklaşık 15-20 saniye sonra görüntü bir hızlı bir ağır çekim oluyor yani kasmaya başlıyor ve bazen aynı sahne tekrar ediyor size videosunu atıyorum :
    https://youtu.be/q4tWFrHsOGo
    35saniyeden sonra daha net görebilirsiniz
    farklı ip tv yükledim onda da ya kanallar sürekli takılıyor yada 10-15 dakika bir görüntü donuyor kanal değiştirince düzeliyor.
    buda history hd :
    https://youtu.be/yBK70zrP8Zg
    yani kısacası hd kanallar izlenmiyor
    Internet bağlantım 50mbit superonline fiber buna bir çözüm var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 9 Haziran 2015; 10:13:22 >

• yalcin66 Y kullanıcısına yanıt
    DNS yerini açmak için ethernet yazan yerin üzerinde 5sn ok e baş. Manuele tıkla

• dc106 kullanıcısına yanıt
    dc106 bunlar free kanallardır yogunluk vardır play storedan farklı canlı tv uygulamaları yukluyebılırsın

dızıtv ıcındede free tv kanalı var
  • anlamis degilim ccamlar acildi bugün,yanliz dns yeri acilmadi pphammer usta dedigin gibi yaptim ama dns yazma yeri acilmadi bende,ccamlar acildigi halde uzaktan yapilandirma yerinde ip ler görünmüyor hala,yardimlarin icin tesekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcin66

anlamis degilim ccamlar acildi bugün,yanliz dns yeri acilmadi pphammer usta dedigin gibi yaptim ama dns yazma yeri acilmadi bende,ccamlar acildigi halde uzaktan yapilandirma yerinde ip ler görünmüyor hala,yardimlarin icin tesekkürler.

Bir şey değil.
    Dediğin hatayı bir kere görmüştüm. Ama üzerine düşmemiştim.

İstediğim zaman sürüm değiştirdiğim için başka sürüm yükleyip devam etmiştim.
  • ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 28 Haziran 2015; 13:41:39 >
  • bir sorum daha olacak,bende iki tane reciver var atlanta g4 mini ve atlanta hd box,bir modemden ayni ccamlar ile ayni anda baktigim zaman cok yogun takilmalar oluyor, bunun caresi varmi takilmadan bakmak icin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcin66

bir sorum daha olacak,bende iki tane reciver var atlanta g4 mini ve atlanta hd box,bir modemden ayni ccamlar ile ayni anda baktigim zaman cok yogun takilmalar oluyor, bunun caresi varmi takilmadan bakmak icin?

2 ayrı cihazda 2 ayrı hesap olmasi lazim satıcı sizi uyarmadimi çakışma yapar

• olur bakabilirsin demisti takilmalar olacagini söylememisti
  • Bende yeşil rengini alarak aranıza katıldım.
  • Kumanda bozuldu. Bazı tuşlar basıyor bazıları basmıyor. 7 8 ay oldu alalı. Ne yapmam gerek? Kime göndereyim garanti için?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet__ilhan

Kumanda bozuldu. Bazı tuşlar basıyor bazıları basmıyor. 7 8 ay oldu alalı. Ne yapmam gerek? Kime göndereyim garanti için?

menu kurulum sısteme gır kumanda eslestırmeye bas resımdekı tuslara bas kumandan calısır

• arkadaşlar pip (ekranı bölme) özelliği olan bir iptv uygulaması (apk) varmı. aktif yayın olan kanalları görebilmek için gerekli olduğunu düşünüyorum. nette bulamadım. belki bilgisi olan vardır. (hariçten temin edilen iptv kodları için gerekli olduğunu düşünüyorum. tek tek kanalları gezmektense pratik bir çözüm olacak)
  • selamlar arkadaşlar, bende bugün g4 mini liler kulübüne katıldım ;)

bir sorum var, bi türlü yayın durdurma olayını bulamadım. yok galiba bu cihazda. yayın kayıt var ama yayını durdur, durdurduğun yerden 2 dk sonra devam et gibi bişi yok mu, ben mi bulamadım anlamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamba

selamlar arkadaşlar, bende bugün g4 mini liler kulübüne katıldım ;)

bir sorum var, bi türlü yayın durdurma olayını bulamadım. yok galiba bu cihazda. yayın kayıt var ama yayını durdur, durdurduğun yerden 2 dk sonra devam et gibi bişi yok mu, ben mi bulamadım anlamadım :S

selam

hardısk baglarsanız tıme shıft ozellıgı var
  • merhaba Fatih Bey,

usb bağlı cihaza, hangi tuş ile yayını durduruyorum mesela. akıllı kumandadaki sol en alttaki tuş yayın kayıt tuşu, hangi tuş yayını durduruyor onu çözemedim :S
  • Orijinalden alıntı: fatihmcFatih bey, bende az önce aranıza katıldım. N11 hafta sonu indiriminden faydalandim.
    desteklerinizi bekliyorum.
    uzun zamandır burdaki yazılanları okuyorum ilgili cevaplarınız bana seçme konusunda çok yardımcı oldu.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.