Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bi kac gün önce arkadasla ev baktik gezdik ettik bi tane beğendik bu olsun dedik tutacaktik yönetici olmadığı için iptal oldu geri dönmek zorunda kaldık ben tekrar düşündüm ettim mantıksız olduğunu fiyat cok olduğunu ailemin verecegi paranin bu durumda bana yetmeyeceğini dusunmeye başlamıştım ki arkadasim evin o taraflardaymis ve bana tuttum ben diye aradi söyledi cevap veremedim ve 1300tl komisyon alınmış ben şimdi ne yapacağım bu durumda arkadaşım da yakın arkadaşım ve zaten bakarken hicbi yerde ev kalmadi diye herkes yurda çıkmıştı yanina bulacak arkadas da yok acil yardım eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hllfkr. -- 27 Ağustos 2019; 0:57:13 >

• İs bul part time
  • Noktalama işareti denen birşey var
    Bi de
    Kendi arkadaşınla ev ayarlayamadın, başka arkadaşın mı bulup çağırdı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

İs bul part time
    Okulum ikinci öğretim sabahlari da dil kursum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

İs bul part time
    Evi tuttugumuz yakin arkadasim hocam zaten daha tam kesinlesmeden ikimiz adına tutuldu o yüzden napacagimi soruyorum
  • Güncell
  • Yakın arkadaşınsa ne yapsan ayıp olur dostum. Bir an önce tereddütleri bırak, bi işe girmişsiniz artık denemekten başka çaren yok.
  • Anlamadım butonuyum
  • l3yM4ST3R kullanıcısına yanıt
    Evet hocam zaten hep ayıp olur yönünden bu duruma düştüm kalma durumum %0 a yakin o yüzden ne yapmalıyım
  • Hocam ev tuttuk ben belli sebeplerden dolayı vazgeçmek durumundayim ama nasıl diyecem bu saatten sonra
  • Hllfkr. H kullanıcısına yanıt
    O zaman uygun bi dille kardeş böyle böyle diye Durumu anlatıp komisyonun yarısını verceksin dostum. Anlayışlı biridir umarım.
    Birde aklıma emlakçıyla konuşup komisyonu geri istemek geliyor ama çoğu şerefsiz olduğu için yapmazlar
  • Şimdi arkadaşına durumu anlatıyosun maddiyatım yeterli gelmiyor hesabın içinden çıkamıyorum yarın öbür gün senide magdur etmek istemem diyosun ve gidip komisyonu geri almaya çalışıyosun arkadaşınla beraber ve anladığım kadarıyla da arkadaşın sana sormadan tuttum demiş buda bi yanlış. Zaten yakın arkadaşınsa durumu anlar. He komisyonu alamassanız yarısını borçlusun ona.
  • Teşekkürler arkadaşlar konustuk hallettik yardımcı olan herkese teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.