Şimdi Ara

silinsin.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
5
Favori
3.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sağol kardeşim az kalsın sipariş ediyordum, vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cracker71

quote:

Orijinalden alıntı: sky999

aslında apış aranı alacaksın bunla

Avrupalı erkekler için birebir ama bizde ormanın içinde yolunu kaybeder

• haber verene teşekkürler bende dayanamayıp aldım
  • Kuponu aktive ettim ama paypal ile öde deyince fiyat neden düşmüyor olabilir arkadaşlar? Kuponla birlesmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TrgyStc T kullanıcısına yanıt
    Düşüyor hocam daha önce kullanılmış olabilir mi paypal?
    Haber veren arkadaşa teşekkür ederim ben de aldım.
  • pisijik P kullanıcısına yanıt
    Doğrusunuz hocam o hesabi daha önce kullanmıştım. Bir defa yararlanabiliyorsak yeni hesapla denemem lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Maliyeti 5 dolar olan bir ürünü 100 liradan fazlaya satıyorlar. İçinde dahili sarjlı bataryası bile yok. Pilli burun kılı alma makinelerinden tek farkı başlığının farklı olması ama onların 5-6 katı fiyatına satıyorlar. Kategorisinde yeni olduğu için fiyatı yüksek ama benzer farklı markalar da çıkarınca 20-25 liraya düşer fiyatı.

Haklısınız kesinlikle ama ne kadar süre sonra çıkar en az 3 yıl bence.

• Ben bu ürün yerine se831 modelini watsons dan alacağım.
    180 TL falan sanırım. 2 yedek fırça ışıklı ayna bir çanta hediyeli.

Sadece yedek başlıkların 40 TL olduğunu düşünürsek. Bence fiyat normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hizlial yine herzaman olduğu gibi yaptı yapacağını artık hiçbir firmaya güvenilmiyor vodafone+turkcell+hizlial
    paypal kampanyası 31 mart tarihine kadar diyordu bugün alışveriş yapayım dedim baktım düşmüyor
    müşt. hizmetlerine yazdım dün o kampanya sona erdi dediler eee demekki şu tarihe kadar diyen hiçbir kurumsal firmaya güvenmemek gerekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

ürün pilli olduğu için iptal ettim.

o temizleme fırçasını yüze bastırırken pil yeterli rotasyonu veremez fazla da dayanmaz. şarjlı olsaymış güzel ürünmüş.

Bu tarz ürünleri yüzünüze bastırıp haşat etmek istiyorsanız direk at kılı fırçası öneririm.
    Ürünün yüz temizleme aparatı yeterince yumuşak bir parça zaten(elle dokununca batmıyor-yüzde ise hafif hissediliyor).
    Sonuç olarak ayakkabı üstündeki çamur değilki temizlemek için bastırasın hocam.

hocam ne güldüm beeeeeeee

• Siparisi onaylanan var mi

• ben de diyorum niye hala gelmiyor alıp unuttuydum yarın bigün gelir diye hala hazırlanıyor diyor çüş yani
  • P.tesi kargoya verilecek sanırım hazırlanıyor diyor hala ..

• Ben 2 gün önce çek kullanarak hepsiburadadan almıştım, ürün bugün elime ulaştı. Yüzü temizleme özelliğinden çok epilatörü için aldım ve ufak bir deneme yaptım. Gerçekten çok kaliteli bir ürün ve işini çok iyi yapıyor. Deneme amaçlı sakalımı alayım dedim. Sakallarım öyle çok sert değildir. Sakalımı bile aldı ve köküyle beraber alıyor. Ve uygulama sırasında biraz acı veriyor ama çok şiddetli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Ben 2 gün önce çek kullanarak hepsiburadadan almıştım, ürün bugün elime ulaştı. Yüzü temizleme özelliğinden çok epilatörü için aldım ve ufak bir deneme yaptım. Gerçekten çok kaliteli bir ürün ve işini çok iyi yapıyor. Deneme amaçlı sakalımı alayım dedim. Sakallarım öyle çok sert değildir. Sakalımı bile aldı ve köküyle beraber alıyor. Ve uygulama sırasında biraz acı veriyor ama çok şiddetli değil.

Kaca aldınız hocam

• Aranızda Yeni Güzellik elçileri Jessica Alba gibi pürüzsüz bir ışıltıya kavuşan var mı?
    şaklsdşalsdk.
  • 15 tl paypal indirimi nasıl oluyor arkadaşlar ödeme yaparken 15 liramı düşüyor
  • Kullanıcı yorumu alsak biraz. Mesela cildin kıvrımlı yerlerinde de işini yapıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

15 tl paypal indirimi nasıl oluyor arkadaşlar ödeme yaparken 15 liramı düşüyor

Mart ayı içinde kampanya vardı bitti..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.