Şimdi Ara

silinsin.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
5
Favori
3.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende elmacık kemiği üzerindeki kıllar için aldım. nuvo'yu tamamlamak için hepsiburada'dan 75/15 kupon 3 tl'ye aldım 108'e geldi.
    -hepsiburada'da size özel'de 50 tl indirim vardı 169'dan 119'da düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

hocam cek nereden giriliyor bulamadim?

Kusura bakmayın cevap veremedim gece çalışıyorum maalesef .. Puanlarım kısmından yukarıya hediye puan kısmına kodu girip ödeme aşamasında görüyorsunuz indirimi..
  • cracker71 kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim estafurullah, buldum yerini girdim kuponu, verdim siparisi :)
  • Arkadaşlar erkekler kullanabilirmi bunj yanakları almak için falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

aynı ürün hepsi buradada size özel 119a satılıyor, doğum günü çeki olanlar 15 lira indirim alıyor yalnız 5 lira kargo ücreti çıkıyor ve 108,56 ya geliyor Ekstra hbde çeki olanlar daha uyguna alabilir

artık vermiyormu ne doğum günü çeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

Arkadaşlar erkekler kullanabilirmi bunj yanakları almak için falan

Şu anki bütün bilgimiz kullanabileceği yönünde kılın sertine yumuşağına bakmıyormuş çekip alıyormuş Sanırım kullanan biri vardı ve yazmış yukarda memnun olduğunu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

aynı ürün hepsi buradada size özel 119a satılıyor, doğum günü çeki olanlar 15 lira indirim alıyor yalnız 5 lira kargo ücreti çıkıyor ve 108,56 ya geliyor Ekstra hbde çeki olanlar daha uyguna alabilir

artık vermiyormu ne doğum günü çeki

tesadüf bana yüklenmiş ne yazdıysam doğum gününü ama daha uyguna geliyor diye hızlıaldan aldım. Yarın çok daha uyguna ürünler çıkar ama beklemeye de gerek yoktu kendi açımdan kılla tüyle artık uğraşamıyorum ayna karşısında çoluk çocuk sahibi olunca traş olurken artık yanaklarda jiletle üstlere çıkmaya başlamıştım kim uğraşacak diye bununla artık alırım kulak yanak vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 25 Mart 2015; 15:49:46 >

• Ağda yaptırmaktan bıktım berberde acaba sert kılları çeker mi bu alıp elimizde patlaması mi

• Konu takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün pilli olduğu için iptal ettim.

o temizleme fırçasını yüze bastırırken pil yeterli rotasyonu veremez fazla da dayanmaz. şarjlı olsaymış güzel ürünmüş.
  • Elmacık kemiği için cımbız veya yay da bu ürünün yaptığı işi görmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Elmacık kemiği için cımbız veya yay da bu ürünün yaptığı işi görmez mi?

Kesinlikle yay kullanma.

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

ürün pilli olduğu için iptal ettim.

o temizleme fırçasını yüze bastırırken pil yeterli rotasyonu veremez fazla da dayanmaz. şarjlı olsaymış güzel ürünmüş.

Bu tarz ürünleri yüzünüze bastırıp haşat etmek istiyorsanız direk at kılı fırçası öneririm.
    Ürünün yüz temizleme aparatı yeterince yumuşak bir parça zaten(elle dokununca batmıyor-yüzde ise hafif hissediliyor).
    Sonuç olarak ayakkabı üstündeki çamur değilki temizlemek için bastırasın hocam.
  • Alan arkadaşlar bu ürün kulak için de kullanılabiliyor mu, deneyen var mı? Kullanılabiliyorsa kulak yüzeyi kıvrımlı olduğu için soruyorum performansı nasıl? İyi iş çıkarıyorsa sipariş edeceğim.
  • En temizi iple aldıralım, kısa süreliğine kızarıyoruz ama olsun :)

• emirsencer kullanıcısına yanıt
    Kulak arasına kısıkıyor deneme bile ben denedim çok acıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 25 Mart 2015; 21:36:37 >
  • Bu killar icinde degildir bence tuyler icindir

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Elmacık kemiği için cımbız veya yay da bu ürünün yaptığı işi görmez mi?

Kesinlikle yay kullanma.

Elmacik kemikleri uzerinde tuyler var,epilasyon yaylari var uzerinden hafif bastirarak oradaki butun tuyleri aliyor cok kullanisli geldi bana

• aslında apış aranı alacaksın bunla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky999

aslında apış aranı alacaksın bunla

Avrupalı erkekler için birebir ama bizde ormanın içinde yolunu kaybeder
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.