Şimdi Ara

Silinebilir-düzeldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
32.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spotligtda çıkan smsleri silmek için ayarladkinden seçiorum fakat tekrar tiklediğimde yine gösterior ve sinir bozucu jb yüklemek istemiorum ıtunesde ücretlide olsa böle bi program yokmu logları silecemiz fln:S
  • ios6 kullanıyorum üstelik yeni güncellemeyi de yaptım ios 6.0.1 de oldum ama hala çıkıyor..
    o mesajları kökten yok etmenin bir yolu var mı arkadaşlar ?
  • bende yoookkk
  • arkadaşlar var mı jb yapmadan o mesajları yok etmenin bir yolu ?
  • Bendede cikmiyor,2 mesaj cikti onlarda silik degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panpalar, aynı sorun bende de vardı. Neler denedim neler, sanırım en son çözdüm. Yaptığım şu:

1. iPhoneyi USB'den bağlatın.
    2. iTunes'i açın.
    3. Sağ üstte iPhone düğmesine basın.
    4. Gelen özet sekmesinde yedeklemeler kısmında "Bu bilgisayar"ı seçin.
    5. Hemen yanında ki "şimdi yedekle" düğmesine basınız.
    6. Yedekleme bitince "yedeklemeyi geri yükle" butonuna basın.

Yedekleme 2-3 dakikada geri yükleniyor. Daha sonra silinen mesajlar bir daha çıkmadı bende. Bence bir deneyin derim.
  • Açık buldun madem ios 6 JB yap bi işe yarasın

• quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Arkadaslar Spotlight aramasına +90 yazın ve mesaj attginiz numaraları ve mesajların ilk birkaç cümlesini silmiş olmanıza rağmen kabak gibi göründüğünü görün:).görünmesini istemediğiniz mesajlar varsa durum vahim dikkatli olun:d

Başlığa çok güldüm :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AüK

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Arkadaslar Spotlight aramasına +90 yazın ve mesaj attginiz numaraları ve mesajların ilk birkaç cümlesini silmiş olmanıza rağmen kabak gibi göründüğünü görün:).görünmesini istemediğiniz mesajlar varsa durum vahim dikkatli olun:d

Başlığa çok güldüm :D :D :D

Ben bu muhabbet yuzunden gecen hafta sewgilimin yanında kıvrım kıvrım kıvrandım rasgele bi yazı yazdı sildiğim msjlar listelendi. O sırada aramız bozuktu pislik cıkardım kendimi tuvalete kitledin gecenin 3ünde nası silecek oradan diye kac dakka ugrastım beceremedim en son ısrarla sewgilim aldı tlfnu bida aynı kelimeyi yazdı bakti msjların içeriği görünmüyo bi kısmı görünüyor. Görünen kısıma göre bi kılıf uydurdum öle yırttım yuva yıktıracak bi sorun sinir oldum sana iphone

• Dua et de kız arkadaşın bu forumu kullanmasın :D :D :D Şaka bir yana sakat iş vallah
  • Hocam bunun bundan başka çzümü yokmu tik kaldırınca hiç birşey görmeyecek./
  • İos 6.1 ip5 cıkmadı hatta olan mesajlar bile çıkmadı. Sonra nolur nolmaz diyerek spottanda mesajları kaldırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mesajlarin tamamini nasil oluyabiliriZ

• arkadaşlar bu mesajları JB yapmadan nasıl silebiliyoruz ?
  • bende cikmiyor

• Ben siliyorum ama çıkıyor nedense...
  • JB ve Bitesms olunca sorun yok.
    yine JB herşeye çözüm. Neden JB yapıyorsun diye soranlara bir cevap daha.
    eğer mesaj silinmişse spotlight aramada ismin üzerine tıklasanda Bitesms açılıyor ve daha önce sildiğim mesajın orada NULL yazıyor.
    her derde deva .. İphone da olmazsa olmaz JB.
  • Aslında adam akıllı sorunu ortadan kaldırsalar JB yapmaya gerek kalmayacak...
  • Jb ile spootlight'i kapatiyorim. Sorun yok

• sağol kardeşim söylediğin gibi yaptım mesajlar tamamen silindi arandı arama kısmındada görünmüyor restore yapmayada gerek kalmadı çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.