Şimdi Ara

Silinebilir-düzeldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
32.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende sadece mesaj kutusundaki mesajlar çıktı.açık falan yok
  • Bendede mevcut mesajlar cikiyor sildiklerim cikmiyor.
  • şu anda olan mesajlar çıkıyor, bu normal de silinen 1-2 mesajım da çıktı. hoşuma gitmedi bu durum
  • ifiles tan var/mobile/Library/Spotlight/com.apple.MobileSMS içindeki mesajların yazılı olduğu dosyayı silin.silinen mesajlar orada.
  • bulabılıyorsanız secdelete kullanın arkada ız bırakmazsınız (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARPERBJK

şu anda olan mesajlar çıkıyor, bu normal de silinen 1-2 mesajım da çıktı. hoşuma gitmedi bu durum

Evet silinen mesajlarda görünüyor. sıkıntı burada:)
  • Ben silinmiş tüm mesajları geri getirmek bulmak istiyorum. Yol arıyorum bu çıktı karşıma, denedim ama çıkmıyor malesef.
  • ben spotlight ekranını kullanmadığım için, hatta yanlışlıkla kaydırıp çok kez o ekrana geldiğim için JB le kaldırdım o ekranı, hiç açılmıyor. O yüzden sıkıntım yok
  • Bende silinen mesajlar gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar cok tırsıyorsunuz bakim.. kaçak etçiler sizi.. ben lisanslı kasap oldugum icin kaçak et yok bende bu yuzden sms silmeye geri getirmeye ihtiyacım yok ...
  • Bende bir deneyeyim dedim. Mesajlarım gelmedi ancak silinen e-mailler geldi. İyide oldu bir tane maili silmiştim Açmadan. Şimdi inceledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

ben spotlight ekranını kullanmadığım için, hatta yanlışlıkla kaydırıp çok kez o ekrana geldiğim için JB le kaldırdım o ekranı, hiç açılmıyor. O yüzden sıkıntım yok

Rica etsem Tweak ismini yazabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 29 Haziran 2012; 20:12:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

ben spotlight ekranını kullanmadığım için, hatta yanlışlıkla kaydırıp çok kez o ekrana geldiğim için JB le kaldırdım o ekranı, hiç açılmıyor. O yüzden sıkıntım yok

Rica etsem Tweak ismini yazabilirmisiniz.

Nospot

• iOS 6'da öyle bir sorun yok. Kapatılmış.
  • Ben tiki yanlışıkla kaldırdım ondan sonra tekrar tik koydum eski mesajlar duruyor mudur?
  • iOS 6 Beta 3 Böyle bir sorun yok
  • Şu an ios 6 kullanıyorum. Bendede oldu. Sinir bozucu ama takılmadım. Spotlighttan kaldırıverdim gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 6 kullanıyorum bende çıkmadı. Sadece rehber listem çıktı.
  • valla kıskanıyorum sizi:)
    nurtopu gibi bir 32 gb ipodum oldu:(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.