Şimdi Ara

:::::ŞiKAYETLER-YENİ HONDA CİVİC::::: (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
72.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla benzer şekilde Brava nın anahtarlığını kırmıştım ama onunki teneke gibiydi,Honda nınkini kırmayada sağlam bünye lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

iyi sadece anahtarı çatlatmış :)

• quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

Al biokadarda benden bende nefret ediyorum ayağımın altında yumurta olmasından, nerede o dizel kullandığım motoru 3000-4000 devirden aşağıya indirmediğim günler
    quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

off idareli kullanımdan nefret ediyorum

10 gün önce 4 kişi ve tıka basa dolu arabamla ankara-istanbul s.gökçen havaalanına gittik, 5 gün sonra da arabayı parktan alıp daha ağır yükle geri döndük. Gayet süratliydik ve döndüğümüzde hala yakıtımız vardı. Adam başı ne düşüyor görelim diye hemen istasyona uğrayıp depoyu doldurduk. Toplam 130ytl yakmıştık.
    Dizel bu yüzden adamı fazla yormuyor.

• hocam dediğin tüketim kaç km lik mesafede oldu
    quote:

Orjinalden alıntı: fafulis

quote:

Al biokadarda benden bende nefret ediyorum ayağımın altında yumurta olmasından, nerede o dizel kullandığım motoru 3000-4000 devirden aşağıya indirmediğim günler
    quote:

10 gün önce 4 kişi ve tıka basa dolu arabamla ankara-istanbul s.gökçen havaalanına gittik, 5 gün sonra da arabayı parktan alıp daha ağır yükle geri döndük. Gayet süratliydik ve döndüğümüzde hala yakıtımız vardı. Adam başı ne düşüyor görelim diye hemen istasyona uğrayıp depoyu doldurduk. Toplam 130ytl yakmıştık.

• 900km. den aşşağı olmasa gerek

quote:

hocam dediğin tüketim kaç km lik mesafede oldu
    quote:

Orjinalden alıntı: fafulis

quote:

quote:

• Yeni kasanın benimkinden az yakmasından (öyle diyenler var) şikayetçiğim...
  • ya birincisi yapılan yol 900-1000 km arası diye tahmin ediyorum ki bu durumda km deki tüketim 0.13-0.14 tl olması gerekirki buda benim yeni sattığım dizelimin tüketimi ile nerede ise aynı. Ha birde bastık demiş arkadaş, vallahi ben bu işi çözemedim
    quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Yeni kasanın benimkinden az yakmasından (öyle diyenler var) şikayetçiğim...

• işte arabın beygir gücü.

maşallah ???
  • bozuk yollarda ,tümseklerde arka tarafdan sesler geliyor.bu olay sadece bizim arabaya özgü mü yoksa tüm civicler mi böyle
  • valla şopar asfaltı ağlatmış :D

bende ses arka taraftan değil de yan kapının içinden geliyor, aldığımdan beri böyle, bi gidip gösteremedim, üşengecim galiba.
  • bahsettiğin olay tümsek yada çukurlara sert girincemi geliyor.?
    aracın tabanını yere vurmuyorsan eğer amartisörlerin biraz sert olmasın kaynaklanan sesi mi diyorsun acaba??

quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

bozuk yollarda ,tümseklerde arka tarafdan sesler geliyor.bu olay sadece bizim arabaya özgü mü yoksa tüm civicler mi böyle
  • aynı sekılde ben de yandan sesler duydum goturdum yan tarafa sunger ekledıler... bır ıkı gundur ses gelmıyoır sen de yaptır ıstersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: enokta

aynı sekılde ben de yandan sesler duydum goturdum yan tarafa sunger ekledıler... bır ıkı gundur ses gelmıyoır sen de yaptır ıstersen

nerelere sünger eklediklerini de paylasırsan sevinirim. ortadaki havalandırmaların soldakinden bozuk yolda tıkırtı sesi geliyor. sinir oluyorum yakında servise gidecegim.
  • NASIL BİR SES ALIYORSUN HAVALNDIRMADAN.
    İÇERİYE BİRŞEY KAÇIRMIŞ OLABİLİR MİSİNİZ?
    TİREŞİM FALAN YAPIYOR MU YANİ?
  • Bu ziebartın ses yalıtımında ne yapıldığını bilen varmı
  • şahsen ben bilmiyorum.
    bilen varsa neresine ne ilave ediliyor yada sesi azaltmak için ne gibi bir operasyondan geçiriliyor bilgmek de isterim.

saygılarımla......
  • http://www.youtube.com/watch?v=u68OhNlQq_w&feature=related

beyazın nasıl durduğunu anlatan harika bir video :)

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

beyaz her modele gitmiyor, çoğu arabada kireç gibi duruyor, ama civice yakışıyor allah için
  • video öyle ahım şahım bir şey anlatmıyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.