Şimdi Ara

:::::ŞiKAYETLER-YENİ HONDA CİVİC::::: (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
72.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şanzımanda nasıl kırık sıyrık oluşabilir.
  • bıllmıyoruz nasıl olduysa servıs 15000 tl masraf cıkardı ve garntı ye gırmıyomus nasıl bı garantıyse 4000 tl ye 2 .el buldum taktırdım daha 2011 model araba satcam bıdahada kapıma koymuycam honda amplemı olan aracı
  • ağustos ayının ilk haftası denizli sadıkoğlu bayinde 50. 000 bakımına girdikten sonra periyodik bakım yapılmış ve ne hikmetse fren balata'larına bakılmış ön fren balata'larının bir sonraki periyodik bakımda değişmesi gerektiğini söylemişler. Yola çıktıktan 2 saat sonra arabanın ön tarafından gelen seslerden rahatsız olup bir sanayiye girmişler ve durumu sormuşlar durumu gören tamirci ön balata'ların acilen değişmesi gerektiğini disk'lere zarar vermesi gerektğini söylemişler. Sadıkoğlu bayiyi arayıp fren balatası talep etmiş tabi parçanın gelmesi bir günü bulduğu için bir gün boyunca tanımadıkları bir yerde konaklamak zorunda kaldılar. Sonra memnun musunuz diye bir arama gelmiş ve şikayetini bildirmiş yaklaşık bir aydan beri kimse geri dönmeyince Sadıkoğlu Plazayı aradım ve ve bana dedikleri böyle birşeyden haberimiz yok dedi. Aracın garanti süresi dolmasına rağmen yaşadığımız yerde bayiniz olmamasına rağmen 250 km yol gidip sonra da bu mağduriyeti yaşatmanız ve sonrasında geri bile dönmemeniz honda yetkili servisinizin bir ayıbıdır !

• Anketi servis mi yapmış yoksa Honda Türkiye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

@levent1968

Yani Ispartadan Sayın Levent Köse..

1968 sanırım doğum tarihiniz.. Akıl yaşta değil baştadır atasözünün en güzel örneği siz olmalısınız..

Şu yazdıklarınızı Honda Türkiye A.Ş. görürse -ki görecek birazdan- özellikle 6 yıllık garanti konusunda, "kamuoyuna yanlış bilgi veriyor ve markayı karalayıcı beyanatlar sarfediyor" kapsamında kuvvetle muhtemel adınıza dava açılacak..

Honda Türkiye A.Ş. nin böyle bir ilgi alanı olduğunu biliyor muydunuz? Direkt mahkemeye veriliyorsunuz.. Hiç afları yok gerçekten..

Bence bilmiyorsunuz.. Bilseniz bu şekilde bir çocuk toyluğunda ileri geri konuşmazdınız..

Sevgiler, sevgiler, bol şanslar..

yok öyle bi şey.

• ARKADAŞLAR 2015 HONDA CIVIC ELEGANS OTOMATİK LPGLİ
    ISITMALI KOLTUK PARK SENSÖRÜ GERİGÖRÜŞ KAMERASI RENKLİ
    CAM USB BLUETOOTH ÇELİK JANT DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK ÖZELLİK
    69.000 TL BU DONANIMDA BU FİYATA BAŞKA ARAÇ YOK.
    PİYASAYI ÇOK ARAŞTIRDIM VW-OPEL-TOYOTA- HİÇ BİRİ
    BU KADAR DOLU DEĞİL. İLK DEFA HONDA KULLANACAĞIM
    ŞİKAYETLERİ DUYUNCA KORKAR OLDUM.
  • Turbo cekisi aramayacaksan rampada vites dusurmekten rahatsiz olmayacaksan arkana bakma al derim, benim sikayetim turbo olmayisi cekis ariyor insan. Ama bugun fiesta ve astraya bindim,arabamin gozunu seveyim dedim belkide alistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarsJr -- 24 Şubat 2015; 19:36:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2015 lpg li otomatik cıvıc ne yakar kullanan bilen var mı?
  • bende 2014 otomatik var 1 depo sehir içi 450km uzun yol 550 yaptım zamdan önce km 17 kuruş yaktı
  • 2012 fd7 hondamı sattım kurtuldum bu fd6 dan sonra 2. hondam. Açık söylüyorum daha da almam nedenleri

- 2 aracımdada fren disklerim 20.000'ci kmlerde yamuldu ve ses yapmaya başladı. fd6 da bu sorun garantiden onarılırken fd7'de kullanıcı hatası olduğu söylendi. defalarca şikayete rağmen mağduriyet giderilmedi
    - araçta izalasyon '0'
    - klima motoru ses yapıyor bu konuyu hondada kabul etmiş ve servislere bu konuda yazı yazılmış tamamen üretim hatası..
    - arkalara amortisör koymayı unutmuşlar, çocuğunuz varsa başka araç bakmanızı tavsiye ederim
    - bir çok araç 15 binde servise girerken honda 10 binde bir servise alıyor servis ücretleri akla zarar sanki mercedes
    -silecekler kalitesiz 3 senede 4 defa serviste silecek değişti 2 silecek 100tl
  • blackeagle76 B kullanıcısına yanıt
    aksilikler hep seni bulmuş
    bunlar kronik değil
    mesela benim 2008 model silecek lastikleri hala idare ediyor
  • blackeagle Honda formunda millet yağlaya yağlaya bitiremedi fd7'yi,siz burada yerin dibine soktunuz :) Yani gerçekleri yazdınız.Honda motor olarak çok iyi araba ama konfor olarak harbiden çok geride kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

blackeagle Honda formunda millet yağlaya yağlaya bitiremedi fd7'yi,siz burada yerin dibine soktunuz :) Yani gerçekleri yazdınız.Honda motor olarak çok iyi araba ama konfor olarak harbiden çok geride kalıyor.

bu forumda fd 6 cılar çoğunlukta da ondan heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

blackeagle Honda formunda millet yağlaya yağlaya bitiremedi fd7'yi,siz burada yerin dibine soktunuz :) Yani gerçekleri yazdınız.Honda motor olarak çok iyi araba ama konfor olarak harbiden çok geride kalıyor.

2 kasasiyla yaklasik 100.000 km yaptim marka fani degilim objektif yorumlarim kendi adima bir daha kesinlikle honda almam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackeagle76 B kullanıcısına yanıt
    corolladan civic geçtiğimde bende çok bocalamıştım
    bu ne biçim araba yaa falan diyordum
    ama sonra alıştım, 7 yıldır en küçük sorun yaşamadım
    şimdi mercedes mi hondamı diyorum ama hala honda ağır basıyor
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.