Şimdi Ara

Sıfır kutu iPhone 6 ölü piksel çıktı ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
2.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sen kutuyu vatanda mı açtın yoksa eve götürüp tekrar mı götürdün. Çünkü ben Bimekste satış danışmanıyım Sıfır açılan ürünlerde eğer sıkıntı çıkarsa birebir değişimini yapıp diğerini kendi teknik servisimize gönderiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnluckyGuy

Sen kutuyu vatanda mı açtın yoksa eve götürüp tekrar mı götürdün. Çünkü ben Bimekste satış danışmanıyım Sıfır açılan ürünlerde eğer sıkıntı çıkarsa birebir değişimini yapıp diğerini kendi teknik servisimize gönderiyoruz.
    quote:

Orijinalden alynty: TSwift

Sen kutuyu vatanda my açtyn yoksa eve götürüp tekrar my götürdün. Çünkü ben Bimekste saty? dany?manyyym Syfyr açylan ürünlerde e?er sykynty çykarsa birebir de?i?imini yapyp di?erini kendi teknik servisimize gönderiyoruz.

evde açtym bilseydim zaten vatanda açardym ......
  • Hattını taktın mı ?

• quote:

Hattını taktın mı ?
    quote:

Orijinalden alinti: TSwift

Hattini taktin mi ?

eveettt ne bilim valla sonradan farkettim
  • Keşke orada açsaydın. Ama 1 gün içerisinde ne olursa olsun almak zorundalardı. Hattını takmasaydın. Sağlık olsun kardeşim mağdur olmayacaksın sonuçta

• quote:

Keşke orada açsaydın. Ama 1 gün içerisinde ne olursa olsun almak zorundalardı. Hattını takmasaydın. Sağlık olsun kardeşim mağdur olmayacaksın sonuçta
    quote:

Orijinalden alinti: TSwift

Keske orada açsaydin. Ama 1 gün içerisinde ne olursa olsun almak zorundalardi. Hattini takmasaydin. Saglik olsun kardesim magdur olmayacaksin sonuçta

1 gün içinde açmadyk bir süre kapaly kutu içinde kaldy
  • Anladım sağlık olsun

• yanlis anlamayin ama apple store uzerinden almak varken neden vatan v.b yerlerden aliyorsunuz apple cihazlarini?

• Keşke apple store dan alabilseydim.online üzeri olarak üşendim çok geç geliyor çünkü.Diyarbakırda yaşayan biri olarak apple Store kapısına bile gidemiyorum maalesef.

• piksel hangi peogramla bakıosunuz cevap veya alıntı yaparak söylerseniz sevinirim ❓❓

• benim de telefonumda maalesef ölü piksel var bi tane babam almıştı telefonu 15 gün falan oldu ama kullanmaya başlayalı iki gün oldu istanbuldaydım yeni geldim eve telefonu vatandan aldım şimdi yarın gidip değişim istediğimde kesin pürüz çıkartırlar bir de 14 gün muhabbeti dönüyor ortada bana bir yol gösterebilir misiniz tecrübeli arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sselimk

benim de telefonumda maalesef ölü piksel var bi tane babam almıştı telefonu 15 gün falan oldu ama kullanmaya başlayalı iki gün oldu istanbuldaydım yeni geldim eve telefonu vatandan aldım şimdi yarın gidip değişim istediğimde kesin pürüz çıkartırlar bir de 14 gün muhabbeti dönüyor ortada bana bir yol gösterebilir misiniz tecrübeli arkadaşlar
    quote:

Orijinalden alynty: sselimk

benim de telefonumda maalesef ölü piksel var bi tane babam almy?ty telefonu 15 gün falan oldu ama kullanmaya ba?layaly iki gün oldu istanbuldaydym yeni geldim eve telefonu vatandan aldym ?imdi yaryn gidip de?i?im istedi?imde kesin pürüz çykartyrlar bir de 14 gün muhabbeti dönüyor ortada bana bir yol gösterebilir misiniz tecrübeli arkada?lar

direkt olarak apple store a gidin en güzel yöntem o ... vatanla u?ra?mayyn

• quote:

Orijinalden alıntı: sselimk

benim de telefonumda maalesef ölü piksel var bi tane babam almıştı telefonu 15 gün falan oldu ama kullanmaya başlayalı iki gün oldu istanbuldaydım yeni geldim eve telefonu vatandan aldım şimdi yarın gidip değişim istediğimde kesin pürüz çıkartırlar bir de 14 gün muhabbeti dönüyor ortada bana bir yol gösterebilir misiniz tecrübeli arkadaşlar

Apple store'a gidin. Telefonu değişmeseler bile ekran değişimi oluyor.

• Sıfır kutu iphone 6 ölü pixel çıktı ne kardeşim :D ölü pixel sonradan çıkan bişey değil zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeyis

Sıfır kutu iphone 6 ölü pixel çıktı ne kardeşim :D ölü pixel sonradan çıkan bişey değil zaten
    quote:

Orijinalden alynty: turkeyis

Syfyr kutu iphone 6 ölü pixel çykty ne karde?im :D ölü pixel sonradan çykan bi?ey de?il zaten

kutuyu açty?ymda farkettim ki syfyr ölü pixel var telefonda ..

oldu mu ?imdi ?????? yemin ediyorum bo? bele? adam kaynyyor forum

• Geçmiş olsun kardeşim

• gecçiş olsun hocam elektronik aletler biraz sans işi sizide sorunlusu bulmus
  • Benim ekranda da var ölü piksel klavyede N tusuna denk geliyor fazla göze batmiyor acikcasi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.