Şimdi Ara

SHOBBO.COM' ALDIĞIM PS3 ARIZALANDI. YARDIM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mayıs 2008'de bir arkadaşımın tavsiyesiyle 3-5 lira piyasadan daha ucuza diye shobbo.com(Bildiğiniz gibi bu site sonradan yaptığını usülsüzlüklerden dolayı battı.)'dan ps3 40 gb aldım. İlk aldığım ay sıkça oynadıktan sonra bazı nedenlerden, resmen cihaz evde yattı. Taki bugüne kadar. PS3 oyunları ucuzlamış, çoğalamış. Bende heveslendim. Shopto.net ten 1 oyun siparişi verdim. PS3'e en son sw. i yükledim, formatladım. Psshoptan beğendm oyunların demolarını indirdim. 7 - 8 saat farklı oyunları problemsiz oynadım. Hatta beğendiğim bazı oyunlar vardı, iyice heveslenmiştim ki görüntü birden gitti.10 dk bekliyorsunuz bazen bir ara görüntü beliriyor. Cihaz çalıştığı için sanırım video çıkış entegresinde bir sorun oluştu.( kablo ve tv yi kontrol ettim problem onlarda değil). Şimdi elimde, batmış firmadan alınmış cihazın faturası ve arızalı ps3 ümüz var. Ne yapmam lazım? Herhangi bir sony servisine götürsem ilgilenirler mi? (kutunun içine baktım, 1 2 kitapçık dışında sonyeurasia garantisi vs.. gibi bir belge yok).

• Faturasıyla götür eğer ürün kaçak değilse ilgilenirler ya da Sony yi arayıp PS3 ün garantili olup olmadığını ürünün seri nosunu girerek öğrenebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

Faturasıyla götür eğer ürün kaçak değilse ilgilenirler ya da Sony yi arayıp PS3 ün garantili olup olmadığını ürünün seri nosunu girerek öğrenebiliyorsun.

sağol kardeşim.

Bu arada, Sony arızalanmaz diye düşünüp başkaları da benim düştüğüm hataya düşmesin. Alacaksanız düzgün bir yerden alın dostlarım.
  • Ben de 2007 sonunda weblebiden almıştım,garanti kartı yoktu içinde,sadece faura ile yolladılar,daha sonra yollayacağız felan dediler,ben de pek ilgilenmedim.Dah sonra zaten firma battı.

Allah'a şükür taş gibi...
  • geçmiş olsun ne diyelim
  • Geçmiş olsun.. En güzeli güvenilir yerden almak. Baş ağrısına birebir..
  • Arkadaşlar, makinayı bir gün kullanmadım. Sonrasındaki açmamda herşey düzelmişti. 1 haftadır oynuyorum problem bir daha olmadı. Ne tırstım ama :) .
  • Hadi geçmiş olsun
    Oyun meraklısı için konsol arızası evlat acısı gibi bişey sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.