Şimdi Ara

Ps5 Hdmi arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ps5 cihazını eurisa garantili olarak almıştım: Aradan bir ay geçti tv ye görüntü gelmiyor: Servise gittim ancak hdmi yeri kırık garanti yapmaz diyerek abuk subuk rakamlara kendilerinin yapacağını ve garanti dışında kalacağını söylüyorlar:

Benim gibi durumu yaşayan veya alternatif çözüm sunabilecek var mı 😕

• Garanti kapsamındaki her ürün servis harici müdehale garantiyi sonlandırır

• aynı cevabı bende aldım garanti kapsamında olduğu halde tamir yapılırsa garanti dışı kalacak ve 2500+kdv dedi ankara sony servisi! saçma sapan bir servisi var sony nin. O kadar para veriyoruz ekşi de de yazdım hatta ben bu saçmalığı. Ben bir arkadaşa 150 tl ye hdmi portu aldırdım kendimiz değiştirdik 20 dk sürmedi kullanıyorum sorunsuz. istanbulda 350 tl ye yapıyorlar...

• Hdmi portu neden kırılıyor çok enteresan.
  • Benim tahminim monitörden TV ye taşırken kabloyu cikartmamistim galiba cihazın hdmı portunda ki ana karta bağlayan ayaklarında kopma olmuş dediler hdmı ile ilgili çok sorun var YouTube de de ve bunu servis degistirmekten aciz

• Ankarada ki servisler absürt rakam istedi. Araştırarak Yenimahallede başarılı bir tamirci buldum. 600 tl ye halletti saolsun.
    Şuan garanti dışı kaldı tabiki. Sorunu sadece türkiye de değil dünya çapında çok yaşayan var. hdmi yeri çok hassas üretmiş sony. Bundan sonra çok nazik olacağım takarken.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.