Şimdi Ara

Sherlock dizisi mi, Sherlock Holmes filmi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce hangisi daha güzel? filmi mi, dizisi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cowboy-12 -- 4 Mart 2015; 20:58:13 >

• Filmleri de iyidir ama Sheelock denince Benedict Cumberbatch geliyor aklıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Filmleri de iyidir ama Sheelock denince Benedict Cumberbatch geliyor aklıma.
    Sherlock, Sherlock Holmes'den daha zeki ayrıca günümüzde geçtiği için biraz daha beğeniyorum onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun_abi2

Sherlock, Sherlock Holmes'den daha zeki ayrıca günümüzde geçtiği için biraz daha beğeniyorum onu.

Alıntıları Göster
    Dizisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Dizisi

Alıntıları Göster
    Filmi daha iyi bence.Diziside iyi ama 2 yılda 3 bölüm çıkıyor.Bitinceye kadar izlememek en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoiciyiz

Filmi daha iyi bence.Diziside iyi ama 2 yılda 3 bölüm çıkıyor.Bitinceye kadar izlememek en iyisi.

Alıntıları Göster
    dizisi daha iyi bence insandaki gözlem yeteneğeni açıyor geçen 3 bölüm izledim ve dışarı cıktım bir adam gördüm bir inceledim aile babası ve inşaatta çalıştığını öğrendim
  • İkisi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

İkisi de
    dizisi şamarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

dizisi şamarlar

Alıntıları Göster
    Dizisi daha iyi . Hatta Elementary dizisi bile Sherlock Holmes filminden daha iyi . Film nedense izlediğim de içime sinmeden 2-3 kez izlemişimdir .
  • Dizisi daha iyi. Sherlock karakteri olarak Benedict mi Robert Downey Jr mı tartışılır ama kalan karakterler, senaryo vb olarak dizi daha iyi.
  • sherlock ezer geçer robert abiye saygımız var ama benedict bey bambaşka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

sherlock ezer geçer robert abiye saygımız var ama benedict bey bambaşka
    Dizisi tabii ki. Hem kurgu hem de oyunculuk bakımından filminden kat kat iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dav

dizisi daha iyi bence insandaki gözlem yeteneğeni açıyor geçen 3 bölüm izledim ve dışarı cıktım bir adam gördüm bir inceledim aile babası ve inşaatta çalıştığını öğrendim

Bence de dizisi daha iyi, Benedict kesinlikle ayrı bir hava katıyor.
  • Her iki sherlock'u da sevsemde dizi daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Filmleri de iyidir ama Sheelock denince Benedict Cumberbatch geliyor aklıma.

+1

Ben adama Sherlock diyorum daha kolay oluyor.
  • Dizisi bence Benedict Sherlock rolünü oynamıyo resmen yaşıyo kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Dizisi bence Benedict Sherlock rolünü oynamıyo resmen yaşıyo kanımca
    Ben de dizi diyenlerdenim ama filmleri de fenaydı.
  • Her kulvarda dizi daha kaliteli bence.
    Şahsen Sherlock ile Benedict, Hannibal ile Mads özdeşleşti kafamda.(RDJ ve Hopkins'e rağmen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkuncand

Her kulvarda dizi daha kaliteli bence.
    Şahsen Sherlock ile Benedict, Hannibal ile Mads özdeşleşti kafamda.(RDJ ve Hopkins'e rağmen)
    Filmini daha çok beğendim ben. Dizisi de harika ama günümüze uyarladıkları için orijinalliğini kaybetmiş gibi geliyor bana. Sherlock Holmes dedin mi 19. yüzyılın son çeyreği gelir akla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin22_

Filmini daha çok beğendim ben. Dizisi de harika ama günümüze uyarladıkları için orijinalliğini kaybetmiş gibi geliyor bana. Sherlock Holmes dedin mi 19. yüzyılın son çeyreği gelir akla.

Alıntıları Göster
    Filmleri izlemedim ama Sherlock dizisinden daha iyisini düşünemiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.