Şimdi Ara

The Walking Dead: Daryl Dixon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walking Dead'ten bildiğimiz Daryl Dixon karakteri Fransa'da, virüse çare olabilecek bir çocuğun yanında yolculuk etmesini konu alıyor.
    İlk bölüm düştü 8.6 puanı var.

https://www.imdb.com/title/tt13062500/?ref_=ext_shr_lnk

The Walking Dead: Daryl Dixon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 30 Eylül 2023; 14:57:14 >

• Bu diziyi izlemek için Walking dead i bitirmiş olmak gerekiyor mu ?

• ilk bölüm izledim, orta kalite walking dead bölümlerinden.
  • Gayet güzel dizi olmuş. oldukça sürükleyici. bu tür atmosferi sevenler için öneririm. TWD'den bağımsız olarak izleyebilir.

• KonsolMania kullanıcısına yanıt

Bence gerek yok.

• Dead City'ede gerek yoktu ama kendini izlettirdi. Bölüm sayısı az olacak, öz olacak. 3-5 bölüm biriksin bakarız.

• The walking dead i hatırlayamadığım bir sezonda bıraktım. Yeniden başlamak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olur musunuz?
  • Güzel başladı.

• Başlangıç bölümü iyiydi dizinin Fransa'da geçmesi değişik bir hava katıyor .

• efuliz E kullanıcısına yanıt
    En son ne olmuştu? Yardımcı olalım.
  • Mösyö Daryl çok güldüm gerçekten...

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Tedavi olayı gibi algıladım,Ana dizide de bu tip bişey bekliyordum ama olmadı.Bakalım burada mı olacak ama fransa olayı olmamış...Madem avrupaya geliyorsun bari ingiltereye git...
  • e bu zaten last of us

"virüse çare olabilecek bir kızın yanında yolculuk etmesini konu alıyor."

• İsim yanlış

"The Walking Dead: Daryl Dixon'un yolu" olmalıydıThe Walking Dead: Daryl Dixon 

yoklukta gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 14 Eylül 2023; 18:5:12 >
  • İlk bölümü seyredeceğim ama Fransa'da geçiyor olması hoşuma gitmedi. Zombi dizisinde bile Fransa'ya ait propaganda unsuru bir şeyler göstereceklerdir. Keşke yine Kuzey Amerika veya Güney Amerika kıtasında geçirselerdi.

• Walking dead ana dizisi son sezonlarda öyle baydı ki zar zor eski yılların hatrına bitirdim , hiç bir yan dizisi çekici gelmiyor şu an, babası neydi cocugu ne olsun

• Sezon bitince başlamak en iyisi sanırım, Herhangi bir plartformda yayınlanacakmı acaba?

• unpop kullanıcısına yanıt

Ana diziyi son sezona kadar ısrarla seyrettim. Ama son sezon artık izlenmez hale geldi. Diziyi seyretmeyi bırakmadım ama kendi kendime bıraktım gitti. Çıktığını bile unuttum.

• ilk 2 bölümü izledim genel ortalama diyebilirim. Yalnız konu neden bu kadar the last of us ye benziyor anlam veremedim. Bir konuyuda tam anlamadım. Bu dizi twd den sonra ki darly dixonumu anlatıyor ? Twd yi 4 sezondan sonra bırakmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 17 Eylül 2023; 21:22:41 >
  • HDogus kullanıcısına yanıt

10 sezonluk ana diziden sonrasını anlatıyor...Sadece daryl var,ana diziyle hiç bağlantısı yok. İzleyebilirsiniz.

• twd den daha iyi oldugu kesinThe Walking Dead: Daryl Dixon 

2 bolum oldu hep hareket var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.