Şimdi Ara

Sevgilimin abisi beni dövücekmiş. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
13.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • duş altında giden günlerim oldu şarkıyı söyleyip facebooka koy
  • Adam öldü mü naptı ses soluk yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykuT KosvA

Nedenini bilmiyosan ben sana söliyim. Muhtemelen kız kardeşiyle birlikteliğinizden dolayı dövücektir.

• seni bi arkaşında öğrenmesi sıkıntı olmuş bende öyle bişey duysam kardeşim hakkında ufaktan bi sinir krizi geçirirdim sağdan soldan duymak deli eder adamı ama kızın veya direk senin bağlantıya geçmen daha sakin karşılamasına neden olurdu , ama dediğim gibi başkalarında duyması hoş bi durum değil

sadece bi kez aramışsa ve son derece sakin bi şekilde konuşmuşsa 2 şık var:

ya siniri yatışmıştır ve senin niyetini anlamak için senle konuşmak istiodur seni tanımak istiyodur

yada sinirini yatıştıramamış ve seni cidden dövmek için çağırabilir

tavsiyem , eğerki ciddiysen , ara numarayı geriye , abi durum böyle böyle de , benim bi yamuğum olmaz kardeşini seviorum ileriye dönük planlarımız var(tmm burası biraz abartı olabilir ama altyapı bunlar ) , birbirimizi tanımaya çalışıyoruz , müsait olduğun bi zamanda senle konuşmak isterim olayların gelişimi hoş olmasada bu vesileyle tanışmış oluruz , bi başkasından duyduğun için özür dilerim bunu bizden duyman gerekirdi o konuda haklısın , bi büyüklük yapıp hoş karşılamanı umarım

tabi eleman höyt möyt diyebilir eğer cidden dövmek istiyosa , ama şu yazdığım konuşma çerçevesinde bi ayar çekmen lazım artık

bu arada kızın senin aradığından haberi olmasın yada , bilmio ayağına yatsın ve abisiyle oturp oda durumu izah etsin ufaktan oda yumuşatmaya çalışsın, kardeşine karşı ne kadar sinirli bi tavır takınsada gece başını yastığa koyduğunda mantıklı düşünücektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 31 Ağustos 2009; 5:11:47 >

• pardon konu ilerlemiş farketmedim ...

Usta belki adam seni tanımak istemiştir "belki düzgün bi çocuktur yazık etmiyeyim" açısından
  • Abisi nasıl bi insan diye şimdi gizliden aradım 2 kere..konuşamadım ama tabi korkudan..ilk aramamda alo alo dedi kimsin dedi..ikinci aramamda baya bi kaydırdı..Evet bu adam sporcu zeki çevik ama sanırım ahlaklı değil..anlayacağınız bu adam asabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axu067

Abisi nasıl bi insan diye şimdi gizliden aradım 2 kere..konuşamadım ama tabi korkudan..ilk aramamda alo alo dedi kimsin dedi..ikinci aramamda baya bi kaydırdı..Evet bu adam sporcu zeki çevik ama sanırım ahlaklı değil..anlayacağınız bu adam asabi.

paniğe kapılık yanlış işler yapma derim

sakin ve kendinden emin ol ( ama artislik yapıcak kadarda değil sen biraz alttan alsan iyi edersin :DD)

birisi seni geç saatlerde 2-3 kez gizliden arasa ses vermese sende pek sakin kalamazsın herhalde
  • bu gün 3 üncü gün kaçıyoruz hala bakalım ne olacak..
  • sende vur
  • benimde kız kardeşim var erkek arkadaşı olması doğal...sadece ona dediğim: ilk benle tanıştır başkasından duyacağıma senden duyayım bir tanıyım sonra naparsan yap(gezme tozma anlamında) ama tanıştırdığında gözüm tutmazsa yani apaçi tip falansa kafasınında kıvılcım çıkartırım elemanın
  • Edwırdın Banını Açtır Sonra Msnini Alıp Dedesini Çağar Abisinin Yüzüne Balgam Atıp Hayalarına Patlatsın bitane bitanede haduket çakar
  • HORT!..
  • yıl olmus 2013 naptılar acaba SA.a:S :D :D
  • mortingen strassee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.