Şimdi Ara

Sevgilimin abisi beni dövücekmiş. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
114
Cevap
0
Favori
13.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya tamam dövsün bişe demiyoruzda abisi milli boksör ya bi tane vurursa hayatım kayar 2 günde 3 kilo verdim korkudan ve hala kaçmaktayım..Sinemaya gitmiştik 21.00 matinesine sonra eve biraz geç kalınca abisi evde boks antremanını birazda bizim hatında uygulamış oda hemen anlatmış herşeyi ya..Sonra gece bi baktım 0532 bi hat beni arıyor..iyi geceler merhaba benim kız kardeşimle sanırım bi ilşkiniz var bunu konuşmak istiyorum seninle dedi...Sonra hemen başka hattan(abisi benim hatunun teline de el koymuş bu arada)benim hatun aradı sakın inanma abim beni böyle dövdüyse seni öldürür ne derse desin sakın onun laflalarına kanma dedi..ne yapacam kaçayım mı hala??
  • Yani kıza bi yanlışım olmadı beni neden dövücek onu çözemedim??bu mubarek ayda adam mı dövülür ya..hani bu ayda şeytanlar bağlanıyor zincire vuruluyor ya eğer onunkiler bağlanmamışsa ne yapıcam bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axu067 -- 31 Ağustos 2009; 2:54:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axu067

Sevgilimin abisi beni dövücekmiş nedeni bilmiyorum ne yapmam lazım bi yardım etseniz..

/>
    />
    />
    />

• buraya gel biz seni koruruz. group201076@groupsim.com
  • Yorumları okudumda namusuna bulaşmadıysan sorun yok gibi yorumlar yapılmış. Hadi diyelim yaptılar bunu tek kişimi yapıyor arkadaş kızda işin içinde. Hemcinsimiz bu kıza tecavüz etmediği sürece neyin davası yapılıyor?
  • bi dakka hatun arıyo konuşuyoruz yazıcam buraya en son durumu..
  • Arkadaş yapacağın birşey yok git konuş döveceğini falan sanmıyorum. Benimde buna benzer olay geçti başımdan.Babası hemde, ama adam benımle gayet sakin bir şekilde konustu. Tabi bende sanki sütten çıkmış ak kaşık gibi davrandım. ne oldu diyosanız Halen birlikteyiz ve babası biliyor sorun yok ama önemli olan abisinin yanında adam ol, korkma ve düzgün konuş...
  • ilk yumruğu sen at korkma kır agzını burnunu elemanın artizlik yapana acımayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MaStamindZ-

ilk yumruğu sen at korkma kır agzını burnunu elemanın artizlik yapana acımayın

Adam milli boksör diyor. Læ. İyi oku bence ilk yumuruğu havadayken bu paket olur...
  • tamam konuştuk anlatıyorum şimdi durumu..Biz bununla sinemadan çıkarken bunun abisinin arkadaşı görmüş bizi o söylemiş ona...Yani abisi bilmiyordu durumu.Başkasından böyle bişe duymak abisini delirtmişte o yüzden dövecekmiş beni(Hatun öyle diyo) nedeni buymuş ondan nasıl saklarmışız falan diyormuş..ya nasıl saklamayacaz ki adam boksör sanki anlatsaydık çok mu iyi tepk verecekti..Bana sakın inanma onun laflarına diyo hatun..Ama işin ilginç bi yanıda beni ondan sonra aramadı abisi ..Sadece o gece aradı bana iyi geceler merhaba benim kız kardeşimle sanırım bi ilşkiniz var bunu konuşmak istiyorum seninle dedi.ama benim hatuna sorsan sakın inanma ona diyo.. benim anlamadığım neden bi kere aradı ki değil mi..Yani durmadan araması lazımdı kimsin L.n sen hesabına??Şimdi benim aklımda bi çok soru işareti var bunu sizle paylaşayım bana göre ya abisi benim hakkımda zaten öğrenmek istediklerini bi şekilde öğrendi ve beni dövmek için plan yapıyor ve bana böre bundan dolayı beni bir daha aramadı yada benim hatun bakalım korkacak mı diye durmadan bana bu yalanları söylüyor yani seni dövecek diye belkide abisi sadece konuşacak olay bu işte tam olarak benim yaş 22 hatunun ki 19 abisi 29..gelde çık işin içinden..

• dip not: Abisi 1995 te türkiye liselerarası ferdi Boksta 5 inci oldu şimdi milli boksörlük yapıyo.. ismini veremiyorum bi tanıyan falan çıkar al başına belayı..yazdıklarım samimi şeylerdir rica ederim yardım ve yönlendirici şekilde yorumlar yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axu067 -- 31 Ağustos 2009; 3:32:15 >
  • boksörse dövemez adamın lisansını alırlar valla
  • abinin yaşda baya varmış doğrusu. Git konuş hocam adam 30 yaşına gelmiş artık sokakda kavgayla falan işi olmaz. Felsefeye vermiştir kendini ki zaten ring'de rahatlıyacağı kadar rahatlıyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: axu067

tamam konuştuk anlatıyorum şimdi durumu..Biz bununla sinemadan çıkarken bunun abisinin arkadaşı görmüş bizi o söylemiş ona...Yani abisi bilmiyordu durumu.Başkasından böyle bişe duymak abisini delirtmişte o yüzden dövecekmiş beni(Hatun öyle diyo) nedeni buymuş ondan nasıl saklarmışız falan diyormuş..ya nasıl saklamayacaz ki adam boksör sanki anlatsaydık çok mu iyi tepk verecekti..Bana sakın inanma onun laflarına diyo hatun..Ama işin ilginç bi yanıda beni ondan sonra aramadı abisi ..Sadece o gece aradı bana iyi geceler merhaba benim kız kardeşimle sanırım bi ilşkiniz var bunu konuşmak istiyorum seninle dedi.ama benim hatuna sorsan sakın inanma ona diyo.. benim anlamadığım neden bi kere aradı ki değil mi..Yani durmadan araması lazımdı kimsin L.n sen hesabına??Şimdi benim aklımda bi çok soru işareti var bunu sizle paylaşayım bana göre ya abisi benim hakkımda zaten öğrenmek istediklerini bi şekilde öğrendi ve beni dövmek için plan yapıyor ve bana böre bundan dolayı beni bir daha aramadı yada benim hatun bakalım korkacak mı diye durmadan bana bu yalanları söylüyor yani seni dövecek diye belkide abisi sadece konuşacak olay bu işte tam olarak benim yaş 22 hatunun ki 19 abisi 29..gelde çık işin içinden..

Bence hiç sıkılma ikiniz de yeterince büyüksünüz. Bu yaşlar da sevgili olunması, birşeyler paylaşılması veya evlilik planları yapılması gayet doğaldır. Bence pek sıkılma ve git abisi ile konuş ama ona de "boksör müşünüz ? kavgaya niyetli değilim düzgünce konuşalım."

• benim korkumsa benimle de rahatlamaması işte..ya tamam dövsün ne olacaksa da olsun uyku uyuyamıyorum vallaha ya..ben kimsenin kardeşine bişe yapmadım yapmamda
  • quote:

30 yaşına gelmiş artık sokakda kavgayla falan işi olmaz. Felsefeye vermiştir kendini ki zaten ring'de rahatlıyacağı kadar rahatlıyordur.

• Yaw arkadaşım bu kadar tırsak olma ya , valla yazık , bu kadar tırsıyorsan kız arkadaşına söle seni çok seviyorsa o konuşssun onunla , yaşın 22 yapma gözünü sevem :)
  • ona 25 cm de
  • karşılıklı kolbastı oynayın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.