Şimdi Ara

servisten para iadesi isteyenler yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar motorola atrix telefonumu 1.5ay önce servise verdim,tamir edilmedi.Teleservice ve hepsiburada durumla ilgilenmedi tabii.bende tüketici hakem heyetine başvurdum ama 5 ay beklersin dediler.elimdeki telefonla konuşmak bile çok zor şu an..karar çıkmasını beklerken telefonumu bozuk haliyle alıp kullanabilir miyin? Ekranda lekelenmeler vardı kullanıma engel değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpiam -- 7 Kasım 2014; 11:11:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yanlış anlamada kullanıma engel değilse neden yolladın
  • Ekranda tırnak kadar siyah leke vardı ama onu dışında batarya şişmesi bazen şebeke problemleri vardı,telefonsuz kalmak istemediğim için göndermiyordum garantisi bitiyor diye gönderdim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

Arkadaşlar motorola atrix telefonumu 1.5ay önce servise verdim,tamir edilmedi.Teleservice ve hepsiburada durumla ilgilenmedi tabii.bende tüketici hakem heyetine başvurdum ama 5 ay beklersin dediler.elimdeki telefonla konuşmak bile çok zor şu an..karar çıkmasını beklerken telefonumu bozuk haliyle alıp kullanabilir miyin? Ekranda lekelenmeler vardı kullanıma engel değildi

Servis tamir etmeden gerimi yolladi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır yollamadı,parça bekliyor diye görünüyor sistemde de

• Geçmiş olsun
  • JumperJack kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.şimdi motorola destek hattını aradım,çok sıcak ilgili davrandılar.benim cihaz son zamanlarda satılanlardandı,onlar hong kong menşeili motorola garantisi dışındaymış.ilk başvuranlara yardımcı olmuşlar servise baskı yapmışlar ama artık servis durumla ilgilenmiyormuş..thh nin kararını beklemem gerekmiş illa..bundan sonraki cihazlarda bu durum yaşanmayacak,türkiye pazarına tekrar girdik her ürün direk bizim sorumluluğumuzda olacak dediler,hadi bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.