Şimdi Ara

Servise giden lenovo laptop un akıbeti ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nisan ayında aldığım imzamdaki pc yi 6 temmuzda servise vermiştim.
    20 iş günü doldu ve hala arıza giderilip elime ulaşmadı. servisle görüştüm daha tamirin uzayacağı konusunda bilgi verdiler bende yeni laptop yada para iade hakkım olup olmadığını sordum, bu iki hakkımın da olduğunu söylediler...
    FAKAT ;
    ben laptopu servise vermeden önce içindeki verilerimi yedekledikten sonra harddiske sadece format attım ve öylece gönderdim...
    şimdi ben para iadesi yada yeni pc talebinde bulunmam durumunda arızalı laptopun akıbeti ne olur bileniniz varmı?
    Arızasından dolayı iade alınan laptoplar nasıl değerlendiliriyor? nereye gönderiliyor bir fikri olan varmı?
    benim derdim ve merakım; killdisk yapamadığım harddiskteki geri getirilebilir bilgilerimin güvenliği ve akıbeti ne olur bu bozuk laptop un sağlam harddiski kimlerin eline geçebilir???
    şimdiden teşekkürler

• bende verdim servise anakartı değişecekmiş yurtdışından gelecekmiş 10 iş günü oldu ama hala ses seda yok telefon açıyorum yedek makinada ellerinde olmadığını söylüyorlar bekliyoruz ama hddnin içindeki bilgileri rahatlıkla geri getirebilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.