Şimdi Ara

Sennheiser G4me One ve GSX 1000 İkilisi Sorunu...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Müzik dinlerken, video izlerken ve discord'ta ses seviyesi gayet yüksek, fakat oyunlara girdiğimde Rainbow Six Siege, Escape From Tarkov vb oyunları oynarken ses biraz az geliyor. VoiceMeeter gibi programlar kullandığımda seste bozuluyor doğal olarak. Bu ikiliyi kullanıp yüksek ses alabilen var mı acaba ?

• İki ürünü de iade ettim arkadaşlar, Film ve müzikte ses yüksek fakat iş oyunlara geldiğinde ki iki cihazın öne çıktığı olay oyun, sesler net olmasına karşı çok az geliyor. Duymak inanın ki çok zor. Rainbow Six Siege ve Escape From Tarkov'da bu ses seviyesiyle oynamak pek mümkün değil.
  • wizi_emre kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aldım aynen dediğiniz gibi R6 da gerçekten ses yok, onboard ses kartımdan daha kaliteli ses alıyorum. Sennheiser PC350 SE kulaklığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkembulut00 -- 15 Haziran 2019; 22:2:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkembulut00

Hocam bende aldım aynen dediğiniz gibi R6 da gerçekten ses yok, onboard ses kartımdan daha kaliteli ses alıyorum. Sennheiser PC350 SE kulaklığımda.
    Bence iade edin. Sound Blasterx G6 aldım daha sonra hocam Amazon.com' dan arada ki farka inanamazsınız. Scout Mode aktif edildiğinde Rainbow'da ki sesler ayrı bir seviyeye çıkıyor.
    Teşekkürler hocam, yorumunuzu dikkate alacağım.
    Sennheiser GSX 1200 pro yerine Creative Sound Blaster Z aldım, hocam nasıl oldu bilmem ama gerçekten bu kart beni gayet tatmin etti. Oyunlarda ve ses seviyesi bakımından Sennheiser'den daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
  • Gsx anca telefon kulaklığını besler hocam, Akg 702 ve Sennheiser Game One ilede denedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.