Şimdi Ara

Seneye Üniversiteye Hazırlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Endüstri Meslek Lisesi öğrencisiyim bu sene büyük ihtimal fazla puan alamıcam ondan dolayı seneye bir daha şansımı denemek istiyorum ama dersaneler felan kalkıyormuş bide sınav sistemi değişiyor galiba seneye üniversteye nasıl geçilecek aynı mantık devam ediyormu yadımlarınızı bekliyorum

• bi cevap yazsanız
  • senin şuan yapman gereken şey bunlar değil kardeşim sanki üniversiteye bu sene girecekmişsin gibi ders çallışmak. bırak onlar lys çalışsın sen ygs matematiği fizik çalış. dediğin soruların cevabıını kimse biilmiyo bugn başka yarın başka bu devlet böyle ama sen çalış yine sınav olcak merak etme
  • seneye sıfırdan başlıcam dersanenin yardımı ve benim çelışmamla 400 puan civarı alabilirmiyim bu sene barajı geçemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12oguzhan -- 30 Mart 2014; 14:39:55 >
  • bende meslek 12.sınıfım girdim ve puanım iç açısı degil ama hiç temel yoksa 400yapmak biraz zor açıkca söylemek gerekırse ama mezunken durum ne olur bilmiyorum kardeşim. Ama isteyince azimle birazda şans olabilir ya neden olmasın ama kolay degil bence, hadi ygsyi atlattık Lys var ki çok önemli birşey ve buna çalışmakda baya zaman istiyor. Allah yardımcımız olsun.
  • sana katılıyorum temel yok 400 yapmak biraz zor 12.sınıfa geldim ve çok pişmanım keşke meslek lisesine gitmeseydim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.