Şimdi Ara

SATILIK M9 DOPPLER (FN) + KARAMBİT KATLİAM (FN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler. Paraya ihtiyacım olduğundan dolayı "İKİ BIÇAĞIMDAN BİRİNİ" satıyorum. Hangisini almak isterseniz onu size bırakıyorum fakat arada tabii ki fiyat farkı mevcut. Eğer bir bıçağım satılırsa konuyu kapatıp diğer bıçağımı satmayacağım. Çünkü ben bir yayıncıyım ve yayınlarda bıçaksız dolaşmam hem benim hem de izleyicinin hoşuna gitmez diye düşünüyorum. Aramızda güven sorunu umarım olmaz çünkü ben bir profesyonel oyuncu + streamer'ım. Zaten facebook, steam profilimi ve geçmiş yayınlarımı incelediğin vakit nasıl bir insan olduğumuda az çok anlayabilirsin. Yukarıda belirttiğim gibi sadece paraya ihtiyacım olduğundan dolayı satıyorum. Hayatımda ilk defa bıçak satma girişiminde bulunuyorum. Forumda eğer middleman var ise onun aracılığı ile satış yapabilirim. İlgilenen arkadaşlar, ya facebook'tan ya steam'den ya da pm atarak bana ulaşabilirler.

M9 DOPPLER (FN): 700 TL | Market fiyatı 1100-1200 TL arası.
    KARAMBİT KATLİAM (FN): 1000 TL | Markette satışı yok fakat 1500-1600 TL civarı olduğu söyleniyor.

Ödeme yöntemi sadece nakit ve VAKIFBANK.

Market fiyatının yaklaşık olarak %65'inin alındığını belirtmek isterim. Satın alacak arkadaşlara fiyatlarda indirim kesinlikle olmayacağını belirtmek isterim. Herkese iyi forumlar :)

İLETİŞİM İÇİN;
    FACEBOOK:www.facebook.com/Demirayakk
    STEAM:www.steamcommunity.com/id/ceyhunkoc/
    TWITCH KANALIM:www.twitch.tv/demirayak_
     SATILIK M9 DOPPLER (FN) + KARAMBİT KATLİAM (FN) SATILIK M9 DOPPLER (FN) + KARAMBİT KATLİAM (FN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhun999 -- 5 Ekim 2015; 23:59:30 >

• + ref
  • M9 Bayonet Doppler'ın fiyatını 700 TL'ye çektim beyler. Acil satmam gerektiği için. Hala satılmadı, up.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun999

M9 Bayonet Doppler'ın fiyatını 700 TL'ye çektim beyler. Acil satmam gerektiği için. Hala satılmadı, up.

Piyasa öldü şuanda m9 bayonet doppler p4 %80 mavi olanını drmel %60 fiyatından 620 liraya veriyor hala alan yok. Çünkü seçim sonrası dolar düşerse şimdi 700 liraya aldığın bıçağı 500 liraya alabileceksin millet nakit stokluyor.
  • yakından uzaktan alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HilmiKesk

yakından uzaktan alakası yok

Ne zaman doları düşürecek bir şey olacağını bilsem ne var ne yok elden çıkarıyorum, şimdiye kadar 3 kere yaptım geriye alırken %20-25 ucuza buldum %20-25 daha geniş envanterim oldu. 1 Kasım seçim, 1 ayda bir steam kur farkını güncelliyor (sözde her gün ama tabiki değil) 1 Aralık 2015 marketin TL değeri değişecek.
  • M9 BAYONET DOPPLER: 700 TL
    KARAMBİT KATLİAM: 900 TL
    Fiyatlarda indirime gittim dostlarım. Bu fiyatlar daha makul sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.