Şimdi Ara

SATILIK M9 BAYONET DOPPLER (FN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YENİ KONU AÇTIM VE ŞUAN Kİ KONUYU KALDIRABİLİRSİNİZ.(Ben kaldıramadım)

YENİ KONU:http://forum.donanimhaber.com/m_110729335/f_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhun999 -- 5 Ekim 2015; 17:01:28 >

• + ref
  • +ref için teşekkürler dostum :)
  • Bıçağım hala satılmadı, up :)
  • İsterse 10 tane Global hesap olsun MM kullanın hangi hakla acaba MM olur yazılmamış Dikkatli olun sadece şüphelileri yazıyorum.
  • Motar2K kullanıcısına yanıt
    Dostum ben ilk defa bir CS:GO itemi satıyorum. İhtiyacım olduğundan dolayı satma kararı aldım. MM felan nedir bilmiyorum açıklarsan sevinirim. Benim hakkımda şüpheli yazmazsan sevinirim canım kardeşim. Bilmediğin araştırmadığın hiç bir insan hakkında böyle ithamlarda bulunamazsın. Yerim belli yurdum belli, her gün canlı yayın yaparım ve yaklaşık 10 senedir bu piyasanın içindeyim ve BPI CS:GO Takımında profesyonel olarak oynadım. Ayrıyetten Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisi 4. sınıf öğrencisiyim. Birisi hakkında şüpheli yazmadan önce bir araştır sonra şüpheli yaz. İyi akşamlar dostum. İlgin ve alakana teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun999

Dostum ben ilk defa bir CS:GO itemi satıyorum. İhtiyacım olduğundan dolayı satma kararı aldım. MM felan nedir bilmiyorum açıklarsan sevinirim. Benim hakkımda şüpheli yazmazsan sevinirim canım kardeşim. Bilmediğin araştırmadığın hiç bir insan hakkında böyle ithamlarda bulunamazsın. Yerim belli yurdum belli, her gün canlı yayın yaparım ve yaklaşık 10 senedir bu piyasanın içindeyim ve BPI CS:GO Takımında profesyonel olarak oynadım. Ayrıyetten Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisi 4. sınıf öğrencisiyim. Birisi hakkında şüpheli yazmadan önce bir araştır sonra şüpheli yaz. İyi akşamlar dostum. İlgin ve alakana teşekkür ederim.

Middle Man bıcagı satarken aracı olan kişi forumda bir kaç kişi var bu işi yapan ,

ben alıcı arkadaşlara tavsiyem mebla yüksek olduğu için 1:1 görüşmeden almayın derim yada referansı yüksek kaliteli arkadaşlar önce bıcak sonra ödeme şeklinde olabilir.

Yanlış anlama hocam bu forumda dolandırıcılar çok fazla , o yüzden arkadaş öyle yazmış.

• Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    Dostum senin yazdığın gibi yazılsa problem yok. Arkadaş resmen bu şüpheli bununla alışveriş yapmayın diyor. Neye göre şüpheliyim? Forumda 6-7 mesajım var diye mi şüpheliyim? Forumu sadece ihtiyacım olduğunda kullanan birisiyim. Ve şuan ihtiyacım var. Dediğin gibi küçük bir mebla değil. Kimse dolandırılmak istemez. Bu bıçak için beni en az 10 kişi bugün dolandırmaya kalktı. Amacım bu bıçağı 800 Liraya satıp elimden çıkarmak ve bir daha bu işlere bulaşmamak. Umarum derdimi anlatabilmişimdir. İlgin için de ayrıyetten teşekkür ederim kardeşim. Ayrıyetten bu forumda middleman varsa eğer yardımcı olursa sevinirim.
  • Hala satılmadı, up :)
  • Alıcı olmazda 630 - 650tl civarı fiyata düşürürseniz almak isterim. hayırlı satışlar.
    Ticaret linkim :http://forum.donanimhaber.com/m_109441471/f_//tm.htm#110556142
  • İlanda belirtilen iletisim kanalları güvenilir tanınan bir cs oyuncusu
    İletişimi belirtilen kanallardan kurarsanız satışta hiç bir sorun çıkmaz.
  • emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    her alım satım konusunda herşeye ederinin altında fiyat verip ticaret yapmaya çalışmak nasıl bir his
  • Inalough kullanıcısına yanıt
    Desteğin için teşekkür ederim dostum :)
  • dommann D kullanıcısına yanıt
    Sizler ederinin altında demeyiniz diye ispatlar sunarak linkler atarak ve bu forumdaki key satışı ederinde fiyat biçiyorum. Bu durumda ben ederinde değer verirken siz ederinden yüksek değer vermiş oluyor gibi birşey olmuyor mu sizce?
    Açın csgoloungeye Search tıklayınız bir tarafa kendi bıçağınızı diğer tarafa ise key koyup kaç key ediyor bakınız. Bunuda 5.5TL(Donanımhaber key fiyatı) ile çarparak değerine ulaşınız. Bu ederinin aşağısında değer vermek değil ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

Alıcı olmazda 630 - 650tl civarı fiyata düşürürseniz almak isterim. hayırlı satışlar.
    Ticaret linkim :http://forum.donanimhaber.com/m_109441471/f_//tm.htm#110556142

Dostum bıçağın market fiyatının %54.16'sına satmak ahmaklık olur diye düşünüyorum. Açıkcası başkalarına verdiğin teklifler beni bağlamaz tabii ki ancak bana verdiğin teklif inanılmaz düşük. Bu yüzden değerlendirmeyi düşünmüyorum. İlgin için teşekkür ederim canım kardeşim.

• Hala satılmadı, up.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.